Skocz do zawartości

James Button


pablo102425

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się cieszę, że firma JB się tu pojawiła. Mam nadzieję, że wizerunek się poprawi, w oparciu o nowe, lepsze produkty i dobre podejście do klienta. A i klienci wtedy nabiorą zaufania do marki. Wszak zawsze może być lepiej - na czym wszyscy skorzystają  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moderatorzy nie dawali wam szansy obrony? Właśnie widać że na profilu macie ilość postów 4 a wyszukuje tylko 1. Może szanowni moderatorzy tylko piszą że jesteście tacy źli a w rzeczywistości biegają w waszych koszulach aż miło. Dziwnie to dla mnie wygląda, choćby ta zmiana tematu i wyewalenie zniego słów "luxury shirts" skoro to wyświetla się w Google jak i na waszej stronie powińno zostać. To tylko moje zdanie. Nikt nie musi się ze mną zgadzać a z moderatorami nie chce walczyć, po prostu dziwnie to dla mnie wszystko wygląda.

James Button ogłoście tutaj jak będzie już nowa kolekcja. Ja chętnie zamówię i sam porównam jakość. I stwierdzę czy mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis regulaminu (dział V punkt 7) jest jasny. Żaden z usuniętych postów użytkownika James Button nie był "prezentacją ciekawych rozwiązań technologicznych, konstrukcyjnych, wzorniczych lub nawiązujących do tradycji i historii rzemiosła (reprezentowanej branży) bez odniesienia do swoich produktów" a tylko takie posty mogłyby być publikowane bez uprzedniego uzyskania zgody Administratora.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wychodzi na to że żadna firma nie ma możliwości obrony bez uprzedniej zgody Administratora. Czasy Stalina i cenzury wróciły czy jak? Oni ani nie reklamowali, ani nie wyzywali tylko podziekowali za szczere opinie. Sam jestem właścicielem jednego a Administratorem kilku innych forów o tematyce terrarystycznej i dlatego jest dla mnie dziwne to co robicie. Każdy powinien mieć możliwość obrony nawet James Button.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie firma niech uzyska zgodę i będzie po problemie. Zakładam tylko, że skoro firma prowadzi działalność zgodną z tematyką forum to zgodę uzyska bez problemu. Rozumiem, że to co sądzi Administrator o produktach firmy nie ma znaczenia i nie wpływa na wyrażenie lub niewyrażenie zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wychodzi na to że żadna firma nie ma możliwości obrony bez uprzedniej zgody Administratora. Czasy Stalina i cenzury wróciły czy jak? Oni ani nie reklamowali, ani nie wyzywali tylko podziekowali za szczere opinie. Sam jestem właścicielem jednego a Administratorem kilku innych forów o tematyce terrarystycznej i dlatego jest dla mnie dziwne to co robicie. Każdy powinien mieć możliwość obrony nawet James Button.

 

W sumie tu się nie ma co bronić, wystarczy się nie wystawiać na strzały. Sami obniżają swoją wartość stosując taką, a nie inną formę marketingu. Inicjatywa jest świetna (gorąco kibicuje każdemu start-upowi, szczególnie lokalnemu i w temacie męskiej elegancji) i mam nadzieję, że kiedyś do nich dotrze, że właśnie zbierają żniwo z nierzetelności i braku wiarygodności, na które sami zapracowali. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D, @pablo102425, jeżeli jesteś administratorem kilku forów, to wiesz zapewne, że istnieje coś takiego jak regulamin, który przestrzegać zobowiązani są wszyscy użytkownicy, a rolą administratora i moderatora jest egzekwowanie jego przestrzegania. Nowy regulamin obowiązuje od 2 września 2015 roku, rejestrując się więc na tym forum (podobnie jak @James Button) wiedziałeś jakie panują tu zasady. Dziwi mnie więc stwierdzenie o powrocie czasów cenzury czy czasów Stalina (wyjątkowo nie odniosę się merytorycznie to takiego porównania, które generalnie jest oburzające, gdyż każda osoba posiadająca elementarną wiedzę z zakresu historii powinna zdawać sobie sprawę z tego czym był Stalinizm i cenzura, a tym samym ważyć znaczenie takich porównań), ale pozostając w tym absurdalnym klimacie, który stworzyłeś powiem: one nie wróciły, one tu były zanim się zarejestrowałeś, więc o co chodzi?

 

Podsumowując, firma James Button, jak również żadna inna firma nie będzie się reklamowała na tym forum bez spełnienia warunków przewidzianych regulaminem.

 

Zachęcam wszystkich forumowiczów (bez względu na staż) do zapoznania się/ponownego zapoznania się z regulaminem forum ponieważ takich głosów oburzenia i zdziwienia wynikającego z niewiedzy pojawia się na forum coraz więcej, również wśród forumowiczów z dużym stażem, niestety.

 

https://forum.butwbutonierce.pl/forum-3/announcement-7-regulamin-forum-bwb-obowi%C4%85zuje-od-2092015/

   

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak z ciekawości przepuściłem cały wywiad przez logios.pl. Poziom mglistości tekstu wynosi 15,02, więc żeby go w miarę zrozumieć, trzeba właściwie mieć już za sobą studia licencjackie, a i to nie gwarantuje sukcesu. Język jest na pewno dość wymagający.
W trosce o czytelników można tworzyć prostsze zdania, nie każdy ma czas zastanawiać się, co autor miał na myśli. Chyba, że celujemy w węższy krąg odbiorców, ale raczej nie o to chodzi. :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem najmniejszego zamiaru podkreślać walorów językowych wywiadu, bo ich brak. Napisałem "wymagający" w sensie "trudny". Chyba przyznasz, że skomplikowane słownictwo wymaga pewnej wiedzy i wydłuża czas, który poświęcamy na lekturę. I nie jest to wartość sama w sobie. Borgesa czyta się z przyjemnością, a dziwne wywiady niekoniecznie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż robią poważny marketing. Z jednej strony tylko się cieszyć i liczyć na to, że zaparkują z jakością na właściwym miejscu (nie inwalidy).

 

Jeżeli szyje się przez jakiś czas koszule mundurowe,później chce się wykonać skok na naprawdę bardzo specyficzny segment rynku-koszule eleganckie.rzucając kolo ratunkowe w postaci blogerów. To trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się wyłącznie do ostatnich dwóch tygodni. Widać polityka marketingu uległa zmianie. Zapewne złe wrażenie jakości współpracy z blogerami nie minie szybko. Jednak pomysł z Brzoską (pomijając to co i jak mówił - ale jak wiemy obowiązuje zasada "byle głośno") uważam za dość sprytny i trafiony.  Poza tym nie oszukujmy się, segment jest specyficzny, ale poziom jego komplikacji nie należy do szczególnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szyje się przez jakiś czas koszule mundurowe,później chce się wykonać skok na naprawdę bardzo specyficzny segment rynku-koszule eleganckie.rzucając kolo ratunkowe w postaci blogerów. To trochę słabo.

 Szanowny Panie,

Eleganckie koszule męskie od początku były naszym głównym produktem. Oczywiście edukujemy się  i z każdą kolejną produkcją  staramy się ulepszać ich jakość. Firma od pierwszego dnia swojego istnienia ma na celu dostarczenie jak najlepszych eleganckich koszul w rozsądnej cenie i tym się kierujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.