Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Pierwszy raz w tym odkryciu wierzchnim.
  2. Ja się poruszam czasami w środowisku oświaty (chyba nie nauki) i muszę przyznać, że środowisko wygląda zazwyczaj tak, jakby oświecało tylko w w dziedzinie wychowania fizycznego, Ale tylko pod względem ubioru, a nie sylwetki.
  3. O z tym sobie Kielman na pewno poradzi!
  4. Marynarka. i krawat.: Hackett, koszula.: Stenströms, spodnie: Carl Jäger, poszetka: Tempo (tylko do zdjęcia), pasek: Carmina
  5. Eee... @poszetka.com najlepszym sposobem na połączenie rzeczy, które do siebie nie pasują (czapka wełniana i krawat jako skrót eleganckiego stroju), jest precyzyjne dopasowanie ich optyki.?
  6. Jeżeli miała robić za spodnie do kąpieli błotnych, to nie.
  7. Wzór jest ok, tylko trzeba go dobierać oszczędnie i z umiarem (jak np. tu)
  8. @phantom bardzo mi się ten zestaw podoba, a szczególnie zestawienie pasków z paskami.
  9. @Żorż Ponimirski ładne buty i jedne i drugie. Przy tych skarpetkach Justin blednie?
  10. @Żorż Ponimirski , @mayor dzięki za wartościowe wskazówki. Mam nadzieję, że nie zaśmiecę wątku dalszymi zdjęciami z pierwszego wyjścia. Buty w akcji: : I po akcji:
  11. Mały ruch w temacie, Tylko @Beny23 wrzuca swoje oxfordy. No to ruszamy i wrzucamy opis ze zdjęciami w ramach zadośćuczynienia za grzech posiadania.. Pokutę zadał kolega @Wuj. Decyzja zakupu była podyktowana miłością platoniczną do wszelkich butów tej marki, oraz zapotrzebowaniem na obuwie do zimowych spacerów z psem po łące nad jeziorem. W ramach black friday Carmina oferowała na stronie do każdego zamówienia pasek i card holder w prezencie. Rabatów niet ☹️. Buty miały być na solidnej gumowej podeszwie z profilem i być odporne na przemoczenie. Szukałem przy tym butów szytych z widocznym pasem. (?) Wybór padł na te oto trzewiki na kopycie Soller z podeszwą opisaną jako Comando. Skóra opisana jako chromexcel. Szyte Good Year z widocznym szwem na podeszwie. Niestety buty miały być wysłane za 60 dni, bo popyt na większość trzewików jest zimą bardzo duży. Wynik zamówienia: Dostawa: Zamiast za deklarowanych 60 dni buty przyszły razem z paskiem i "cardholderem" za miesiąc i to punktualnie 24.12. zapowiedziane przez maila z życzeniami świątecznymi. Ładna niespodzianka. ? Wrażenie estetyczne bardzo pozytywne, poza drobnymi zadrapaniami bez większego znaczenia. Kopyto: Niestety drugie wrażenie trochę mnie zirytowało. Kopyto Soller jest dość szerokie, co w połączeniu z jeszcze szerszą podeszwą robi wrażenie butów dwa numery za dużych. Odłożyłem już z zamiarem odesłania. Dopiero w nocy wigilijnej obuw przemówił ludzkim głosem i poprosił o przymierzenie. Okazało się, że leżą doskonale, na długość idealne 7,5 a szerokie kopyto daje dużo wygody. Niezbyt dużo miejsca jest natomiast w podbiciu i nad palcami. Dla mnie wystarczy, ale odradzam, jak ktoś ma tutaj problemy. Nie wyglądają dobrze przy wąskich nogawkach spodni i musiałem się do nich przekonać. Jednak po nocnym spacerze po mieszkaniu nie chciały mi zejść z nóg. Skóra: Skóra na żywo robi świetne wrażenie. Jest efekt głębii (nie dam rady uchwycić na zdjęciach) i odcień brązu jest dla mnie bardzo ładny. IMO Carmina zdjęciami na stronie robi tej skórze krzywdę. Jest dość gruba, sprawia na pierwszy rzut oka nieco sztywne wrażenie, ale na nogach się to już zmienia, dopasowuje się do stopy i nic nie uwiera. Nie wiem do końca co to jest to chromexcel, ale to chyba sposób garbowania, który daje szczególne cechy nie tylko w kwestii optyki. Może ktoś krótko wyjaśni? Aha i robi to tylko i wyłącznie Horween w Chicago. Podsumowanie: Buty są typowo casualowe i z powodu dość dużej optyki nie zadowolą każdego, jednak skóra jest największym ich atutem. Na razie robią wrażenie wartych swojej ceny 435 Euro. Dla porównania mam podobne Shoepassion i to w każdym calu SPORO niższa półka. Raczej mają ambicję dorównywać C&J. itp.
  12. @mayor, ale ja obracam się w kręgach o skrajnie zróżnicowanych poglądach politycznych, dlatego potrzebne mi są obie marynarki. Chociaż nie będę ukrywał, że sympatyzyję z jedną opcją.
  13. Cytując pewnego śląskiego reżysera, grzeszyć jest wielką przyjemnością, nawet jeżeli zadośćuczynienie kosztuje. Będzie w odpowiednim wątku.
  14. Mayorze, a mnie się wydaje, że to raczej większość marynarek na forum jest zbyt wąska w biodrach. Takie ukształtowanie sylwetki dodaje powagi, której mi skądinąd brakuje. To sprawa perspektywy (jak i w polityce).
  15. Dziękuję, odsyłam na stronę 705 tegoż wątku.
  16. Ostatnio narzekałem, że Carmina ma tutaj bardzo słabą frekwencję, to wrzucam nowy nabytek prosto z pudełka. Papież na pasterce mówił, że gromadzimy zbyt dużo luksusowych dóbr, których tak na prawdę nie potrzebujemy. Mnie te trzewiki ze skóry chromexcel na podeszwie commando są bardzo potrzebne. ?
  17. Dzisiaj święto, bo żona mi zrobiła zdjęcie DLA WAS! Psu nie kazałem pozować, ale jak już jest, to nie wycinam, bo chyba się wpasował w klimat.
  18. @Krzysiek_W chyba brakuje jakiś finalny post o zakończeniu licytacji. ?
  19. Kto by pomyślał, że zdjęcia w takich outfitach będą przynosić tyle radości na tym forum. Jednak nie szata zdobi człowieka. ?
  20. Ciekawe, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Akurat te buty nie przyprawiają mnie o ślinotok, chociaż chyba tego warte. Jednak sposób prezentacji nie w moim guście. Jednak dobrze, że @Beny23 wrzuca tutaj te buty. Carminę lubię jak i buraczki. Aż mnie dziwi, że jej na forum tylko homeopatyczne.
  21. Żorżu, przepraszam za wyrażenie, ale Ordnung muss sein! ?
  22. @Żorż Ponimirski dobrze prawisz, tylko JKW raczej nakłada albo po prostu nosi ten kapelusz, bo jakby go ubierał, to mógłby wyglądać tak: ? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
  23. Solidne jak czołgi: H.Dinkelacker
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.