-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
Gdzie można kupić - szukam, poszukuję
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na mosze temat w Męska elegancja
Potwierdzam. Odczułem to na własnej skórze. Dostałem w prezencie od żony sweter kaszmirowy i musiałem go potem pomniejszać o dwa rozmiary. Był S jak ja, czy shooting fit, nie wiem. -
Gdzie można kupić - szukam, poszukuję
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na mosze temat w Męska elegancja
@Jarek niezbyt szlachetne, ale niedrogie: https://www.otto.de/p/selected-homme-woll-mantel-773856987/#variationId=985097842 -
Lagerfeld i wiek osiemnasty, czyli wysoki kołnierz a'la apaszka
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na beat-a temat w Męska elegancja
Nic nie wiem na temat tych wstążek, ale: Karl Lagerfeld nie nosił tego co na widać na powyższych zdjęciach kostiumowych. Na tych jest prawdopodobnie koszula z żabotem i jakimś miękkim wykończeniem na szyi. Lagerfeld nosił natomiast różne formy wysokiego sztywnego kołnierza zwanego w Niemczech "Vätermörder" czyli morderca ojców. We Francji miał w nazwie coś z parazytami, bo niektóre formy jego miały tak wysoko zachodzące skrzydełka, że zostawały na nim resztki jedzenia. Ten rodzaj kołnierza nie jest stałą częścią koszuli, a raczej jest do- i odczepiany. Lagerfeld sam wymyślał formy takiego kołnierza, dlatego nie wszystko ma jakieś uzasadnienie historyczne. Jego koszule były zazwyczaj krochmalone. -
No i teraz @lubo69 ma jeszcze większy dylemat, bo z powyższych propozycji nie da się chyba nic odrzucić. ?
-
Eee tam, fajnie jest.
-
@djmakus ja się tak za bardzo nie znam, ale jak tak patrzę, to zmieniłbym te spodnie na szare gładkie wełniane, ale z mankietem, bo koszula, krawat i poszetka trochę się od tego dominującego pluszowego klimatu oddalają.
-
Przychodzi mi na myśl, że to jest taki drogą ewolucji zredukowany pas hiszpański. ??
-
Ta... Andrzej już się cieszy ?
-
-
Nad morzem, czy w piaskownicy?
-
-
-
Czasem noszę beżową fedorę (i przymierzam się do granatowej) z zamówienia forumowego. Mam też homburg, ale do niego w ogóle nie mogę się przekonać. Ogólnie to kaszkiet są dla mnie preferowanym nakryciem głowy - łatwiej mi się nosi i są praktyczniejsze (cieplejsze, zwłaszcza wersje z nausznikami). Natomiast latem noszę głównie panamy. Może do Homburga potrzebujesz jeszcze paru lat. U mnie w bawarskiej wsi to albo elegancko albo kapelusz, bo inaczej się nawet ludzie w kompletnych strojach ludowych na mnie krzywo patrzą. ?
-
@blekit, czy nie zastanawiałeś się nad zastąpieniem kaszkietu kapeluszem?
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Da mnie to 1,5 rzędu. -
-
??
-
[WARSZAWA], Pracownia Obuwia Jan Kielman i Syn
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na macaroni temat w Przewodnik miejski
A ja myślałem, że potworami się straszy. Klient uświadomiony wejdzie, a w środku są buty wywołujące ślinotok. -
-
Dla mnie ładny obraz, tylko poszetka przyciąga zbyt dużą uwagę. Osobiście spróbowałbym ją inaczej wsadzić.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
. -
No bo to był tylko pogrzeb ?
-
@Żorż Ponimirski dobre, jako umysł bardzo nieścisły kupuję to!
-
Mnie tam wszystko pasuje. Sam mam bardziej przyzwyczajenie niż zasadę, że do marynarki w jakiś wyraźny wzór sięgam po krawat bez wzoru ale z wyraźną strukturą. Ale też nie trzymam się tego do końca. Raczej wynika to z niepewności.
-
Garnitury, marynarki - cena, styl, jakość
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na BadaBing temat w Męska elegancja
Marynarka jak wyżej top. Spodnie IMO wąskie na granicy z kalesonami.
