-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
Skład jest ok, bo takiej faktury się z czystej wełny raczej nie robi, Ralph Lauren używa głównie do podobnego swetra głównie bawełny. Pan na zdjęciu może jest na prochach.
-
Zawsze chciałem taki mieć, teraz się trafił w berg&berg. Klasyczny sweter do gry w krykieta, chociaż nie wiem jeszcze, jak, gdzie i z kim w to grać. I chyba na tym się skończy. Nabytek o tyle nietuzinkowy, że w trakcie wysyłki zdołał zmienić skład ?: Ale jednak zostaje, bo dobrze leży.
-
Ale ładny parkiet. Przyłączam się do przedmówcy. Nie ratować... ale nosić, tylko nie do pracy, albo do kościoła. Raczej do luźnych spacerów. Niedługo będzie bardzo wcześnie ciemno. ?
- 1 311 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja bym tego tak konserwatywnie nie widział, ale paćkać z farbą by mi się nie chciało. Całkiem fajne ubrania tam na yoox, kuszą jednak ceną na zakup rzeczy, które się rzadko nosi. Można je nosić, ale nie nie każdemu dobrze służą. W powyższej marynarce dobrze wygląda np. pisarz czy dziennikarz w wolnym zawodzie, ale już nie pracownik banku nawet jak instytut ma dress code casualowy (jestem klientem takiego). W wolnym czasie też to nie zawsze się wpisuje w otoczenie, jeżeli nie jest się akurat w Mediolanie.
-
Czyli dziurki służące próżności można wypełnić, Bardzo mi się podoba, ale w Bawarii nikt nie nosi się na biało.
-
-
Zgadzam się absolutnie. Dodam tylko, że ważne jest, żeby to dobrze wyglądało.
-
Czemu nie szlufki i szelki. Postać jest przecież trendotwórcza. Taka nowa tradycja ...
-
Serdeczne dzięki! Widzę, że koledze nie brak empatii. ☺️
-
-
Jesień idzie, to dzisiaj już szalik wełniany pod szyją i buty na podwójnej podeszwie. Kontrapunkt letni w postaci poszetki.
-
Wprawdzie jestem fanem oldskulowego ubioru najjaśniejszego, ale tym razem dopasowane ubranie osiłka bardziej mi się podoba niż ten bispołkowy worek w paski
-
@me.spoke E tam, ja tam wolę tą pierwszą partnerkę.
-
Sorry, przeoczyłem. ?
-
@Żorż Ponimirski to zestaw koordynowany, czy garnitur?
-
-
@mayor dobrze tłumaczysz to, nawet na mój rozum, nietknięty najprostszymi zasadami ekonomii. To w tej logice wiedza i technologia celowo nie są do końca przekazywane i produkt jest pod kontrolą gorszy niż premium. Tylko ten zwrot z ewidentnie pejoratywną konotacją - kraje byłego bloku sowieckiego, Jak długo jeszcze?
-
Edit: po kliknięciu dzieją się niedobre rzeczy! Dlatego link wymazałem. Sorry! ?
-
Jak sądzisz, z czego to wynika. Czy winna jest sama sowieckość bloku i to przed 30 lat, czy jest to uwarunkowane genetycznie, bylejakość w genach? Że praca jest tańsza to nie znaczy zaraz, że nie może być dobra. Może jednak nie jest (?). Koszule to nie są za przeproszeniem instrumenty muzyczne, albo samochody. albo nawet buty. Są dość proste w produkcji.
-
Bardzo elegancki i klasyczny zestaw. Na zdjęciu jeżeli dobrze widzę, spodnie opinają łydki utrudniając ich swobodne opadanie. Tak szyją teraz i taka moda. ? Za to świetna podstawa - eleganckie klasyczne czarne oxfordy. +++
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Wam jest do śmiechu, ale smutne to jest, że facet tak się nosi galowo i daje się w tym fotografować, a potem się to nazywa, że tak się teraz nosi. ? I w nosie mają ludzie jakieś zasady, proporcje, współgrę elementów. itp.. i -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
... a to jest ktoś? -
Nie nie, dobrze to wygląda. Marynarka i tak jest zapięta, a zakładki są dla dziewczyny, ewentualnie mniej ale też dla żony. Nie poszerzaj, zapas przyda się na lepsze czasy.
-
savoir-vivre - temat ogolny, krotkie pytania
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na dawid temat w Sala klubowa
Za to muzyka do stawki jest genialna, pióra mistrza fachu. Genialne są kawałki z Czterdziestolatka i Janosika. Organizator oprawy muzycznej przerwy meczu miałby jeszcze do wyboru Jak rozpętałem II WŚ, ale rozpoznawalność nie dochodzi do Stawki. -
savoir-vivre - temat ogolny, krotkie pytania
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na dawid temat w Sala klubowa
Fachowa w ramach swojego "stylu".
