-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
-
Tak, w bardzo starym wydaniu Petersa.
-
-
Dziękuję, Twój komplement dowodzi tylko , że Darek robi nie tylko ładne, ale i bardzo fotogeniczne rzeczy. "Fortepianino" ma 350 kilo i kurier by się załamał. Edit @Krzysiek_W ... a zgadnij w jakim kolorze jest kozi zamsz we wnętrzu?
-
-
Ok, tylko muszę sobie sprawić zegarek ?
-
Tyz prowda, dziękuję
-
Ladys and gentlemen, to jest solidna torba nie teczka ? z Raciborza, której właścicielem być mam zaszczyt od kilku godzin:
-
-
-
tylko trudno w nim pójść na bal, nawet jeżeli to bal fundacji „kościuszkowskiej”. ?
-
-
Tak, na metce jest C848
-
Jeżeli pytasz o kopyto to 337. Jest trochę wydłużone, ale nie aż tak jak wyszło na zdjęciu.
-
Ciężko tu po tak dobrze ubranych kolegach cokolwiek wrzucać. ?? U mnie najstarszy krawat od poszetki a w brustaszy ich Florencja, którą bardzo trudno ułożyć, bo taka mięsiście wypasiona. Havana jako namiastka pięknej marynarki letniej kolegi @blekit wydaje mi się dość fotogeniczna. Obuwie od c&j. Pierwsza fotka w formacie DIN ZP
-
-
Motywacja do robienia i wrzucania zdjęć jakoś mi ostatnio opadła. Zatem zmuszam się do podtrzymania uzależnienia się: Garnitur - Lazar MTM (Rybnik) Koszula - Sime Leray Krawat - Fendi Buty - J. Kielman
-
@spiryt to H&M kupiona jakieś 2 lata temu. Jak się nie patrzy na wykończenie, to robi całkiem dobrą figurę. Oczywiście poliester. ?
-
-
@Mateo połączenie krawata z denimowymi spodniami to już kwestia filozofii. Ja taki ostry w podejściu nie jestem, chociaż sam tego nigdy nie robię. Gorszym dla mnie jest dobór torby, która moim zdaniem "za bardzo pasuje", przez co wygląda to jak w reklamie. Zdjęcie jak mur w tle robi wrażenie profesjonalne.
-
@Zajac Poziomka fajna seria ?
-
@Tomasz T poćwicz trochę cytowanie ? a reszta to: marynarka letnia Havana od SuSu spodnie też SuSu z VBC koszula Eterna buty Vass na U, fałdy skóry wychodzą na zdjęciach 4 razy intensywniej niż na żywo, ale ostatnio jakoś mi pasują do twarzy ?
-
Chętnie dodałbym coś trzeciego, co taki kontrast połączy, ale akurat nie było nic pod ręką.
-
... że buty drugi dzień z rzędu, proszę pzymknąć oko ?, bo za każdym razem tylko na krótko. Poszetka od poszetki.com
-
[WARSZAWA], Rynek made-to-measure (MTM)
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na Üxküll temat w Przewodnik miejski
Takie przypadki warte są opisu na tym forum. W przypadku tej pracowni rozbieżność pomiędzy poziomem oczekiwań a poziomem wyników powala z nóg. Jeżeli to pojedyncze przypadki, to takie recenzje marce nie zaszkodzą a wręcz pomogą.
