Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. @Tanatos70 Lepiej Ci w spodniach, ale jak widzę, kot chyba woli spódnicę... pardon ... kilt (?)
  2. @Friedman Nagranie jest akustycznie bardzo źle wyważone, przez co słychać dysproporcje między fortepianem a orkiestrą. Jednak jestem pełen sympatii dla Nehringa, którego udało mi się usłyszeć w Żelazowej Woli. Moim zdaniem po Konkursie Chopinowskim zaczął się dopiero rozwijać. Zazdroszczę koncertu w Lublinie. ?
  3. @Tanatos70 Mam takie pytanie i przepraszam z góry, jeżeli okaże się zbyt osobiste: czy podczas pielęgnacji butów raczysz się winem, czy jakimiś mocniejszymi trunkami?
  4. @DanielMagic wprawdzie wychodzisz na zdjęciu bardzo sympatycznie i dość elegancko, ale w tym zestawie idziesz dla mnie za bardzo z duchem czasu. ?
  5. Przypuszczam, że @Beny23 nie zrobił tego przypadkiem.
  6. @Beny23 za Tobą świetna karykatura Pitti. ?
  7. Na polskiej ulicy ten facet zwracałby uwagę bez tych "nietypowych" elementów garderoby. Jest jednak inspiracja. Wziąłbym marynarkę, do tego szare spodnie bez połysku i uspokoiłbym tu i tam. Kapelusz bardzo ładny, ale ma tylko sens w połączeniu z odpowiednim wierzchnim okryciem. Można i na polskiej ulicy.
  8. Tak, środek jest definitywnie też do zamszu. W opisie jest, że do skór szorstkich, dla pewności zajrzałem na stronę niemiecką i jest do Rauleder, czyli do zamszu. W opisie zalecają też rozcieńczenie i gąbkę. ?
  9. Patriotyczno-pentatoniczna wersja Uwertury "Carmen" G. Bizeta z Korei ... Północnej. Właściwie powinno być w dziale Humor, ale tu chyba więcej kolegów wysłucha, o co chodzi.
  10. @Tomasz Fedak może tak napisałem z zazdrości, bo mi tak nie wychodzi. No ale tak na serio, to do Twojej pracy jest ok, tylko niech ktoś nie naśladuje tego sposobu wiązania na maturę, rozmowę kwalifikacyjną, albo nie daj Boże na randkę. ?
  11. Zestaw ciekawy, ładny a nawet nietuzinkowy. ? Takie zawiązanie krawata wymaga jednak od odbiorcy głębszego poziomu wtajemniczenia. ?
  12. Ło matko! A co bydzie jak sie ten "skórorób" łopierzy?
  13. Midlife-Crisis

    Humor

  14. ? Shoepassion po małym zabiegu ?
  15. Tu coś jest o swansea: https://www.budapester.com/pl/crockett-jones-11143016
  16. Oj panowie @damiance @Mamrot i @albinos, ale zawiało PRL-em w trzech ostatnich kawałkach! Dla mnie ostatni najlepszy. Pomimo technicznych niedociągnięć czuje się, że ludzie mieli ogromną chęć zrobienia czegoś. ? Naturalnie rozumiem, że te trzy akordy to tylko jakaś myślowa aplikacja dla tego co można nazwać makdonaldyzacją w muzyce popularnej. Przewidywalność i łatwa rozpoznawalność schematów idzie w parze z brakiem jakiegokolwiek przesłania. Wyjątkiem jest blues. Trzy akordy plus pentatonika, ale chęć grania niezależnie od wyniku. ?
  17. Więcej akordów tym ludziom też nie pomoże. I pomyśleć, że są legendarne kawałki, którym wystarczają tylko dwa ... a może się trzeciego nie dosłuchałem?
  18. Chyba z tego, że przyjmują na klatę każdy wzrok.
  19. @Wuj czy te prawidła są od Kielmana, czy od Vassa?
  20. Odświętnie w najlepszych ciuchach - brązowe Kielmany po 18-tej mutują i udają czarne. Angus za to zawsze czarno-biały,
  21. @Whitesnake dzisiaj można też ubrania rozpoznać z daleka - dla ułatwienia producenci wyposażają je w logo. ?
  22. Brązowa cielęcina od Kielmana.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.