Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. @mayor a co z G i H? Nie ma ich na Twojej liście. Inny System?
  2. Ku przestrodze: Mam taką przepiękną torbę bespoke, tylko się czasem zamek zacina. Ostatnio zaciął mi się tak, że nie mogłem wyjąć zawartości, która była niezbędna w danym momencie. Towarzystwo głowiło się z konsternacją jak mi pomóc i patrzyło z politowaniem na swoisty dysonans pomiędzy pięknem i funkcjonalnością. Ktoś powie, że to tylko zamek, za który twórca forumowy nic nie może. Tak mogłoby być, gdyby nie moje poważne podejrzenie, że zamek jest pod presją nie do końca wyważonej statyki w konstrukcji torby. Takie coś, co wychodzi z czasem i przypuszczalnie nie zdarza się w torbach bardziej doświadczonych producentów masowych. Jak się zamek jeszcze raz zatnie, to zacznie się temat reparacji. Chociaż zamek japoński. Może nawet lekkiej przebudowy. Na razie daję szansę, że się obejdzie. Nuty zostały w torbie, całe szczęście utwór mogłem wykonać z pamięci. Nota bene, żeby zostać w bieżącym temacie: Torba jest prezentem na okrągłe urodziny. Z 68 w niku rezygnuję, bo by mnie zdradził.
  3. H.Dinkelacker
  4. Midlife-Crisis

    Humor

    Nie no, chyba to nie na serio. Ja to wziąłem za żart. Take it easy! Edit: zapomniałem tego: ?
  5. @pablocito uczniowie mają pewnie ubaw z Twoich skarpetek w muzyczne akcenty. ? Fajna marynarka?
  6. Swoją drogą to chciałbym poznać oprawcę, którego ofiarą jest Patryk Jaki. Przyzna się który? ?
  7. Rozbieżność poglądów rozmówców jest pozorowana. W rzeczywistości są w jednym obozie, na co wskazuje wspólny gust obuwniczy. ?
  8. Midlife-Crisis

    Buty, trochę taniej

    Z linka wynika, że but ma ładne zdjęcia.
  9. Teraz doczytałem o danej okazji. Jedynie prawidłowy będzie formalny strój wieczorowy. Jest tylko zawsze ryzyko, że człowiek prawidłowo ubrany może się czuć w realiach dość odosobniony. Mnie to nie przeszkadza, że nikt inny się nie trzyma reguł. Latem miałem okazję być w operze we Lwowie na koncercie młodzieżowej orkiestry w ramach oficjalnego festiwalu. Na stronie teatru operowego był podany dresscode black tie. W sumie tylko dwóch dżentelmenów było w takim stroju i nikt się krzywo na nich nie patrzył. Oni wydawali się być w świetnym nastroju. Żałowałem, że takiego stroju nie posiadam.
  10. @Lazior druga pasuje. Sam noszę głównie zestawy koordynowane i łączę co się tylko da. Wszystko zależy od okazji. Po tak zwanym lekkim wypełnieniu ramion zbyt dużo bym nie oczekiwał. Bytom ma swoje własne wzorce w tej dziedzinie.
  11. Oj, a nazwa brzmi tak pociągająco.
  12. Mam podobne, chociaż może minimalnie ciemniejsze, a może i nie. Moje różne wariacje na temat. Które lepsze, a które gorsze ... ?
  13. Prezentacja marynarki z uporem maniaka w odsłonię trzeciej. Ot coniedzielny strój organisty.
  14. Midlife-Crisis

    Buty, trochę taniej

    Po co skomplikowane przeszukiwanie forum, jak można zasięgnąć rady tych, co wiedzą. https://pangrono.pl/brogsy/ No i proszę, spór rozstrzygnięty, autor pisze o Irlandii lub Szkocji. ?
  15. @pablocito nie odrobiłeś zadania. ? Teoria dotyczy bezpośredniego połączenia kurtki na suwak z elegancką kamizelką. Tak właściwie to żadna teoria, jak coś skacze w oczy, to zastanawiam się co. Z poważaniem, człowiek kryzysu ?
  16. Wrzucicie jakieś zdjęcia? Jak byłem na spotkaniu chyba dwa lata temu, to @damiance zrobił zdjęcie smartfonem, ale chyba coś nie wyszło, bo nie zostało wrzucone. (RODO ... ?)
  17. Tak, ale jest różnica między połączeniem wełnianej kamizelki z kurtką na suwak a połączeniem kamizelki z kurtką na suwak. Sam bym takiego połączenia nie nosił, ale tutaj kontrast nie skacze w oczy.
  18. @djmakus jest jeszcze gorzej, bo sztruks jest pomarańczowy. Myślę, że mnie to ujdzie. ?
  19. Dzisiaj tak trochę powściągliwie. ?
  20. @qvist Jakiegoś konkretnego butiku niestety nie znam, ale jeżeli już coś z dodatków tam kupować, to takie, które są robione z materiałów (na kimono) tkanych tradycyjnymi metodami i w typowe wzory tamtejsze. Polecam generalnie Kyoto. To dla Japonii to, co dla nas Kraków. Warto poszukać czegoś z materiałów tkanych tradycyjnymi metodami w manufakturze Nishijin. Krawaty można nabyć w w luksusowych domach towarowych. no i pewnie też w historycznej dzielnicy o tejże nazwie. Jeżeli w tym mieście będziesz, to polecam zwiedzenie Kyoto Central Station. Ciekawa nowoczesna architektura i dużo luksusowych sklepów, w których zawsze coś można znaleźć. Poza tym to akcesoria sartorialne są w Europie lepsze i tańsze. Produkty włoskie są w Japonii na topie. Ja dostałem w prezencie z Japonii szalik i krawat Burberry. ? O ubrania wprawdzie nie pytasz, ale podpowiem, że z powodu specyficznych proporcji notorycznie za krótkie są tam dla nas w gotowcach rękawy i nogawki. W poszukiwaniu artykułów z niższej półki to warto wejść do Uniqlo. To marka japońska, a w Europie nie jest częsta.
  21. @Bartosz Żołnierkiewicz, jakbyś tych zdjęć nie cytował, to mielibyśmy tylko cztery sztuki żółtych skarpetek, a tak mamy osiem.
  22. Gratuluję wytrwałości i konsekwencji w rozwoju odważnego stylu chyba od samego początku tego forum!
  23. Midlife-Crisis

    Humor

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.