Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. @Whitesnake @Awopiotr Nie jest to Bayreuth, ale na takich imprezach festiwalowych częściej pojawiają się smokingi niż w monachijskiej filharmonii. Dzięki za błogosławieństwo, skarpety dopasuję. ?
  2. Taka sytuacja: Dziś wieczorem jest koncert festiwalowy w bawarskim kurorcie (miasto wielkości i pokroju np. Duszników Zdrój). Pianista światowej renomy ale orkiestra młodzieżowa (garnitury zamiast fraków). Sala dużo mniejsza od filharmonii. Garnitur wizytowy dark blue szlag trafił i planuję z premedytacją nieformalnie: taką górę w połączeniu z takim dołem (skarpety zmienię). Blezer jest z delikatnej flaneli z nakładanymi kieszeniami. Jakieś sugestie?
  3. Absolutnie nie jestem fanem tego „dżentelmena”, ale przyznaję Ci plusa za wręcz brytyjskie podejście z dystansem do tematu.
  4. @Tomasz T zdjęcie super. W drzwi w szkole muzycznej można walić głową. Może dlatego zostałem muzykiem. ?
  5. Tu o filmach z elegancją. to ja to odświeżę, bo mi się ta marynarka bardzo podoba, chociaż w obecny włoski mainstream się nie wpisuje. Poza tym scena genialna. Nakręcona przy użyciu prymitywnej techniki, ale wielkiej kreatywniści.
  6. Dziękuję za tą odpowiedź
  7. Tak myślałem, że ci prominenci musieli już wtedy mieć jakieś forum.
  8. Pozostaje zapytać, skąd on to miał.
  9. Te buty lubią się przebierać za czarne, ale są brązowe.
  10. Coś w tym musi być, bo google pokazuje pod tym hasłem coś takiego:
  11. Bardzo dobrze znajduję się w społeczeństwie, w którym wszyscy są równi niezależnie od pochodzenia. koloru skóry i szanują się bez względu na zawartość portfela i pozycję społeczną. To demokratyczne współistnienie prowadzi do zliberalizowanej kultury ubioru. Zaobserwować można zatem pewną różnorodność:
  12. peer group dress code ?
  13. Ale pasuje do lektury. ?
  14. Nie, staromodnie C&J
  15. W życiu jak na szachownicy ?
  16. @kamizelka bez kamizelki? Gratulacje!
  17. SuSu and Jacques Estier.
  18. @mayor Twoja wiara w ludzi przekonuje mnie?
  19. W końcu trzeba było tych panów rozłączyć. Grafik pewnie pomyślał, że nikt nie zauważy.
  20. A tak ubiera się były szef Porsche. Jak się kasuje na rok 100 milionów euro, tak było w niektórych latach, to się ma na garnitur. Obecnie po sprzedaży Marki H. Dinkelacker, której Wendelin Wiedeking był współwłaścicielem, jest on inwestorem prywatnym z udziałem paru milionów w Shoepassion. Mając na uwagę jego powiedzmy sobie ... trudną sylwetkę, garnitur robi z niej jeszcze coś. Mogę sobie wyobrazić, jak wyglądałby w takiej marynarce, jaką ma na sobie pan Noworysz na tle obrazu.
  21. Takie tam buty
  22. Może i masz rację z tą bardziej optymalną dwurzędówką, ale jest jeszcze coś takiego jak indywidualny styl. I to jest jego indywidualny styl.
  23. @Kyle nie no, ja stadiony omijam wielkim łukiem, ale nic straconego, możemy się jeszcze miniemy. Napiszę później na pw.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.