Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Dzięki, poszetka trochę tam odstaje, ale spotęgowane to tym, że wyszła za jaskrawo na tle nasyconego granatu, Taki urok taniej fotografii cyfrowej.
  2. @Miro cienka fanela bez podszewki. Rankiem 15 stopni. Na upał bym jej nie założył. Pogoda wraca dopiero do łask.
  3. To mam dzisiaj na sobie: hackett, eton, poszetka, boggi, shoepassion, w brustaszy japońska szmatka.
  4. Dla mnie spokojnie może tak być. Jednak wyczuwam, że swobodniej będzie Ci duchowo w grenadynie finie.
  5. Dwa lata. Może nie złamało się wszędzie tak jak trzeba, ale zaliczam je do ulubionych.
  6. Midlife-Crisis

    Humor

    Tak to jest, jak ktoś zamawia spodnie w Benevento, a potem wrzuca do kontenera.
  7. @nkb1 dzięki za polecenie. Nie było już niestety nic wolnego. Wygląda to bardzo ekskluzywnie. Za radą kolegów @Nowoanglik i @Whitesnake zaklepałem już Rialto, to jeszcze zostanie na jakąś koszulę od Zackromana. Podróż będzie śladami Chopina zaczynając od lotniska a kończąc na zakupie odpowiedniej flaszki jako trofeum.
  8. @Manolete Washington oferują jako extra slim. Sprawdziłbym w tabeli pomiarów, czy 48 nie trafi.
  9. Dzięki @Nowoanglik ten drugi mi się szczególnie podoba i cena w ramach.
  10. Szanownych kolegów Warszawiaków, czy może bardziej tych podróżujących do stolicy proszę o polecenie Apartamentu w Warszawie. Wybieram się na taki tam short trip z córką. Ważne żeby było przyjemnie, bo jak pogoda nie dopisze, to trudno chodzić na dłuższe spacery. No i w jakimś ładnym turystycznie atrakcyjnym otoczeniu. Dzięki z góry za każdy pomysł.
  11. @wiarus Na żądanie dowód moich późnych wywodów: Forum jest przy blogu https://www.stilmagazin.de z częściowo ciekawymi artykułami jak np. wywiad z butotwórcą Ryota Hayafuji napisany nota bene przez Jakuba Krulikowskiego, który udzielał się też kiedyś na naszym forum. Samo forum znajdziesz w jego menu. Wglądu do zdjęć uświadczyć można jedynie po rejestracji.
  12. Z tego wniosek, że w Międzyzdrojach sort Niemców lepszy niż w Dźwirzynie. ? Przypuszczam, że w ubu przypadkach są z tych nowocześniejszych landów.
  13. Może kolegów zainteresuje, że jest niemiecki odpowiednik naszego forum. Ma chyba o wiele mniejsze zainteresowanie i frekwencję, fatalną szatę graficzną i jakość wklejanych zdjęć. Za to zauważyć można wysoką kulturę wypowiedzi i atmosferę bezwzględnego wzajemnego szacunku. Krytyka jest zazwyczaj rzeczowa i bez emocji. Co do poziomu zestawów to jest różnie ale na pewno bardziej konserwatywnie. Wiatr z pitti powiewa trochę słabiej, Gust jest na pewno nieco odmienny od rodzimego, ale też średnia wieku chyba wyższa. PS : Na obraz uliczny w tym kraju takie forum nie ma jednak żadnego wpływu. Coś takiego jak poszetka lub wypastowane buty jest i będzie nadal rzadkością.
  14. @Krzysztof G wszyscy wiedzą, że sytuacja ubioru na ulicach Niemiec sięga dna. Twoim komentarzem kopiesz leżącego. Jednak żyjąc od prawie 30 lat w tym kraju miałem okazję poznać ludzi z nie tak małej warstwy społecznej, która kulturę ubioru z jej zasadami wyniosła z domu, albo z pobytu na brytyjskich uczelniach nie słysząc jednocześnie o jakichś blogach albo forach. Cieszę się, że pochodzę z kraju społeczeństwa szeroko w tej dziedzinie uświadomionego. Wkrótce będę po bardzo długim czasie gościł w Warszawie. Bardzo ciekaw jestem wizerunku ulicznego.
  15. U kolegi @blekit właśnie koszula nie rzuca się tak na pierwszy plan i jest bardziej wyważona resztą elementów garderoby. Jednak druga połówka ma rację, tak nie jest nudno. Co do krawata w tym odcieniu czerwieni to wydaje mi się, że na tle białej koszuli wyglądałby co najmniej jak u głowy państwa na apelu poległych.
  16. @wimon IMHO zestaw leży świetnie. Słowo krytyki, gdyż poziom wysoki. Na mój skromny i jeszcze wciąż mało doświadczony gust koszula w szerokie paski nie do końca leży tutaj. Reszta jest bardzo biznesowo formalna. Ciekaw jestem, czy ktoś z kolegów się z tym zgodzi.
  17. @Xune 3 posty powyżej Twojego jest coś o max. 6-ciu paskach, więc powinno chyba pasować
  18. Przypomnij proszę, kto Ci to zrobił. ?
  19. @phantom marynarka w cenie składki członkowakiej? ?
  20. Przy niedzieli pod krawatem.
  21. @Tomasz Kubiak świetny debiut? ... a nie powinno być odwrotnie, że od Ciebie uzyskamy informacje o tej pracowni?
  22. Na stronie takie video: https://www.bytom.com.pl/film
  23. Tak z pewnością, ja zamówię jako pierwszy, a potem na pewno paru moich kolegów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.