Midlife-Crisis Opublikowano 11 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 W dniu 7.10.2019 o 18:15, Wodzu napisał: Same zgrabne kopyta tutaj, pora przerwać ten trend: (Vass) Klimaty cesarsko-królewskie, lubię to. 1 1 Cytuj
kichanadeta Opublikowano 11 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 Partigiani 4 5 Cytuj
Cineos Opublikowano 11 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 34 minuty temu, kichanadeta napisał: Partigiani Jak długo użytkowane? Z tego co pamiętam jest.tovnowa marką własną klasycznebuty.pl. Dlaczego się zdecydowałeś na zakup ich a nie np. Berwick w tej samej cenie? Jakie opinie po czasie? Cytuj
kichanadeta Opublikowano 11 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 Buty założone jeden raz - dziś drugi. Kupione w czerwcu tego roku na niestety niezbyt miłą okoliczność, jaką był pogrzeb bardzo bliskiej mi osoby. Skóra miękka, buty wygodne od pierwszego założenia, bardzo lekkie. Kopyto dość obszerne choć w rzeczywistości wydaje się bardziej smukłe (obuwie innych producentów noszę w rozmiarach 43 - Shoepassion, Loake, Yanko - tutaj 42,5) To właśnie kształt kopyta zdecydował o zakupie Partigiani miast Berwicków. Niestety co widać także na zdjęciu skóra na nosku lewego buta w przeciwieństwie do prawego nie błyszczy nawet po wypolerowaniu. Jest jakoś inaczej wyprawiona. Nie zauważyłem tego mankamentu przy zakupie jak i podczas pierwszego wyjścia. Po powrocie do domu i nałożeniu kremu, wypolerowaniu ujawniła się powyższa wada. Niestety obuwie było już po pierwszym wyjściu. Próbowałem u sprzedawcy reklamować. Panowie ze sklepu klasycznebuty.pl (bardzo miła obsługa) również nie byli w stanie zaradzić w/w problemowi. I tak buty pozostały u mnie. Nadmienię, że przy zakupie otrzymałem niewielki rabat mimo, że był to mój pierwszy zakup w klasycznebuty.pl Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 11 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 W Nowym Yorku nareszcie nadeszła jesień. Trzewiki Belsire z The Rake 12 5 Cytuj
Koval Opublikowano 11 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2019 @Beny23, U ciebie jesień się nie zacznie bez Fredów Grensona! 1 Cytuj
diGriz Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 W dniu 4.09.2018 o 10:55, Mateo86 napisał: GG Sorki, że odkopuję tak stary wpis, ale przeglądam cały wątek i trafiłem na te buty. Są poprostu piękne. Dla mnie najładniejsze jakie do tej pory widziałem. 1 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 12 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 10 hours ago, Koval said: @Beny23, U ciebie jesień się nie zacznie bez Fredów Grensona! Moja żona też tak uważa i nawet namalowała mi obraz z tą parą moich ulubionych trzewików 11 Cytuj
djmakus Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 14 godzin temu, lubo69 napisał: Jakby wpisał i się przekonał jak to niewiele, może nie pytałby o buty za 300 zł na 3 miesiące... 6/(7?) sezon kapci używanych 5 dni w tygodniu za mniej niż 300zł kupowane w czasie przedforumowym więc pięknością jak te Loaki nie grzeszą Cytuj
lubo69 Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 6/(7?) sezon kapci używanych 5 dni w tygodniu za mniej niż 300złИ так бывает. Cytuj
Koval Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 Zamszyk zawsze na propsie! ? 2 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 12 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 Alfred Sargent 5 6 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. bratdominik Opublikowano 12 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 ASy w Olsztynie. 10 3 Cytuj
diGriz Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 9 minut temu, bratdominik napisał: ASy w Olsztynie. Pozdrowienia z Olsztyna ? 1 Cytuj
Żorż Ponimirski Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 14 minut temu, bratdominik napisał: ASy w Olsztynie. AE w Berlinie 1 1 Cytuj
Egonax Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 8 godzin temu, bratdominik napisał: ASy w Olsztynie. Buty fajne, ale czy nie są Ci za duże (luźne)? W obu po zewnętrznej stronie stopy można wsunąć palec. W podbiciu też chyba jest luz. Cytuj
bratdominik Opublikowano 12 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 12 Października 2019 Buty fajne, ale czy nie są Ci za duże (luźne)? W obu po zewnętrznej stronie stopy można wsunąć palec. W podbiciu też chyba jest luz.Nie są. Nie można. Nie ma. Chyba że mówimy o palcach 3-letniego pianisty-anorektyka. Mam szczupłe kostki Handgrade, ale stopy nadrabiają to swoją kubaturą Country. Z wszystkich ASów jestem zadowolony z tego jak trzymają mi stopę. 1 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Midlife-Crisis Opublikowano 13 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Października 2019 Mój wybór na dzisiaj: 14 9 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 13 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Października 2019 TLB Mallorca 11 10 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 13 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Października 2019 6 7 Cytuj
Tomasz8 Opublikowano 15 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2019 W dniu 23.09.2019 o 18:35, Tanatos70 napisał: C&J: Jaki to model? Piekne Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 15 Października 2019 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2019 @Tomasz8. Dziękuję. To model cardiff. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. m_wujek Opublikowano 15 Października 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 15 Października 2019 Sent from my SM-A750FN using Tapatalk 8 8 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.