Skocz do zawartości

Kopana, Gała, Nożna - Stara dobra piła


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o tej sytuacji mowa.

Według mnie zawodnik poślizgnął się (10 sekunda) i upadając piłka trafiła jego rękę. W każdym razie nie wyglądało to na sfiksowany poślizg zakończony paradą bramkarską :mrgreen:

Podobną sytuacje mieliśmy przy rzucie wolnym, kiedy to Kros zastrzelił obracającego się w murze z szerzej rozstawionymi rękami Pepe, ale Mosze ma rację jeden sędzia gwizdnie a drugi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No 3 z Borussi, Szczęsny, Polański w dobrej formie i zdeterminowany, bardzo wysoko przez ze mnie ceniony Wasilewski, to naprawdę solidny trzon, wydaję mi się że nie będzie najgorzej, przed mundialem w 2002 w meczu towarzyskim z zespołem z K-Ligue (ekstraklasa koreańska) wymęczyliśmy zwycięstwo 2-1, to zapowiadało katastrofę, która przyszła, przed mundialem w 2006 i Euro w 2008 też w sparingach graliśmy jak patałachy straszne, nie mogąc wygrać z zespołami dużo słabszymi, wtedy zrzucało się na zmęczenie ostrym treningiem i mówiło się że przejdzie do turnieju. Dzisiaj Rząsa (asystent Smudy) na konferencji prasowej mówił że postawili w przygotowaniach na szybkość i siłę, wzorując się na Niemcach i Holendrach, a nie jak poprzednicy na motorykę, do tego tak jak pisałem na początku mamy więcej piłkarzy grających regularnie w zachodnich solidnych czy przynajmniej przyzwoitych klubach, atmosfera też w okół kadry niezła (nawet Tomaszewski się w końcu uciszył i przestał robić z siebie większego kretyna niż jest w rzeczywistości), gramy u siebie. Ja jestem optymistą, ale zobaczymy, mam nadzieję że wyjdziemy z grupy, a w 1/4 finału Niemcy lub Holendrzy nie zrobią z nas surówki z czerwonej kapusty (bo na nich prawdopodobne trafimy, osobiście bym wolał Niemców, ze względu na to że z Niemcami będziemy walczyć jak o wolność, każdy mecz z Niemcami ma jakąś dziwną atmosferę, która raczej nieźle wpłynie na naszych piłkarzy, z "Pomarańczowymi" przegralibyśmy w szatni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed mundialem w 2006 i Euro w 2008 też w sparingach graliśmy jak patałachy straszne, nie mogąc wygrać z zespołami dużo słabszymi,

o ile pamiętam w 2006 przed mundialem wygraliśmy z Chorwatami towarzysko 1:0 (Smolarek zdaje się głową po rzucie rożnym), grając w dość defensywnym ustawieniu (wynik zresztą przekonał Janasa do tego ustawienia). Pewnie Chorwaci się nie przykładali zanadto, ale wynik pozostaje wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3 z Borussi, Szczęsny, Polański w dobrej formie i zdeterminowany, bardzo wysoko przez ze mnie ceniony Wasilewski, to naprawdę solidny trzon, wydaję mi się że nie będzie najgorzej, przed mundialem w 2002 w meczu towarzyskim z zespołem z K-Ligue (ekstraklasa koreańska) wymęczyliśmy zwycięstwo 2-1, to zapowiadało katastrofę, która przyszła, przed mundialem w 2006 i Euro w 2008 też w sparingach graliśmy jak patałachy straszne, nie mogąc wygrać z zespołami dużo słabszymi, wtedy zrzucało się na zmęczenie ostrym treningiem i mówiło się że przejdzie do turnieju. Dzisiaj Rząsa (asystent Smudy) na konferencji prasowej mówił że postawili w przygotowaniach na szybkość i siłę, wzorując się na Niemcach i Holendrach, a nie jak poprzednicy na motorykę, do tego tak jak pisałem na początku mamy więcej piłkarzy grających regularnie w zachodnich solidnych czy przynajmniej przyzwoitych klubach, atmosfera też w okół kadry niezła (nawet Tomaszewski się w końcu uciszył i przestał robić z siebie większego kretyna niż jest w rzeczywistości), gramy u siebie. Ja jestem optymistą, ale zobaczymy, mam nadzieję że wyjdziemy z grupy, a w 1/4 finału Niemcy lub Holendrzy nie zrobią z nas surówki z czerwonej kapusty (bo na nich prawdopodobne trafimy, osobiście bym wolał Niemców, ze względu na to że z Niemcami będziemy walczyć jak o wolność, każdy mecz z Niemcami ma jakąś dziwną atmosferę, która raczej nieźle wpłynie na naszych piłkarzy, z "Pomarańczowymi" przegralibyśmy w szatni).

