Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. @Zajac Poziomka Świetny pomysł i świetna robota. To dowód, że coś wyjątkowego i indywidualnego nie musi się wyrażać w kolorowych butonierkach i krzykliwych podszewkach tylko w jedynie dla sprawnego oka widocznych elementach konstrukcji i oczywiście w doskonałym dopasowaniu. Ten krawiec to Cię już nieźle opanował.
  2. H&m jest zawsze do przodu?
  3. @Piotrwawa jaka to to linia?
  4. Trendowate spodnie w POW? Ten wzór to jedno z odkryć sezonu, szczególnie w tym i jeszcze wyższym stopniu ostrości. Gorzej będzie po sezonie. Będzie dziadkowy. ? Tak w ogóle ładny zestaw, ciekawe połączenie czterech krat (jeśli grenadynę wziąć za kratę)
  5. Midlife-Crisis

    Humor

    W ogóle mniej pomników i z większym dystansem czasowym. W Monachium ostatnie dwa wystawione pomniki to Konfucjusz zafundowany przez Chiny i Chopin na zlecenie konsulatu polskiego.
  6. Midlife-Crisis

    Humor

    Dlatego bezpieczniej jest artystom bez doświadczenia forumowo-blogowego robić wersje oszczędne. Przypuszczam, że w przypadku Paderewskiego rzeźbiarz wziął za modela jakiegoś filharmonika we fraku, skąd wypełnienie ramion.
  7. Midlife-Crisis

    Humor

    Nie głowa, a serce państwa w wersji dynamicznej w Poznaniu: i w wersji oszczędnej we Wrocławiu:
  8. ... znaczy, że teraz będziesz chodził w dresach? ?
  9. Midlife-Crisis

    Humor

    U mnie w Safari google bystry zauważył, że oglądam się za ręcznie robionymi butami. No to mi taką reklamę wyświetlił i kliknąłem: ... ale o co chodzi z tym Non-slip, czy insynuują mi tutaj jakieś moje rzekome preferencje?
  10. Taka próba doboru poszetki bez związku z resztą zestawu (przynajmniej pod tło). Krawat i poszetka: poszetka.com Dywan: IKEA A dół taki: Elementów w barwach narodowych jakoś mi się nie udało zebrać. Na stole dzisiaj za to gołąbki, Życzę kolegom z zagranicy pięknego święta ponad podziałami, bez polityki i ideologii.
  11. Co może powiedzieć sklep, który zrobił taką robotę, oprócz "przepraszamy, ale ten krawiec u nas już nie pracuje" albo "to nie my, to insynuacja"?
  12. Midlife-Crisis

    Humor

    No w Nowej Hucie to takich udogodnień jeszcze nie wymyślili, ale to nie powód, żeby wracać do tamtych tradycji estetycznych, szczególnie w dziedzinie sztuki monumentalnej.
  13. Midlife-Crisis

    Humor

    Szklane domy?
  14. Midlife-Crisis

    Humor

    Przy całym szacunku dla ś.p. prezydenta, pomnik to dzieło artysty i jego zadaniem jest, oprócz uformowania wizerunku, oddać jakiś przekaz. Mam nadzieję, że jak przyjadę i zobaczę, to to uchwycę i nawet nie przyjdzie mi do głowy oceniać garnitur. Niestety zdjęcie nasuwa mi jedno odczucie. Kiedyś to się nazywało „socrealizm”.
  15. Całkiem bez wosku dzisiaj: (Shoepassion)
  16. @Outdersen Wygląda to całkiem fajnie, ale w czym odchył?
  17. Marchewkowe próbują być kasztanowe. (Shoepassion)
  18. Midlife-Crisis

    Lustrzany połysk

    Lustro na tanich butach (Shoepassion). Burgol zmienił skład wosku.
  19. Już pudełko rozdziewiczone. ? Tak mi się przypomniało, że Włosi zwykli mawiać "Pasta e pasta"
  20. Raczej nie problemy sklepu, a przyzwyczajonych do sortymentu i filozofii klientów. Firma się raczej rozwija i zmienia od jakiegoś czasu strukturę. W swoim portfolio ma buty ekskluzywne (H. Dinkelacker) obok badziewia (blue stitched). Rendenbach jest na Dinkelakerach, to ma nie być na zwykłych butach SP. Do powiedzenia mają tam teraz spece od ekonomii obok tych od butów, a personel trochę nie nadąża i gubi się czasem trochę.
  21. ?... a ja już planowałem wejście smoka do sklepu, ekipa jest i tak coraz mniej kompetentna. Jak mnie dzisiaj jeszcze ktoś oprócz Krzyśka uspokoi, to zacznę mazać spragnione buty ?
  22. Proszę kolegów o podzielenie się doświadczeniem. W monachijskim sklepie Shoepassion zakupiłem pastę Burgol w dwóch kolorach. Ta ciemnobrązowa wygląda bardzo na czarną. Poprzedni zakup był wyraźnie brązowy. Zamiast jednolitej lustrzanej powierzchni po odkryciu wieczka jakieś to popękane. Mam tak, jak kosmetyki już długo u mnie leżą. Wysuszone? A może się czepiam?
  23. Dzisiaj w pracy: I jeszcze dorzucam po pracy:
  24. Moje drugie „tańsze” buty. (Shoepassion)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.