Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Potwierdzam. Odczułem to na własnej skórze. Dostałem w prezencie od żony sweter kaszmirowy i musiałem go potem pomniejszać o dwa rozmiary. Był S jak ja, czy shooting fit, nie wiem.
  2. @Jarek niezbyt szlachetne, ale niedrogie: https://www.otto.de/p/selected-homme-woll-mantel-773856987/#variationId=985097842
  3. Nic nie wiem na temat tych wstążek, ale: Karl Lagerfeld nie nosił tego co na widać na powyższych zdjęciach kostiumowych. Na tych jest prawdopodobnie koszula z żabotem i jakimś miękkim wykończeniem na szyi. Lagerfeld nosił natomiast różne formy wysokiego sztywnego kołnierza zwanego w Niemczech "Vätermörder" czyli morderca ojców. We Francji miał w nazwie coś z parazytami, bo niektóre formy jego miały tak wysoko zachodzące skrzydełka, że zostawały na nim resztki jedzenia. Ten rodzaj kołnierza nie jest stałą częścią koszuli, a raczej jest do- i odczepiany. Lagerfeld sam wymyślał formy takiego kołnierza, dlatego nie wszystko ma jakieś uzasadnienie historyczne. Jego koszule były zazwyczaj krochmalone.
  4. Midlife-Crisis

    co uszyć?

    No i teraz @lubo69 ma jeszcze większy dylemat, bo z powyższych propozycji nie da się chyba nic odrzucić. ?
  5. Eee tam, fajnie jest.
  6. @djmakus ja się tak za bardzo nie znam, ale jak tak patrzę, to zmieniłbym te spodnie na szare gładkie wełniane, ale z mankietem, bo koszula, krawat i poszetka trochę się od tego dominującego pluszowego klimatu oddalają.
  7. Przychodzi mi na myśl, że to jest taki drogą ewolucji zredukowany pas hiszpański. ??
  8. Midlife-Crisis

    Humor

    Ta... Andrzej już się cieszy ?
  9. Tak na trzeźwo:
  10. Nad morzem, czy w piaskownicy?
  11. Midlife-Crisis

    Humor

    A tu wersja veggie: (buty męskie)
  12. Midlife-Crisis

    Humor

    Właściwie to tylko głupie, ale tak bardzo, że już zabawne:
  13. Czasem noszę beżową fedorę (i przymierzam się do granatowej) z zamówienia forumowego. Mam też homburg, ale do niego w ogóle nie mogę się przekonać. Ogólnie to kaszkiet są dla mnie preferowanym nakryciem głowy - łatwiej mi się nosi i są praktyczniejsze (cieplejsze, zwłaszcza wersje z nausznikami). Natomiast latem noszę głównie panamy. Może do Homburga potrzebujesz jeszcze paru lat. U mnie w bawarskiej wsi to albo elegancko albo kapelusz, bo inaczej się nawet ludzie w kompletnych strojach ludowych na mnie krzywo patrzą. ?
  14. @blekit, czy nie zastanawiałeś się nad zastąpieniem kaszkietu kapeluszem?
  15. A ja myślałem, że potworami się straszy. Klient uświadomiony wejdzie, a w środku są buty wywołujące ślinotok.
  16. Midlife-Crisis

    Humor

    Amator klasycznej elegancji.
  17. Dla mnie ładny obraz, tylko poszetka przyciąga zbyt dużą uwagę. Osobiście spróbowałbym ją inaczej wsadzić.
  18. No bo to był tylko pogrzeb ?
  19. @Żorż Ponimirski dobre, jako umysł bardzo nieścisły kupuję to!
  20. Mnie tam wszystko pasuje. Sam mam bardziej przyzwyczajenie niż zasadę, że do marynarki w jakiś wyraźny wzór sięgam po krawat bez wzoru ale z wyraźną strukturą. Ale też nie trzymam się tego do końca. Raczej wynika to z niepewności.
  21. Marynarka jak wyżej top. Spodnie IMO wąskie na granicy z kalesonami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.