-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
-
@spiryt ma rację. To jest wyłącznie magazyn outletowy i jakikolwiek login tylko dla tych krajów. Można z tym do sądu do (Strassburga?). Nie znam się na prawie handlu, ale coś z tym prawem do zakupu w EU nie całkiem tak, jak powiadasz, bo na przykład Bytom - Sztuka badziewia ... też nie oferuje wysyłki za granicę.
-
No z drewna ludzie nie są, ale moim wrażeniem jest, że się z wielu rzeczy śmieją, ale się niekoniecznie tak szybko oburzają.
-
Francuskiej inteligencji to widocznie nie przeszkadza - liberté
-
Jak się da, to chętnie pomogę na pw
-
Dla tych, którzy lubią sklepy stacjonarne i jeszcze nie wiedzą, jest dobra wiadomość: SuSu otwiera w czerwcu 2017 nowy sklep w Berlinie. Dystans dla Was już coraz mniejszy. Można będzie mierzyć ile wlezie. Dla mnie osobiście ekspansja SuSu jest niebezpieczna, bo otwarto w tym roku nowy sklep w Monachium. Na razie trzymam się twardo. To niebezpieczne dla portfela, no i przy każdym zakupie w sieciówce oddala się jakoś ewentualne bespoke.
-
Jest nowy sklep stacjonarny Suitsupply w Monachium. W czerwcu 2017 otwarcie dalszych w Berlinie i Sztutgarcie. http://eu.suitsupply.com/de/stores?countryCode=DE
-
To ponadczasowe. Podobny obraz tylko bez dresów można spotkać w literaturze - mam na myśli Śmierć w Wenecji Tomasza Manna, gdzie Tadzio z pogardą spogląda na grupkę rosyjskich kuracjuszy. Widuję jednak grupki Rosjan, którzy od tego stereotypu odbiegają.
-
Dżinsy z niewielkim udziałem elastanu nie przecierają się tak szybko. Na pewno znajdziesz coś na ten temat tutaj. TH nie jest dobrą marką, za to w miarę drogą.
-
-
Mam niestety na myśli jakość spodni z HM (nie, żebym rzeczy z HM nie miał). Akurat zdjęcie z otwartą marynarką eksponuje to (okolice rozporka jak @MH_fan wspomniał). Dobrze uszyte i dopasowane spodnie tego nie robią. Na dalszych zdjęciach się już bronią, bo tego nie widać. Nosiłbym do dobrze dopasowanej dzianiny, która by problematyczną partię częściowo zakryła i efekt zneutralizowała. Koszula mi się za to bardzo podoba.
-
Spodnie ... hmm
-
Klasyka lat 80-tych. ☝️
-
Właściciel sklepu z konfekcją damską i męską jest chyba zainteresowany klasyką ubioru. Po lekturze "klasyka" wystawił książkę ... jako tło dla tych butów. ?
-
Smoking dwurzędowy z kołnierzem szalowym GestModa
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na phantom temat w Bespoke
@phantom dla mnie bardzo udany smoking, aczkolwiek kombinacja dwurzędowej marynarki z kołnierzem szalowym czyni go nieco unikatem. Zdjęcie powyższe pokazuje, że może to wyglądać dobrze. Należy go tylko nosić z taką oczywistością jak właściciel powyżej, to nikt nie będzie mierzył szerokości klap, czy wysokości guzików (oprócz forum, bo od tego jest ). Gratuluję projektu! Pomysł z następnym smokingiem o wzorcu bardziej klasycznym uważam za bardzo dobry. -
Smoking dwurzędowy z kołnierzem szalowym GestModa
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na phantom temat w Bespoke
-
No i jaką poszetkę do tego?
-
@White Haven w tym sensie masz rację, ale ja się zasugerowałem intrygującym logo firmowym.
-
Moim zdaniem oferowanie marynarek w cenie "regularnej" poniżej stu euro (tak to nazwę, bo promocje są chyba w Bytomiu wliczone w koncepcję przedsiębiorstwa) świadczy o znikomym szacunku firmy dla pojęcia "sztuki krawieckiej". Można mi zarzucić, że widzę tylko cenę. Ale jak widać koledzy też.
-
To muzyka dla prawdziwego mężczyzny, a nie jak jakaś tam metalowa kakofonia. Mniemam, że w niektórych kolegach drzemie mały chłopiec, który się czasami budzi. Wtedy zaczyna się cieszyć, że jeszcze nie odebrali mu czegoś tam. Mój piętnastoletni syn kupił sobie gitarę ibanez z takim piecykiem Marshall i parę efektów i teraz gra codziennie kawałki, które wszystkie rozpoznaję (AC/DC, Iron Maiden, Black Sabath, Metallica), Ja tego muszę słuchać i boję się, że się we mnie coś na stare lata obudzi. Już mi się spodobał w sklepie taki taki tam bas i odpowiedni piecyk. Mój bas Luna, na którym grałem przez radio Radmor oddałem już dawno temu na licytację. Może zamiast nowych butów na bardzo okrągłe urodziny sobie sprawię.
-
No to pięć lat jazdy konnej i się ułoży jak należy,
-
@Fant, znam marynarki Harris Tweed produkowane dla Hirmera w Monachium. Materiał bardzo zachęcający, ale zbyt kwadratowe ramiona. Możliwe, że Twoja jest z tej serii. Przeróbka by jej nie zaszkodziła. Reszta mi się podoba, też noszę jeszcze tweed tej wiosny.
-
-
@Beny23 dla mnie świetne zestawienie pasków.
