Skocz do zawartości

Kopana, Gała, Nożna - Stara dobra piła


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Na dachu autobusu mieści się więcej osób?

to może być kwestia miasta: w manchesterze są inne pojazdy niż w liverpoolu ;)
Bzdura. Chyba nie przypatrzyłeś się dokładnie obu zdjęciom. Kolega wyraźnie zaznaczył kółkiem na pierwszym zdjęciu policjanta, zwracając tym samym naszą uwagę na jego umundurowanie (min. nakrycie głowy). Porównaj je teraz ze zdjęciem policjantów na drugim. To muszą być inne lata..

http://forum.bespoke.pl/download/file.php?id=2628

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dachu autobusu mieści się więcej osób?

to może być kwestia miasta: w manchesterze są inne pojazdy niż w liverpoolu ;)
Bzdura. Chyba nie przypatrzyłeś się dokładnie obu zdjęciom. Kolega wyraźnie zaznaczył kółkiem na pierwszym zdjęciu policjanta, zwracając tym samym naszą uwagę na jego umundurowanie (min. nakrycie głowy). Porównaj je teraz ze zdjęciem policjantów na drugim. To muszą być inne lata..
Miraże ;) po pierwsze to skąd wiesz że ten pierwszy to w ogóle policjant :) po drugie puchar na pierwszym zdjęciu wygląda jak samowar. Zapewne trofiejny, stąd wojskowy na wozie :) Taki duży samowar to musi być spore ułatwienie podczas tea time 8-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nereusz

Panowie, jak się podoba losowanie? Ja tylko chciałem żebyśmy wylosowali z czwartego koszyka Czechów. I się stało od razu :-D Reszta mnie nie obchodziła.

Fakty są takie, że rankingowo, to łatwiejszej grupy chyba wylosować się nie dało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech no mi to ktoś wyjaśni: skoro o tej grupie wszyscy otwarcie mówią grupa marzeń, to znaczy, że marzeniem wszystkich jest po prostu wyjść z grupy i większych marzeń nie mamy? Czyli już oficjalnie odpadnięcie w 1/1024 finału jest zwycięstwem Polaków i na więcej nikt nie liczy?

W Korei, Niemczech i Austrii też byliśmy w grupach marzeń. I dostaliśmy łomot. Jak słyszę takie głupoty to mnie śmiech ogarnia.

Z punktu widzenia biznesowego to atrakcyjniejsze grupy grać będą na Ukrainie. Euro to miały być też zyski z turystyki. Jedynie Rosjanie mogą kasy trochę zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Korei, Niemczech i Austrii też byliśmy w grupach marzeń. I dostaliśmy łomot. Jak słyszę takie głupoty to mnie śmiech ogarnia.

Dokładnie, zawsze po losowaniu wielki hurraoptymizm a w praniu wychodzi... Mecz otwarcia, mecz o wszytko i mecz o honor, jestem pewny że teraz będzie tak samo. Ja straciłem nadzieję do "końca życia" w tą polską kaszanę po półmetku eliminacji do MŚ 2010, wcześniej zawsze byłem pełen wiary i optymizmu, teraz dołączyłem do zatwardziałych pesymistów którzy patrzą z politowaniem na polskich kibiców mających wiarę i nadzieję w tą reprezentację, jak mawiają wiara chlebem biednego, a nadzieja matką głupich.

Z punktu widzenia biznesowego to atrakcyjniejsze grupy grać będą na Ukrainie. Euro to miały być też zyski z turystyki. Jedynie Rosjanie mogą kasy trochę zostawić.

Też racja, państwo będzie musiało dokładać do tego interesu, a głupcy gadają o zyskach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

[

Też racja, państwo będzie musiało dokładać do tego interesu, a głupcy gadają o zyskach :lol:

Cóż, organizacja takiej imprezy jak Euro, to nie jest typowy biznes żeby mówić o namacalnych zyskach, czy stratach. Generalnie przygotowania polegają po prostu na zwiększonym tempie inwestycji infrastrukturalnych, w tym wypadku głównie w sektorze transportowym. W przypadku Euro nie tyle mamy do czynienia z kosztami, co z inwestycjami (mam na myśli raczej potoczne rozumienie), chociaż oczywiście każdy może mieć na ten temat swoje zdanie. Dla jednego stadion za kilkaset milionów będzie marnotrawstwem publicznych pieniędzy, a dla innego obowiązkową inwestycją dla każdego dużego miasta, które będzie w stanie takie miejsce zapełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego miałyby być mniejsze zyski z turystyki. Kto miał kupić bilet, ten już go kupił i przyjedzie, a jeśli nie, to sprzeda komu innemu, kto przyjedzie. Dopiero po losowaniu kibice dowiedzieli się na jaki mecz mają bilet, wcześniej znali tylko datę i miejsce, więc każdy bogaty Niemiec liczył się z tym, że może trafić na spotkanie Francja - Anglia, jak też Polska - Grecja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że to w tym wątku napiszę na forum swój pierwszy post :-) Dzień dobry!

Chętnym na bilety Euro 2012 sugeruję zajrzeć na portal biletowy UEFA - właśnie udało mi się tam kupić bilety na mecz Włochy - Chorwacja w Poznaniu. Bilety widnieją jako dostępne od prawie godziny(podobnie jak na Irlandia - Chorwacja w Poznaniu oraz niewątpliwy hit fazy grupowej: Grecja - Rosja w Warszawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.