Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Mamrot Opublikowano 10 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 10 Kwietnia 2018 C&J Lowndes 5 12 Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 10 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 10 Kwietnia 2018 4 minuty temu, Mamrot napisał: C&J Lowndes Great minds think alike Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Nigdy nie udało mi sie oddać prawdziwego koloru tych butów na zdjęciu. Aparat wariuje... (Jan Kielman) 8 15 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. musa19 Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 6 6 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 rozdziewiczanie TLB, miękka skórka, ładnie leżą, zobaczymy co będzie po całym dniu 6 15 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 6 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. el-biczel Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 C&J Seymour 2, wczoraj przyszła paczka po fabrycznej naprawie. 4 8 Cytuj
bulyt50 Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 15 godzin temu, Zajac Poziomka napisał: Bardzo mi się podobają te monki,jaka to marka? Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 @bulyt50 Corno Blu. Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 11 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 11 Kwietnia 2018 W dniu 10.04.2018 o 08:53, baw napisał: @Tanatos70 wykorzystam okazję i podpytam. Jeśli nosisz NP Last od Vassa, to które z jego kopyt jest jeszcze dla Ciebie optymalne i jakie jest przełożenie z rozmiarówka? Tutaj parę wskazówek. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3153-producenci-butów-vass/?do=findComment&comment=278296 Mam jeszcze "norwegi" na kopycie Peter. Jest odrobinę krótsze, więc optymalny dla mnie jest rozm. 42,5. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. O.v.K. Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Loake Cannon Black 4 10 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Kwietnia 2018 10 6 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 12 Kwietnia 2018 42 minuty temu, O.v.K. napisał: Nie monki??!?? ? Nie, ale zielone Cytuj
O.v.K. Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 12 Kwietnia 2018 30 minut temu, Krzysiek_W napisał: Nie, ale zielone Celnie! Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. el-biczel Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 12 Kwietnia 2018 Stefano Bemer 4 7 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Krzysiek_W Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 7 12 Cytuj
Tomasz T Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Bardzo ładne monki. Zdradzisz co to za model? ? Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 8 minut temu, Tomasz T napisał: Bardzo ładne monki. Zdradzisz co to za model? ? dziękuję, to yanko 915 testa di moro Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Mateo86 Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Kilka ujęć z mijającego tygodnia... 9 18 Cytuj
Blondas Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Mateo86, bardzo ciekaw jestem całości Twoich ubrań, widzę co chwila fajne spodnie i skarpety, i spodziewam się, że góra jest równie fajna, dałbyś w CMDNS jakieś fotki. Chyba, że nad tym wszystkim tylko żonobijka Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 @Mateo86 Bardzo ładne zdjęcia, oglądam z dużą przyjemnością. Buty oczywiście też fajne - widać, że bardzo dobre jakościowo, aczkolwiek "design" większości jest taki, że raczej bym nie nosił. Jak na mój gust trochę za dużo fajerwerków (np. ostatnie - plaintoe adelaide v-cap oxford, na dodatek w museum calf ) . 1 Cytuj
Mateo86 Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 10 minut temu, Zajac Poziomka napisał: @Mateo86 Bardzo ładne zdjęcia, oglądam z dużą przyjemnością. Buty oczywiście też fajne - widać, że bardzo dobre jakościowo, aczkolwiek "design" większości jest taki, że raczej bym nie nosił. Jak na mój gust trochę za dużo fajerwerków (np. ostatnie - plaintoe adelaide v-cap oxford, na dodatek w museum calf ) . Aż się boję „konstruktywnej” krytyki związanej z moim MTO od Bonafe...czy GMTO od Vassa:) Muszę przyznać, że masz rację. Oglądam garderobę z butami i widzę braki w zakresie stricte klasycznych modeli. Ale nadrobi się... już kilka modeli wpisalem na listę 1 Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 13 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2018 6 minut temu, Mateo86 napisał: Aż się boję „konstruktywnej” krytyki związanej z moim MTO od Bonafe...czy GMTO od Vassa:) Nie nazwałbym tego krytyką, bo uważam że to są bardzo fajne buty. Po prostu ja raczej bym ich nie nosił, kwestia osobistych preferencji - wolę trochę "prostsze" modele Zresztą chyba widać to po zdjęciach które wrzucam w tym wątku. PS. Zdradzisz czym robisz zdjęcia? Mój Iphone SE raczej nie ma szans zrobić zdjęć takiej jakości, nawet w dobrym świetle (robię zdjęcia na ogół rano, przed pracą kiedy światło jest takie sobie). Powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą telefonu i chętnie wybrałbym jakiś z dobrym aparatem. 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.