-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Ja znam takiego dosyć popularnego polskiego aktora, który jest tylko przebrany. Jak wychodzi do pracy (mam na myśli nie tylko kadr i scenę) to się przebiera, a jak wychodzi prywatnie, to się przebiera za kogoś, kto nie jest przebrany. To jego samoironia, Nie wiem jednak jak z resztą aktorów. Myślę, że prozaicznie o wizerunku w mediach decyduje nierzadko to, co akurat jest czyste w szafie przed wyjściem. -
Buty ok, ale jakaś kostka pod nie byłaby lepsza,
-
@MarcinJarosz, Czyżby kolega zapomniał założyć brody??
-
Znowu mnie kusi ten Harris. Powyższy zestaw przekonuje lepiej do niego niż ten na modelu SS. Jako że posiadam już drugi i trzeci garnitur, teraz pora na ten pierwszy (ponoć może być nawet w kratkę). Czwarty będzie Harris. Wydaje mi się, że ten nieco grubszy (?) len sprawdza się o tej porze roku.
-
-
Można się założyć o garnitur, czy w garnitur można się ubrać. Ale po co się zakładać - wszyscy wiedzą, że zakładając garnitur można się dobrze ubrać.
-
-
Fajnie się to ogląda. Zabawne, że zmiana zdjęcia jest skoordynowana z taktem muzyki (po każdym takcie lub co pół).
-
Dla mnie pierwsza kombinacja jest najlepsza. Idealny strój na wyjście do włoskiej restauracji (wersja tarasowa) Kombinacja z tulipanowym krawatem tylko jeżeli ta restauracja jest np. we Florencji.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
W Londynie to tak mogą robić. Obawiam się, że w wielu krajach europejskich natomiast nie mieliby z czego rekrutować. -
-
Moim Dinkelackerom zaproponowałem dzisiaj wieczorny spacer. Powinny wiedzieć, jak ważny dla zdrowia jest ruch na świeżym powietrzu. Dąsały się trochę, że reszta ubioru niezbyt elegancka, ale poszły.
-
[Łódź] Tadeusz Baś? Drugie bespoke i garnitur do ślubu
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na Mateusz Papiernik temat w Bespoke
Mam dotychczas jedynie doświadczenia z MTM plus i z przeróbkami dotyczącymi ramion. Za każdym razem zapewniano mnie o "lekkim wypełnieniu". Trudno było mi sobie wyobrazić jak wyglądałoby to "ciężkie"? , a nawet "półciężkie"? -
[Łódź] Tadeusz Baś? Drugie bespoke i garnitur do ślubu
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na Mateusz Papiernik temat w Bespoke
Bardzo ładny garnitur o nieprzeciętnym kroju. Gratuluję. Tak dla własnej edukacji nasuwa mi się pytanie, czy marynarka nie jest jeszcze ciut za szeroka w ramionach, a lekkie wypełnienie przy tak formalnym garniturze i niezbyt atletycznych i lekko opadających ramionach nie jest akurat dobrym rozwiązaniem. Nie jest to stwierdzeniem na podstawie powyższych zdjęć, a raczej pytaniem o ogólne doświadczenia w oparciu o nie. -
-
@poszetka.com serdeczne dzięki za spontaniczną pomoc w zorganizowaniu biletów na koncert inauguracyjny festiwalu Tauron. Świetny koncert, wspaniała architektura i akustyka NOSPRu. Słowem udany wieczór (licząc zakupy w poszetce to i popołudnie) w Katowicach,
-
Mi też, tylko jeszcze o tym nie wiedziałem.
-
Magnanni to buty, nad którymi się często zastanawiałem, bo są w Monachium dostąpne i często pojedyncze pary w wyprzedaży. Wiedziałem, że produkują dużo w "odważnych dizajnach", ale takiego czegoś bym się po nich nie spodziewał. Poniższy model to tylko jeden z wielu podobnych.
-
Daag jazzy, polecam tylko na podkładkę dla butów.
-
No to proponuję wstępne ćwiczenie dla odbioru muzyki tego kompozytora (Steve Reich): 1. Nie należy patrzeć, tylko słuchać. 2. Każdy nowy głos wyobrażamy sobie jako odgłos stukania dzięcioła w drzewo. 3. Zaczana jeden dzięcioł, po jakimś czasie dołącza drugi, trzeci itd. 4. Ile dzięciołów można się doliczyć? 5. Słuchamy po raz drugi i porównujemy z wizualizacją. Ćwiczenie z programu umuzykalniania dzieci w wieku przedszkolnych. Proszę nie brać tego zbyt osobiście, ćwiczenie nadaje się na każdy wiek. Miłej zabawy!
-
@sko, teoretycznie w tym zestawie to mógłbym też pójść do ślubu, ale mam już żonę, a nie dała mi zegarka. https://forum.butwbutonierce.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=31046
-
-
Dzisiaj z Forum przy fabryce takich tam samochodów: Marynarka - SuSu, koszula - Eton, krawat - E.Zegna, poszetka - Poszetka, spodnie - Tommy H., buty - Handmacher
-
Rozumiem, że jak już nie możecie patrzeć na te Wasze poszetki, to oglądanie takich kreacji Was odpręża. Jak mi mój Bach bokiem wyjdzie, to włączę. Na festiwal za daleko.
