-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
@qvist fajny garnitur, gratulacje! Jestem oczarowany zakresem serwisu. Mój garnitur w opcji custome made zrobili trochę pi razy oko, a z poprawek się trochę wymigali. Stopień zadowolenia jest na miarę różnicy między tą opcją a RTW, nie mniejszy i nie większy. Spodnie na sprzączki lubię, ale u mnie nie spełniają dobrze swojej funkcji i po zaciągnięciu odjeżdżają, a spodnie się obsuwają. Życzę powodzenia! Sorry za off top, raczej do działu SuSu. ?
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Właśnie że nie, bo: https://dzienniklodzki.pl/lodz-szyje-dla-louisa-vuittona-roberto-cavalliego-i-hugo-bossa/ar/998321 -
Wychowałem się w środowisku górniczym. Na pylicę zachorował tylko jeden wuj. Fedrował w przodku (tzn. pracował bezpośrednio przy ścianie węglowej). Astma była znana tylko ze słyszenia. Nie chcę jednak bagatelizować - wielu skończyło na raka płuc.
-
... nie tylko zbiegły ale i zmięły. ?
-
Pierwsze wyjście. Garnitur - len od Anton Meyer, koszula - SuSu, krawat - jedwab i len z Altea, na stopach - c&j, ...a i jeszcze torba - Niestroj Laetherworks.
-
Zamówiłem raz dla drugiej połówki zamszowe botki. Leżą sobie w pudełku i czekają na bazarek. Nie pasowały, ale odesłać się nie dało, bo już były noszone. Jak wyżej kolega napisał, są smukłe. Jakość jak na cenę ok. Robią wrażenie starannie wykonanych. Z innych marek jest jeszcze http://carminashoemaker.com ale to trochę inna półka cenowa. Za to serwis pierwsza klasa. Właśnie załatwiałem reklamację.
-
Sądzę, że marynarki chociaż ogólnie podobne (granatowy blezer), biorąc pod uwagę materiał i konstrukcję, a pomijając jakość, mają różny styl i charakter. Dlatego dopasowanie w obydwu przypadkach nie jest może idealne. ale mieści się w dopuszczalnym przedziale. Naturalnie mogę się mylić.
-
Sądzisz, że powinna być tak wyslimowana, jak u poprzednika? ?
-
Ten gentleman nosi przewspaniałe krawaty i w ogóle ubiera się jak na faceta ze sceny muzyki dawnej wręcz wzorowo. Poza tym swoją grą potrafi przekonać do swojego instrumentu. Filmy akustycznie i wizualnie są wysokiej jakości Jest moim najnowszym odkryciem. Polecam miłośnikom klasyki i nie tylko.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Stefan wygrał nawet z panem Grono przy innej sennej niedzieli. ? -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Poranny przegląd „prasy”. Taki artykuł ku przestrodze albo dla otuchy. jak kto woli. https://bliss.natemat.pl/269303,zarobki-nauczycieli-a-drogie-zegarki-dla-pasjonatow-nie-ma-granic?_ga=2.264130892.1518670866.1557032794-1230497926.1501130255 Nie wiem, czy to autentyczne. -
-
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
@mosze dzięki za odpowiedź. Dam znać, co wyszło. -
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
Odświeżam wątek. Zakupiłem lniany garnitur marki Anton Meyer, o której napiszę po odbiorze. Sklep stacjonarny w Monachium poleca w celu dopasowania krawca parę ulic dalej, który ich garnitury zna. Operacja skrócenia rękawów będzie od góry, bo rzekomo robią to tam 4-5 razy na dzień. Faktycznie powinno to lepiej wyglądać, niż zakończenie rękawów tuż przed guzikiem. Cała nadzieja w tym, że to zakład, który robi też bespoke i się igły nie boi. Jest się czego bać? -
Ja bym nie dał, bo mi się to po prostu nie podoba. Ale nie przegoniłbym gościa z wątku. Zawsze jest możliwość skrolowania albo zmiany wątku. ?
-
Miałem na myśli nowocześnie. Mimo to zazdroszczę dostępu do tego krawca
-
@pmichal fajny i całkiem bezpieczny zestaw. Dopasowanie marynarki jednak bardziej modowe niż klasyczne. ?
-
Dzisiaj porządkując garderobę zastanawiałem się, czy spodnie lniane ala @Beny23 mogą się jeszcze przydać w jakiejś stylizacji. Żona mówi, że nie. @Whitesnake ma rację.
-
https://chlopi.wordpress.com/o-chodzeniu-boso/ Mam nadzieję, że się to nie rozprzestrzeni, bo szkoda byłoby wielu wątków na tym forum. A reszta tutejszych tematów u tej klienteli pewnie też kuleje.
-
Piękne buty. gratuluję właścicielowi i artyście. Życzę szczęśliwego połamania!
-
-
@Żorż Ponimirski dziękuję, zaraz się zaczerwienię. ? Zestaw jest w moim repertuarze na okazje, kiedy się chce być eleganckim, ale nieformalnie i nie podpadać.
-
Toć to byłoby straszne, bo zakupiłem lniany garnitur. ?
-
@Whitesnake dziękuję za komplement! Rękawy są ciut za długie i nie da ich się bardziej skrócić dołem z powodu aktywności guzików. Zazwyczaj nie przeszkadza mit to, bo pracują.
-
Przypomnisz, skąd marynarka?
