Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gocławianin napisał:

@Tanatos70Nie za jasne te spodnie do tak ciemnych brązów? Pytam, bo sam 2 pary jasnych dżinsów i po założeniu ciemnobrązowych butów uważam, że w takim zestawie coś (buty/spodnie) nie gra.

To bordowy pseudokordowan (lakierowana skóra). Przyznaję, że od jakiegoś czasu zupełnie nie zwracam uwagi na koordynację kolorystyczną buty-spodnie. Zwłaszcza w wypadku dżinsów 🙂.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 minut temu, Whitesnake napisał:

Najbardziej tajemnicze buty w mojej szafie. Nie pamiętam od kogo pochodzą, ani w jakich okolicznościach je nabyłem. Mają dobrą skórę, obszerne kopyto i merminowo twardego Danite’a z wyczuwalnym progiem obcasa. 

 

Poszlaki wskazują na Herring Langdale wykonane przez Cheaney ( to by tłumaczyło połączenie piękna wykonania z taniością podeszwy), ale pewności nie mam.

gdybym takie znalazł w szafie z przyjemnością bym nosił :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę jakiś fenomen, bo to samo można byłoby napisać np. o Onitsuka Tiger Mexico 66, które wszak kosztują 1/5 ceny Tetbury. Ja jeszcze nie jestem na tym etapie żeby zakładać C&J celem wyrzucania śmieci😉. Najważniejsze, że noszą się dobrze, bo znam przypadki, że buty w miarę noszenia stają się nie bardziej, a mniej wygodne. A już bardziej ad rem, captoe bardzo wiele zmienia w odbiorze kopyta, bo moje Hallamy też na 348 nie mają tego kwadratowego efektu wizualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, musa19 napisał:

. Marszczą się okropnie, ale zupełnie zapominam o nich, kiedy są na nogach - w zasadzie to takie skarpety, o których istnieniu przypomina tylko twarda podeszwa, izolująca od nawierzchni.

Podsumowując, niezbyt urodziwe ale bardzo praktyczne.

Kompletnie nie rozumiem tego utyskiwania. To najładniejsze chukka dostępne na rynku. Właściwie jedyne jakie akceptuję, bo ogólnie nie lubię butów w tym stylu ;) 

Etap największego marszczenia jeszcze przed Tobą. 

Pociesz się przemyślanymi proporcjami, konstrukcją...nic nie gniecie i nie odstaje w okolicach kostki, żadnych niepotrzebnych zmarszczeń na cholewce. C&J to dla mnie ideał skalowania szablonów dla każdego rozmiaru.
 
Wiem, wiem ... to wszystko subiektywne odczucia. W Narodzie nastała jednak moda na skrajne postawy, z których żadna mnie nie pociąga, więc nadrabiam chociaż w temacie obuwia. Piękne są i basta :) 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nie lubię Pofałdowanych Brązowych Rzeczy, piątkowa zagadka: co przedstawia to zdjęcie:
8c631fe64e0ea102f90432c428226aff.jpg
- ramię Sylvestra Stallone opalającego się na leżaku
- ubłoconą trąbę słonia upolowanego przez kłusownika
- kadr z reklamy serwisu internetowego dla dorosłych
- pęto kiełbasy delikatesowej premium prosto z grilla
- rękaw kurtki ze skóry końskiej.

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lubo69 napisał:

To naprawdę jakiś fenomen, bo to samo można byłoby napisać np. o Onitsuka Tiger Mexico 66, które wszak kosztują 1/5 ceny Tetbury. Ja jeszcze nie jestem na tym etapie żeby zakładać C&J celem wyrzucania śmieci😉.

Ja, jako człowiek majętny, do wyrzucania śmieci używam dzieci...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.