Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Cienka flanela nie sprawdza się zimą, ale na wiosenne poranki w sam raz. Widok przez okno to nie makieta. Tak mieszkam.
  2. Ostatnio moje ulubione c&j belgrave. Ta skóra to poezja. Jest dość gruba i mięsista, ale nie sztywna. Po roku dopasowały się genialnie do stopy. Just hand grade, just c&j. Cała ich pielęgnacja dotąd polegała na głaskaniu i myciu rąk po skończonej operacji.
  3. Nie wybronisz! Była w sklepach, spytaj premiera to Ci to potwierdzi. Będzie wiedział, bo mój rocznik. ?
  4. Tak dla dopełnienia Dla mnie w orginale jest dużo więcej miejsca na fantazję, bez darcia szat, bez dzwonków.
  5. Taka moda... ?
  6. ... tam zaraz meloman.
  7. Nawiązując do dyskusji z poprzedniej strony pragnę zauważyć, że marka Shoepassion przeszła niemałą metamorfozę w ostatnich latach. W przeszłości miała image takiego przedsięwzięcia od pasjonatów dla pasjonatów. Buty SP nie były najwyższych lotów, ale w dużej mierze klasyczne z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Mam w sumie 4 pary i nie żałuję zakupu. Był dobry na wstęp do tematu. Nawet zaryzykowałbym, że marka miała jakąś rozpoznawalność przynajmniej oglądając tutaj zdjęcia kolegów. W sklepie zaklinano się, że GYW jest jedynym godnym butofila sposobem szycia. Od niedawna oferta poszerzyła się o tanie buty szyte blake z wątpliwej jakości skóry i o segment premium w postaci H. Dinkelacker. Klasyczne buty SP już nie mają Rendenbacha za 20 Euro dopłaty, bo takowe ma mieć HD. Do tego linia patynowana, linia flex itp. Moim zdaniem w perspektywie pozyskania każdego rodzaju klienta marka straciła swoją tożsamość, a klient taki jak ja gubi się w tej ofercie. To jest prawdopodobnie wynikiem tego, że kupując HD firma zobowiązała się do udziału paru ekonomistów z branży samochodowej w decyzjach dotyczących rozwoju marki, O SP nie należy się obawiać. Poradzi sobie dobrze ignorując rynek polski składający się przypuszczalnie z paru forumowiczów, a zyskując mniej wybrednego i mało uświadomionego klienta z innych regionów. Nie mam już ochoty na buty SP. Szkoda mi tylko, że HD (mam 2 pary i po Kielmanie to moje najlepsze buty) można nabyć już wyłącznie w SP.
  8. Midlife-Crisis

    Humor

    Dobra lekcja dla mnie
  9. Spokojnie, artysta nie musi jak bankier. Ważne, że rubato w granicach. ?
  10. Pewien mieszkaniec Krakowa. który zwykł mówić "na pole" uświadomił mnie, że na pole wychodzi pan (z dworu), a na dwór (do pana i z prośbę) wychodzi chłop. Nie uwierzyłem mu.
  11. @CiRiO może i dobrze dopasowane, ale niewiele widać. A szczególnie mało widoczny jest krawat. ?
  12. Lata się. bo widuję balony na niebie w każdy weekend, @Krzysiek_W Lamborghini wydaje mi się adekwatne. Jednak próbowałbym zapytać, Nie wprost, ale tak sugestywnie.
  13. Midlife-Crisis

    Humor

    Dla mnie narusza. Można też czytać: Jak manipulować w biznesie, żeby wyszło wiarygodnie,
  14. @zimmermann i @Kierzyk nie wstydzę się i noszę, ale obiecuję sobie marynarkę bespoke, która tą już zużytą, ze sporą domieszką czegoś tam i pancernymi wkładami w ramionach pewnego dnia zastąpi. ?
  15. Trochę jakby forumowym gustom na przekór kwadratowe ramiona, wąskie klapy marynarki. Do tego śledziowaty krawat (z Bytomia). Tak lubię jednak jego fakturę jak i jodełkę marynark,, że się tych rzeczy z czasów przedforum nie mogę pozbyć.
  16. Dobry wieczór, w sztucznym świetle:
  17. Faktycznie trema jest Ci wypisana na twarzy. ?
  18. Midlife-Crisis

    Vistula

    Ale tak projektowane rękawy nie będą dla nikogo, ale to dla nikogo za krótkie. Takim podejściem można tą możliwość całkiem wyeliminować.
  19. Taka drobnostka, ale nie widzi mi się za bardzo ta biała koszula o formalnym charakterze jako podstawa nieformalnego zestawu z "pluszowym" garniturem. A tak na marginesie z ciekawości, to był w weekend partnerlook z partnerką?
  20. Midlife-Crisis

    Humor

    Pozwólcie, że zacytuję tutaj wieszcza ?
  21. @eduardo odradzam buty tej marki z tzw. niebieskiej kolekcji. Są szyte metodą blake a skóra jest bardzo słabej jakości. Już skóra butów z klasycznej kolekcji łamie się często nieelegancko, a farbowana jest dość powierzchownie, co wymaga częstego używania kosmetyków. Za swoją cenę są ale ok. Ta tańsza kolekcja ma natomiast moim zdaniem tylko jedną zaletę, którą jest cena. Największą wadą może być kiepska jakość i nietrwałość.
  22. Panowie, nie ma czego żałować. Outlet wyjątkowo wredny. W moim rozmiarze w garniturach jest tak: Niw mam ochoty się uganiać.
  23. Midlife-Crisis

    Buty, trochę taniej

    Masz rację, wyglądają całkiem zgrabnie i poprawnie ale i tanio. Więcej da się o nich tylko powiedzieć z doświadczenia. A tutaj koledzy nie zostawię na nich suchej nitki.
  24. Jakiś inny kolor dzisiaj. Zmieniły makijaż, czy to światło inne?
  25. Bernhard Roetzel napisał, że jeżeli widzi w jakimś mieście faceta ubranego w covert coat, to wie, że to miasto ma styl. W mojej małej miejscowości stylu nadawali niegdyś Habsburgowie a jeszcze wcześniej Wittelsbachowie (Sissi). Teraz o to trudno, bo prominenci to mają inny styl. No to się staramy: Covert coat z wełny merino. Rodzaj obróbki materiału to loden, który pochodzi z rejonu alpejskiego, a używany jest też w WB. Nie ma wprawdzie zamszu na wierzchu kołnierza, ale wszystkie inne elementy tego ultra klasycznego płaszcza włącznie z potrójnym przeszyciem przy brzegu rękawów. Piękny głęboki granat nie wychodzi nietety na zdjęciach. Nie każdy polubi, bo jest antytezą popularnego tutaj italo-stylu. Zazwyczaj jest też omijany szerokim łukiem przez blogerów. Bo jest po prostu niemodny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.