Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Midlife-Crisis

    Humor

    A tu jeszcze wersja soft:
  2. Inspirowane ostatnim wpisem outdersena z tymi dźinsami? http://www.outdersen.com/2017/09/dzins-z-historia.html
  3. Inspirowane ostatnim wpisem outdersena z tymi dźinsami? http://www.outdersen.com/2017/09/dzins-z-historia.html
  4. @leonid to jest przykład cenowy i obrazek jest ten sam niezależnie od faktycznej ceny butów. Naturalnie idealne byłoby wyliczenie konkretnej korzyści wynikającej z ceny dla każdego artykułu.
  5. Midlife-Crisis

    Humor

    Ni to pies ni wydra, ale ma swoją cenę (655€)
  6. .
  7. Krokiety w resztkach promieni.
  8. @Hush ciekawe, ale wersja live dla mnie lepsza.
  9. @Friedman Mnie się najbardziej podoba ta bardziej "nowoczesna" wersja. Ta obsada to już muzyczny olimp. Warto posłuchać środkowego fragmentu od 6.15. Muzyka filmowa kompozytorów typu Yaan Tiersen to się może schować.
  10. Ja mam do Katowic prawie 1000 km, ale przypuszczalnie mógłbym być tam między 2-4 listopada,
  11. Trochę je odmłodziłem a potem postarzałem:
  12. SP
  13. @BrotherM ale przeczytsłeś ostatnie zdanie? ??
  14. Ciekawy jestem, w której szkole wyższej uczą takich przedmiotów?
  15. Za to w H.Dinkelacker minął okres przejściowy i pojawiła się witryna internetowa. Stylowo się nic nie zmieniło i teraz wasz meister od Vassa robi buty nie do zdarcia na potrójnych podeszwach.
  16. Przepraszam, że między te piękne torby wklejam tutaj dwie nieogolone twarze. Tak się tu mało działo ostatnio, że się aż zmartwiłem. Odwiedziłem magiczne miejsce i @Skalpel ma się dobrze, ale jest na jego szczęście baaaardzo zapracowany.
  17. @Beny23 dziękuję, pierwsze wrażenie ok, meister uwzględnił anatomię mojej stopy optymalnie. W palcach przyjemny luz, w podbiciu idealne. Stawiam dzisiaj pierwsze kroki i odwiedzam pewnego rymarza ? na południu Polski. We wtorek odlatuję z Warszawy. Umówiłem się, że wpadnę do zakładu, jak coś będzie do poprawy.
  18. Dziękuję wszystkim za wspaniały wieczór w świetnym miejscu ?
  19. Dziękuję, będą się nosić ? Muszę przyznać, że wszedłem do salonu bez konkretnie sprecyzowanego wyobrażenia o szczegółach, ale w długiej rozmowie dałem się poprowadzić właściwym szlakiem. Tak wyszło coś zwyczajnie klasycznego z odrobiną ekstrawagancji w postaci gładkiej pięty.
  20. Jeszcze dwa:
  21. Takie małe szaleństwo bez szaleństwa. Brakowało mi brązowych oksfordów. Moje pierwsze bespoke, z którego efektu jestem zadowolony. Zamiast opisu karteczka z opisem zamówienia. Miało być klasycznie.
  22. SP w podróży.
  23. Moja nie dała, to wziąłem?
  24. Dzięki @damiance, fajnie - prawdziwy rooftop.
  25. Midlife-Crisis

    Humor

    Też sposób na prezentację butów https://instagram.com/p/BZmHxgUjWme/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.