Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. No faktycznie był, jak widać tylko tutaj znajduje zainteresowanie.
  2. A może by tak nowy wątek z relacjami z Pitti otworzyć? Mogłoby być ciekawie włącznie z konstruktywnymi dyskusjami (jeżeli się to da). To jest impreza z własną dynamiką i stylizacje mają się czasami nijak do realnego użytku (oczywiście z wyjątkami) i ocena ich pod tym kontem nie jest bardzo sensowna.
  3. @Tanatos70 Wow! Już wiem, jak robić zdjęcia butom. Trzeba sobie wyobrazić, że między nogami robi się zdjęcie kotu.
  4. Nie na Pitti, ale na koncert, który sam grałem w południe. Mucha od poszetki z Katowic, spodnie od Lazara z Rybnika, reszta mało istotna.
  5. Przerwa w pracy. (Shoepassion)
  6. @Zajac Poziomka zainteresowały mnie właśnie Twoje krokiety w połączeniu z jasnoszarymi spodniami. Chyba masz rację że loafersy z linii Handgrade to niezbyt opłacalna inwestycja. Trzymam się tego, że nie zamawiam butów wysyłkowo, a nabywam je w sklepach. Dostępne były loafersy Boston, Sydney i Crawford. Pierwsze mi się nie podobają, drugie mierzyłem i były dobre, ale jak wszedłem w ostatnie, to nie moglem z nich wyjść. Tak dobrze dopasowanego buta RTW jeszcze na nodze nie miałem. Poza tym skóra i wykonanie wyraźnie lepsze. Warto byłoby dać pełną cenę, gdyby to nie były loafersy. Niestety bardzo trudno je dostać taniej. Sydney za to są często w sieci po dość dobrych cenach. Rozważę.
  7. @swordfishtrombone znając w zarysie (z opisu na tym forum) typ Twojej urody, pojmuję Twoją niechęć do czarnych butów. ?
  8. Dziękuję wszystkim za udział ? Próbowałem różnych kombinacji. Czarne i brązowe wiedenki nie dają rady. Może teoretycznie tak, ale garnitur jest z bardzo lekkiej wełny i w słońcu b. jasny. Tylko b. lekkie buty wchodzą w rachubę. Do tego eleganckie, ale niezbyt formalne i broń Boże każualowe. Do tego latem zdejmuję marynarkę już przed południem i wygląda to tak jak poniżej. Chyba jedynym wyjściem jest zakup czerni i brązu (ten od c&j akurat pasuje) jak zaproponował @musa19 ?.
  9. @McQueen z czasem skóra trochę bardziej blada. Przody traktowałem czarnym woskiem, ale trochę przesadziłem chyba, bo ktoś mnie pytał, czy są przemoczone. ?
  10. @mosze @Zajac Poziomka @Manolete dziękuję za odpowiedzi. Jestem 50/50 pomiędzy czernią a brązem. Nr 3 i 4 to Ludwig Reiter w zawyżonej cenie i sobie odpuszczę. Muszę zdecydować między preferencją (czarne) a universalnością. Żeby takie problemy ludzie tylko mieli. ?
  11. @Kyle jakiej marki te loafersy? Dziękuję z góry.
  12. Do tego garnituru zakładałem dotychczas czarne loafersy. Niestety zachodziłem je na śmierć i potrzeba nowych. Które z poniższych będą robić lepszą robotę? Cena podobna, Nr 1 i 2 są ze skóry gładkiej, Nr 3 i 4 z delikatnie groszkowanej. Dziękuję z góry za odpowiedź
  13. Nr 2 byłego królewskiego dostawcy butów. Na pewno nie umie więcej niż pasta Saphir, ale za to wygląda bardzo vintage.
  14. Midlife-Crisis

    Humor

    Smacznego!
  15. (Vass)
  16. Kurtka: Mango - Dżinsy: Hiltl - Buty: Vass
  17. @McQueen chyba 561. http://www.shoepassion.pl/eleganckie-buty-meskie/no-561.html Na początku też tak wyglądały.
  18. @MH_fan nie sądzę. Rynek niemiecki jest tym zalany. Firma celuje w przeciętnego klienta, który się tym nie interesuje. Na stronie firmy jest zero informacji o pochodzeniu materiałów i konstrukcji marynarek, za to bardzo dużo o modnych i "indywidualnych" elementach. Mimo to zdarzają się znośne modele.
  19. Shoepassion
  20. Midlife-Crisis

    Humor

    Osoba na zdjęciu wydaje się cierpieć na alzheimera i ma trombozę.
  21. @torunianin, to niech będzie, wchodzę w 2 szt.
  22. Może idą do nowo otwieranych sklepów stacjonarnych? SS teraz w tym ekspanduje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.