Ja myślę, że i Rybus i Grosicki mogą pokazać się jeszcze z bardzo dobrej strony. Wydaje się, że jest w drużynie potencjał, jednak ławka nie jest zbyt mocna - kilka kontuzji lub kartek może nieźle namieszać. Wierzę jednak, że ściany pomogą :)

W poszukiwaniu pierwszej sensacji liczę na to, że wychodząc z grupy nie trafimy ani na Niemców, ani na Holendrów :))))))))))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ani Rosji ani Grecji czy Czechom nie będzie łatwo strzelać takie gole Lewemu jak z bidoniarzami z Andory. Ogólnie trio z Borussi ani Szczęsny wyjścia nam z grupy nie zapewniom.

Lewy i mocnym rywalom potrafi strzelać naprawdę piękne bramki. Już to udowodnił nie raz :)

Wierzę, że jeszcze nie pokazał tego co potrafi, a szczyt formy eksploduje na dniach :)

Nie wiem skąd tyle optymizmu we mnie - to pewnie przez to wino :)

Ciekawie opowiedziana historia "Lewego":

http://kochamfootball.przegladsportowy. ... ,1032.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu pierwszej sensacji liczę na to, że wychodząc z grupy nie trafimy ani na Niemców, ani na Holendrów :))))))))))

Czyli co? Z drugiego miejsca wychodzą Duńczycy, a my wygrywamy grupę? Aż tak źle życzysz Niemcom? Bo moim zdaniem mimo wszytko Holendrzy to najlepsza pod względem umiejętności piłkarskich drużyna na świecie, czasem przegrywają psychicznie (jak w ostatnim finale MŚ), ale piłkarsko nie ma na nich mocnych. Moim zdaniem w tej grupie nie będzie niespodzianek, poza taką że Duńczycy będą trudniejszym rywalem niż Portugalia, która wg mnie będzie miała problem żeby w tej grupie zdobyć punkt.

Prędzej niespodzianki spodziewam się w grupie D, gdzie Anglicy są trochę rozbici (Lampard kontuzjowany, Rooney nie gra w dwóch pierwszych meczach, czyli tych trudniejszych z Francją i Szwecją i ktoś tam jeszcze chyba nie gra), Fracuzi i Szwedzi są z kolei wielką niewiadomą, bo to są zespoły które potrafią grać różniaście. Ukraina gra u siebie, więc może być ciekawie. Równie ciekawa będzie grupa C, gdzie Hiszpanie wydają się poza zasięgiem, jednak brak Puyola totalnie rozbija ich obronę, a brak Davida Villi też dobrze im nie zrobi. Włosi raczej będą mieli dość słabe morale ze względu na aferę korupcyjną (zgarnęli im nawet jednego piłkarza ze zgrupowania, chociaż w 2006 to też był szczy afery, a udało im się wygrać MŚ), a Chorwaci to nie jest zły zespół, który może namieszać w tej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie życzę źle. Podchodzę do tematu z dystansem.

Niemców wręcz lubię - naprawdę mają klasę, a Podolski na każdym kroku podkreślając swoje korzenie zyskał szacunek wielu Polaków, o Polkach nie wspominając (widziałem łzy wzruszenia).

Nie szukam niespodzianki, lecz sensacji :)

Polska-Dania :)

Niemcy-Czechy :)

Nie wszystko da się rozpisać - jedna czerwona kartka, jeden błąd sędziego, przypadek i wszystkie analizy szlag trafia :)

Nie, nie będę się zakładał, ale liczę na dobrą zabawę i europejskie święto w naszym kraju :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.