Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Ja znam takiego dosyć popularnego polskiego aktora, który jest tylko przebrany. Jak wychodzi do pracy (mam na myśli nie tylko kadr i scenę) to się przebiera, a jak wychodzi prywatnie, to się przebiera za kogoś, kto nie jest przebrany. To jego samoironia, Nie wiem jednak jak z resztą aktorów. Myślę, że prozaicznie o wizerunku w mediach decyduje nierzadko to, co akurat jest czyste w szafie przed wyjściem.
  2. Buty ok, ale jakaś kostka pod nie byłaby lepsza,
  3. @MarcinJarosz, Czyżby kolega zapomniał założyć brody??
  4. Znowu mnie kusi ten Harris. Powyższy zestaw przekonuje lepiej do niego niż ten na modelu SS. Jako że posiadam już drugi i trzeci garnitur, teraz pora na ten pierwszy (ponoć może być nawet w kratkę). Czwarty będzie Harris. Wydaje mi się, że ten nieco grubszy (?) len sprawdza się o tej porze roku.
  5. Można się założyć o garnitur, czy w garnitur można się ubrać. Ale po co się zakładać - wszyscy wiedzą, że zakładając garnitur można się dobrze ubrać.
  6. SP
  7. Fajnie się to ogląda. Zabawne, że zmiana zdjęcia jest skoordynowana z taktem muzyki (po każdym takcie lub co pół).
  8. Dla mnie pierwsza kombinacja jest najlepsza. Idealny strój na wyjście do włoskiej restauracji (wersja tarasowa) Kombinacja z tulipanowym krawatem tylko jeżeli ta restauracja jest np. we Florencji.
  9. W Londynie to tak mogą robić. Obawiam się, że w wielu krajach europejskich natomiast nie mieliby z czego rekrutować.
  10. Dzisiaj zabawa z ramą:
  11. Moim Dinkelackerom zaproponowałem dzisiaj wieczorny spacer. Powinny wiedzieć, jak ważny dla zdrowia jest ruch na świeżym powietrzu. Dąsały się trochę, że reszta ubioru niezbyt elegancka, ale poszły.
  12. Mam dotychczas jedynie doświadczenia z MTM plus i z przeróbkami dotyczącymi ramion. Za każdym razem zapewniano mnie o "lekkim wypełnieniu". Trudno było mi sobie wyobrazić jak wyglądałoby to "ciężkie"? , a nawet "półciężkie"?
  13. Bardzo ładny garnitur o nieprzeciętnym kroju. Gratuluję. Tak dla własnej edukacji nasuwa mi się pytanie, czy marynarka nie jest jeszcze ciut za szeroka w ramionach, a lekkie wypełnienie przy tak formalnym garniturze i niezbyt atletycznych i lekko opadających ramionach nie jest akurat dobrym rozwiązaniem. Nie jest to stwierdzeniem na podstawie powyższych zdjęć, a raczej pytaniem o ogólne doświadczenia w oparciu o nie.
  14. Midlife-Crisis

    Humor

    Dzieci trzeba dzisiaj z wszystkim oswajać: lalka zombi naturalnie z trumną
  15. @poszetka.com serdeczne dzięki za spontaniczną pomoc w zorganizowaniu biletów na koncert inauguracyjny festiwalu Tauron. Świetny koncert, wspaniała architektura i akustyka NOSPRu. Słowem udany wieczór (licząc zakupy w poszetce to i popołudnie) w Katowicach,
  16. Mi też, tylko jeszcze o tym nie wiedziałem.
  17. Magnanni to buty, nad którymi się często zastanawiałem, bo są w Monachium dostąpne i często pojedyncze pary w wyprzedaży. Wiedziałem, że produkują dużo w "odważnych dizajnach", ale takiego czegoś bym się po nich nie spodziewał. Poniższy model to tylko jeden z wielu podobnych.
  18. Daag jazzy, polecam tylko na podkładkę dla butów.
  19. No to proponuję wstępne ćwiczenie dla odbioru muzyki tego kompozytora (Steve Reich): 1. Nie należy patrzeć, tylko słuchać. 2. Każdy nowy głos wyobrażamy sobie jako odgłos stukania dzięcioła w drzewo. 3. Zaczana jeden dzięcioł, po jakimś czasie dołącza drugi, trzeci itd. 4. Ile dzięciołów można się doliczyć? 5. Słuchamy po raz drugi i porównujemy z wizualizacją. Ćwiczenie z programu umuzykalniania dzieci w wieku przedszkolnych. Proszę nie brać tego zbyt osobiście, ćwiczenie nadaje się na każdy wiek. Miłej zabawy!
  20. @sko, teoretycznie w tym zestawie to mógłbym też pójść do ślubu, ale mam już żonę, a nie dała mi zegarka. https://forum.butwbutonierce.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=31046
  21. To ja się też dołączę.
  22. Dzisiaj z Forum przy fabryce takich tam samochodów: Marynarka - SuSu, koszula - Eton, krawat - E.Zegna, poszetka - Poszetka, spodnie - Tommy H., buty - Handmacher
  23. Rozumiem, że jak już nie możecie patrzeć na te Wasze poszetki, to oglądanie takich kreacji Was odpręża. Jak mi mój Bach bokiem wyjdzie, to włączę. Na festiwal za daleko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.