Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. @spiryt ma rację. To jest wyłącznie magazyn outletowy i jakikolwiek login tylko dla tych krajów. Można z tym do sądu do (Strassburga?). Nie znam się na prawie handlu, ale coś z tym prawem do zakupu w EU nie całkiem tak, jak powiadasz, bo na przykład Bytom - Sztuka badziewia ... też nie oferuje wysyłki za granicę.
  2. No z drewna ludzie nie są, ale moim wrażeniem jest, że się z wielu rzeczy śmieją, ale się niekoniecznie tak szybko oburzają.
  3. Francuskiej inteligencji to widocznie nie przeszkadza - liberté
  4. Jak się da, to chętnie pomogę na pw
  5. Dla tych, którzy lubią sklepy stacjonarne i jeszcze nie wiedzą, jest dobra wiadomość: SuSu otwiera w czerwcu 2017 nowy sklep w Berlinie. Dystans dla Was już coraz mniejszy. Można będzie mierzyć ile wlezie. Dla mnie osobiście ekspansja SuSu jest niebezpieczna, bo otwarto w tym roku nowy sklep w Monachium. Na razie trzymam się twardo. To niebezpieczne dla portfela, no i przy każdym zakupie w sieciówce oddala się jakoś ewentualne bespoke.
  6. Jest nowy sklep stacjonarny Suitsupply w Monachium. W czerwcu 2017 otwarcie dalszych w Berlinie i Sztutgarcie. http://eu.suitsupply.com/de/stores?countryCode=DE
  7. Midlife-Crisis

    Humor

    To ponadczasowe. Podobny obraz tylko bez dresów można spotkać w literaturze - mam na myśli Śmierć w Wenecji Tomasza Manna, gdzie Tadzio z pogardą spogląda na grupkę rosyjskich kuracjuszy. Widuję jednak grupki Rosjan, którzy od tego stereotypu odbiegają.
  8. Dżinsy z niewielkim udziałem elastanu nie przecierają się tak szybko. Na pewno znajdziesz coś na ten temat tutaj. TH nie jest dobrą marką, za to w miarę drogą.
  9. I wreszcie można się wygrzać w wieczornym słońcu.
  10. Mam niestety na myśli jakość spodni z HM (nie, żebym rzeczy z HM nie miał). Akurat zdjęcie z otwartą marynarką eksponuje to (okolice rozporka jak @MH_fan wspomniał). Dobrze uszyte i dopasowane spodnie tego nie robią. Na dalszych zdjęciach się już bronią, bo tego nie widać. Nosiłbym do dobrze dopasowanej dzianiny, która by problematyczną partię częściowo zakryła i efekt zneutralizowała. Koszula mi się za to bardzo podoba.
  11. Midlife-Crisis

    Humor

    Klasyka lat 80-tych. ☝️
  12. Midlife-Crisis

    Humor

    Właściciel sklepu z konfekcją damską i męską jest chyba zainteresowany klasyką ubioru. Po lekturze "klasyka" wystawił książkę ... jako tło dla tych butów. ?
  13. @phantom dla mnie bardzo udany smoking, aczkolwiek kombinacja dwurzędowej marynarki z kołnierzem szalowym czyni go nieco unikatem. Zdjęcie powyższe pokazuje, że może to wyglądać dobrze. Należy go tylko nosić z taką oczywistością jak właściciel powyżej, to nikt nie będzie mierzył szerokości klap, czy wysokości guzików (oprócz forum, bo od tego jest ). Gratuluję projektu! Pomysł z następnym smokingiem o wzorcu bardziej klasycznym uważam za bardzo dobry.
  14. No i jaką poszetkę do tego?
  15. Midlife-Crisis

    Humor

  16. @White Haven w tym sensie masz rację, ale ja się zasugerowałem intrygującym logo firmowym.
  17. Moim zdaniem oferowanie marynarek w cenie "regularnej" poniżej stu euro (tak to nazwę, bo promocje są chyba w Bytomiu wliczone w koncepcję przedsiębiorstwa) świadczy o znikomym szacunku firmy dla pojęcia "sztuki krawieckiej". Można mi zarzucić, że widzę tylko cenę. Ale jak widać koledzy też.
  18. To muzyka dla prawdziwego mężczyzny, a nie jak jakaś tam metalowa kakofonia. Mniemam, że w niektórych kolegach drzemie mały chłopiec, który się czasami budzi. Wtedy zaczyna się cieszyć, że jeszcze nie odebrali mu czegoś tam. Mój piętnastoletni syn kupił sobie gitarę ibanez z takim piecykiem Marshall i parę efektów i teraz gra codziennie kawałki, które wszystkie rozpoznaję (AC/DC, Iron Maiden, Black Sabath, Metallica), Ja tego muszę słuchać i boję się, że się we mnie coś na stare lata obudzi. Już mi się spodobał w sklepie taki taki tam bas i odpowiedni piecyk. Mój bas Luna, na którym grałem przez radio Radmor oddałem już dawno temu na licytację. Może zamiast nowych butów na bardzo okrągłe urodziny sobie sprawię.
  19. No to pięć lat jazdy konnej i się ułoży jak należy,
  20. @Fant, znam marynarki Harris Tweed produkowane dla Hirmera w Monachium. Materiał bardzo zachęcający, ale zbyt kwadratowe ramiona. Możliwe, że Twoja jest z tej serii. Przeróbka by jej nie zaszkodziła. Reszta mi się podoba, też noszę jeszcze tweed tej wiosny.
  21. Z rana służbowo - jesze się trzeba opakować ?
  22. @Beny23 dla mnie świetne zestawienie pasków.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.