Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Jak dla mnie nazywanie tych butów "żeglarskimi" to słabe połączenie

całowicie sie z tym stwierdzeniem zgadzam a skarpetki do takiego połączenia to już ... spory nadmiar niewiedzy o takich eksperymentach.

Ubrac sportowe buty do "kanciaków" trzeba hmmm umieć :)

Wg mnie takie buty tylko do denimu niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje, że jak już będę w miejscu, w którym zamierzam zużyć te buty, to z przyjemnością zamienię skarpetki na jakieś stopki ;)

Braku skarpetek nie toleruję z powodów higienicznych.

 

W sumie jestem zadowolony z zakupu tych butów. Trochę to przez przypadek, w celu jedynie wakacyjnym i na dłużej pewnie się nie polubimy, ale czuje się w nich zdecydowanie lepiej niż w obuwiu czysto sportowym, na które bez nich byłbym skazany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam WS, ale te boat shoes są okropne! :-P Co Cię skłoniło do tego zakupu?

 

 

Trochę kwestia zdjęcia, ale tylko trochę.. :)

 

Skłoniła mnie do tego perspektywa dziesięciokilometrowych spacerów po twardych nawierzchniach w skrajnych warunkach - temp. 30-40C, wysoka wilgotność. Klasyczne obuwie kompletnie się do tego nie nadaje, a butów sportowych chciałem w tym roku uniknąć.

 

...

 

Jeśli macie inne pomysły, to chętnie skorzystam.

Muszą być lekkie, dobrze amortyzujące i jeśli nie świetne, to przynajmniej tanie, żebym po powrocie mógł pozbyć się ich bez żalu. :)

No i muszą pasować do lnianych spodni i koszuli, bardziej niż NIKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kwestia zdjęcia, ale tylko trochę.. :)

 

Skłoniła mnie do tego perspektywa dziesięciokilometrowych spacerów po twardych nawierzchniach w skrajnych warunkach - temp. 30-40C, wysoka wilgotność. Klasyczne obuwie kompletnie się do tego nie nadaje, a butów sportowych chciałem w tym roku uniknąć.

 

...

 

Jeśli macie inne pomysły, to chętnie skorzystam.

Muszą być lekkie, dobrze amortyzujące i jeśli nie świetne, to przynajmniej tanie, żebym po powrocie mógł pozbyć się ich bez żalu. :)

No i muszą pasować do lnianych spodni i koszuli, bardziej niż NIKE.

WS - to już wszystko rozumiem. Mam być funkcjonalnie. W moim przypadku spełniją się buty sportowe, kt często nie pasują do pozostałej garderoby.  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake:

Ja tam w takich warunkach (temperatura koło 40 stopni, wysoka wilgotność) zakładam sandały - może mało elegancko, ale z moich doświadczeń (a byłem w Azji z 10 razy, za każdym razem kilka tygodni więc trochę czasu w takich warunkach spędziłem) najwygodniej. Według mnie porządne sandały sprawdzą się lepiej, a i od Twoich boat shoes brzydsze nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poszedłbym w kierunku driving moc's z miękkiej skóry. Nie mam doświadczeń z tak wysokimi temperaturami, ale ostatnio na krótkich wakacjach zrobiłem w sumie ponad 50 km w takim obuwiu i nie miałem problemów wynikających z ograniczonej amortyzacji, którą daje grubsza podeszwa. Tym bardziej, że moje DM nie są najwyższych lotów (Massimo Dutti).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake:

Ja tam w takich warunkach (temperatura koło 40 stopni, wysoka wilgotność) zakładam sandały - może mało elegancko, ale z moich doświadczeń (a byłem w Azji z 10 razy, za każdym razem kilka tygodni więc trochę czasu w takich warunkach spędziłem) najwygodniej. Według mnie porządne sandały sprawdzą się lepiej, a i od Twoich boat shoes brzydsze nie będą :)

 

Sandały sandałom nie równe, ale nie wnikając w szczegóły, nie lubię. Paski mnie obcierają, w lepszej restauracji czułbym się źle. Mało to eleganckie rozwiązanie, nawet w porównaniu do tych, które mam zamiar zabrać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dużego V przyszwy w lotnikach jeszcze nie widziałem - problemem jest chyba zbyt wysokiego podbicie?

 

Podbicie jest wysokie dzieki czemu buty sa bardzo wygodne i swietnie dopasowane do mojej stopy.

Co do przyszwy to nie sa to klasyczne lotniki ale szersze V mi nie przeszkadza.

 

Co do lustra to dzielo pucybuta wiec trzeba mu przyznac ze sie troche napracowal.

Zastanawia mnie czy w Polsce istnieje jeszcze zawod pucybuta? Nigdzie nie spotkalem sie z taka oferta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.