Skocz do zawartości

Najlepsze zdjęcia z JBMDNS w 2017 roku


Zajac Poziomka

Rekomendowane odpowiedzi

To i na mnie pora. Nie wrzucałem zbyt wielu zdjęć w tym roku, wybór skromny, ale może komuś się spodobają :)  @Zajac Poziomka bardzo fajny wątek

edit. na Tapatalku zdjęcia wyświetlają się w innej, złej kolejności. Sorry, nie wiem jak to zmienić. Na kompie kolejność i formatowanie są poprawne.

1. Berwick 3561 dark brown.

Berwick_3561_db.thumb.jpg.48c0a64533fd67975dbf15b4d29d576c.jpg

2. Berwick 3561 tan.

Berwick_3561_tan.thumb.jpg.9461d564e5fc0a40ddb9c2e41da06b0f.jpg

3. Meermin - rewelacyjne oksfordy z museum calf (takie jak ma @Zajac Poziomka, przy czym moje to kolor plum - więcej czerwonego barwnika).

Meermin.jpg.e1c5c14f06db4161f179fada3de0f851.jpg

4. Yanko 435 marron

Yanko_435.thumb.jpg.ec71739aad6189784bdbd62c67d21569.jpg

5. Yanko 306 burdeos

Yanko_306.thumb.jpg.b5b793377887a540f1bd5cd409fc21f0.jpg

Edytowane przez Hush
Niepoprawne wyświetlanie na Tapatalk
  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam nie umiem robić ładnych zdjęć, a dodatkowo robię je rozwalonym telefonem, wrzucam zdjęcie kolegi @Beny23, na wspomnienie którego do dziś chichram jak prosiaczek.

Wizja tej sytuacji po prostu rozkłada mnie na łopatki:)

Idę sobie po Manhattanie i zatrzymuje mnie dwóch Afroamerykanów tymi słowami...

- "Damn those are nice!"

- "My nigga those are suede."

 

IMG_6779.JPG

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Midlife-Crisis Fantastyczne zdjęcie Vassów! Bez problemu mogłoby znaleźć się w ich folderze reklamowym. Klimat niczym z jakiegoś filmu noir :) Kadr, oświetlenie, no i same buty... Wiele pięknych zdjęć pojawiło się w tym wątku, ale to póki co podoba mi się najbardziej :) Naprawdę podoba mi się jak rozwija się ten wątek, mam nadzieję że jeszcze wielu forumowiczów wrzuci tu swoje zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2017 o 20:22, Zajac Poziomka napisał:

@Midlife-Crisis Fantastyczne zdjęcie Vassów! Bez problemu mogłoby znaleźć się w ich folderze reklamowym. Klimat niczym z jakiegoś filmu noir :) Kadr, oświetlenie, no i same buty... Wiele pięknych zdjęć pojawiło się w tym wątku, ale to póki co podoba mi się najbardziej :) Naprawdę podoba mi się jak rozwija się ten wątek, mam nadzieję że jeszcze wielu forumowiczów wrzuci tu swoje zdjęcia.

Paweł - dzięki za komplement, bardzo fajny wątek, delikatesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam @blekit. Tak patrzę na Twoje zdjęcia - buty bardzo ładne, idealnie dobrane do reszty ubioru etc., ale jak tak bliżej się przyglądam, to moje stopy zaczynają mnie boleć, bo wyobrażam sobie, że mogłyby przybrać taką pozycję... Ortopedą nie jestem, ale coś tu jest nie tak. Proszę, nie traktuj to jako złośliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam [mention=2730]blekit[/mention]. Tak patrzę na Twoje zdjęcia - buty bardzo ładne, idealnie dobrane do reszty ubioru etc., ale jak tak bliżej się przyglądam, to moje stopy zaczynają mnie boleć, bo wyobrażam sobie, że mogłyby przybrać taką pozycję... Ortopedą nie jestem, ale coś tu jest nie tak. Proszę, nie traktuj to jako złośliwość.
Lekki wykrok na lewą nogę, prawa stopa skierowana prosto, lewa delikatnie odchylona w lewo i voila. Zapewniam, że nic nie boli i naprawdę nie trzeba nadzwyczajnej sprawności aby to powtórzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.