Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Dziękuję, tutaj mały wgląd: Cena krajowego bespoke kolegi @Skalpel
  2. Tak, w bardzo starym wydaniu Petersa.
  3. Przepraszam za off top, ale to ten plac?
  4. Dziękuję, Twój komplement dowodzi tylko , że Darek robi nie tylko ładne, ale i bardzo fotogeniczne rzeczy. "Fortepianino" ma 350 kilo i kurier by się załamał. Edit @Krzysiek_W ... a zgadnij w jakim kolorze jest kozi zamsz we wnętrzu?
  5. I jeszcze dwa ujęcia z bliska:
  6. Ok, tylko muszę sobie sprawić zegarek ?
  7. Tyz prowda, dziękuję
  8. Ladys and gentlemen, to jest solidna torba nie teczka ? z Raciborza, której właścicielem być mam zaszczyt od kilku godzin:
  9. ... no i przyszła: ?
  10. tylko trudno w nim pójść na bal, nawet jeżeli to bal fundacji „kościuszkowskiej”. ?
  11. C&J Belgrave
  12. Tak, na metce jest C848
  13. Jeżeli pytasz o kopyto to 337. Jest trochę wydłużone, ale nie aż tak jak wyszło na zdjęciu.
  14. Ciężko tu po tak dobrze ubranych kolegach cokolwiek wrzucać. ?? U mnie najstarszy krawat od poszetki a w brustaszy ich Florencja, którą bardzo trudno ułożyć, bo taka mięsiście wypasiona. Havana jako namiastka pięknej marynarki letniej kolegi @blekit wydaje mi się dość fotogeniczna. Obuwie od c&j. Pierwsza fotka w formacie DIN ZP
  15. Jan Kielman‘s.
  16. Motywacja do robienia i wrzucania zdjęć jakoś mi ostatnio opadła. Zatem zmuszam się do podtrzymania uzależnienia się: Garnitur - Lazar MTM (Rybnik) Koszula - Sime Leray Krawat - Fendi Buty - J. Kielman
  17. @spiryt to H&M kupiona jakieś 2 lata temu. Jak się nie patrzy na wykończenie, to robi całkiem dobrą figurę. Oczywiście poliester. ?
  18. Trochę chłodno z rana, ale słońce się zapowiada.
  19. @Mateo połączenie krawata z denimowymi spodniami to już kwestia filozofii. Ja taki ostry w podejściu nie jestem, chociaż sam tego nigdy nie robię. Gorszym dla mnie jest dobór torby, która moim zdaniem "za bardzo pasuje", przez co wygląda to jak w reklamie. Zdjęcie jak mur w tle robi wrażenie profesjonalne.
  20. @Zajac Poziomka fajna seria ?
  21. @Tomasz T poćwicz trochę cytowanie ? a reszta to: marynarka letnia Havana od SuSu spodnie też SuSu z VBC koszula Eterna buty Vass na U, fałdy skóry wychodzą na zdjęciach 4 razy intensywniej niż na żywo, ale ostatnio jakoś mi pasują do twarzy ?
  22. Chętnie dodałbym coś trzeciego, co taki kontrast połączy, ale akurat nie było nic pod ręką.
  23. ... że buty drugi dzień z rzędu, proszę pzymknąć oko ?, bo za każdym razem tylko na krótko. Poszetka od poszetki.com
  24. Takie przypadki warte są opisu na tym forum. W przypadku tej pracowni rozbieżność pomiędzy poziomem oczekiwań a poziomem wyników powala z nóg. Jeżeli to pojedyncze przypadki, to takie recenzje marce nie zaszkodzą a wręcz pomogą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.