Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.04.2017 o 01:27, Beny23 napisał:

Z Garym Tok'iem i Kirby Allisonem na wieczorze promujacym pierwszą książkę Garego "Master Shoemakers: The Art and Soul of Bespoke Shoes" która jest przepięknym albumem o butach bespoke. Gary podpisał mój album i długo rozmawialiśmy o tym kto jest najlepszym szewcem bespoke na świecie. Książkę szczerze polecam bo na końcu ma przekrój porównawczy wszystkich kopyt od opisanych w niej szewców. Jest to skarbnica wiedzy i idealne kompendium do użycia przy składaniu zamówień. Co ciekawe takie światowego formatu sławy szewskie jak Fukuda i Bestetti są pominięte w książce ale Gary powiedział ze pracuje teraz nad książka o japońskich mistrzach. Bestetti miał być 12 szewcem opisanym w książce ale przez problemy zdrowotne jakość zamówień trochę spadła przez co nie znalazł się w książce nad czym ubolewam. W cenie 125 dolarów to idealna pozycja na album do salonu dla każdego miłośnika butów męskich.

IMG_2444.JPG

Beny23 zaintrygowało mnie, czy  to ty taki wysoki jesteś czy oni tacy niscy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 15:14, JD! napisał:

Porównując ze zdjęciami z ma się wrażenie, że sporo się zbiegły - długość/szerokość. Czy mam rację?

Fakt, jeansy dziś wyglądają nieco inaczej, jednak do zasługa tylko i wyłącznie maszynie ;) Spodnie zostały skrócone i zwężone aby nadać im więcej sportowego charakteru.

 

590736d7c8808_jeanskrupairzeszutko.jpg.ed4433f67206a97814438e8e9583d45e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Milten napisał:

Dobre światło było dziś wyjątkowo trudne do uchwycenia. 665b69a85dd1e6316510722404add9e9.jpg

@Milten

Na moim telefonie widzę, że koszula jest różowa w delikatną kartkę. Jeśli tak jest to czy nie sądzisz, że na tym małym wycinku Twojej osoby bardzo dużo się dzieje.

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pirat napisał:

@Milten

Na moim telefonie widzę, że koszula jest różowa w delikatną kartkę. Jeśli tak jest to czy nie sądzisz, że na tym małym wycinku Twojej osoby bardzo dużo się dzieje.

 

Moją intencją było dodanie casualowego charakteru do tego szafirowego garnituru, jednak wahając się pomiędzy tym wątkiem a casualowym, finalnie stylizacja wylądowała tutaj. Sam nie uważam tego zestawienia za jakiś wyższy poziom estetyzmu, ale bardzo lubię połączenie lekkiego różu z butelkową zielenią i nie mogłem sobie odmówić, a czy przekombinowałem to już kwestia bardzo indywidualna. Osobiście zmieniłbym odcień swetra na ciemniejszy i obniżył jego V, ale jeszcze lepszą zmianą byłaby zamiana na kardigan, która myśle że ustabilizowałaby sytuacje ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blekit napisał:

Fajnie jest móc zamienić dresy na garnitur. Cieszy mnie to tak bardzo, że postanowiłem wyciągnąć z szafy forumowego homburga jako wisienkę na torcie ;) 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

* Polkap & BwB

* Krupa & Rzeszutko

* Tyrwhitt

* Embassy of Elegance

* Poszetka

* Yanko

PicsArt_05-05-08_40_56.thumb.jpg.6b31b82d3bdf6a035c717911450f8d4d.jpg

PicsArt_05-05-08_34_29.thumb.jpg.1603a00e9ddc8faec0b9c043fa07c9cd.jpg

 

 

Fedora jednak lepiej Ci pasuje ( IMO homburg nadaje mocno "cyrkowego" charakteru całości). Reszta super, w punkt. 

Ja się do swojego homburga nie przekonałem. Pewnie wyląduje nienoszony na bazarku. 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin też wolę fedorę, ale raz na jakiś czas nabieram ochoty na przewietrzenie homburga (mimo że też uważam, że to balansowanie na granicy) :) 

Btw - kojarzy ktoś czy Polkap ma w ofercie coś będącego odpowiednikiem forumowej fedory? Chętnie bym kupił coś w ciemniejszym kolorze (granat, brąz, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blekit, a nie powinieneś raczej pisać o zamianie garnituru na dres? Twojego zdjęcia w dresie tu jeszcze nie było.
O ile bardzo podoba mi się praktycznie wszystko co masz od szyi w dół, to niestety nie przemawiają do mnie kapelusze u Ciebie. Za młodo wyglądasz. Ale to mój problem, tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blekit, a nie powinieneś raczej pisać o zamianie garnituru na dres? Twojego zdjęcia w dresie tu jeszcze nie było.
O ile bardzo podoba mi się praktycznie wszystko co masz od szyi w dół, to niestety nie przemawiają do mnie kapelusze u Ciebie. Za młodo wyglądasz. Ale to mój problem, tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blekit napisał:

Fajnie jest móc zamienić dresy na garnitur. Cieszy mnie to tak bardzo, że postanowiłem wyciągnąć z szafy forumowego homburga jako wisienkę na torcie ;) 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

* Polkap & BwB

* Krupa & Rzeszutko

* Tyrwhitt

* Embassy of Elegance

* Poszetka

* Yanko

PicsArt_05-05-08_40_56.thumb.jpg.6b31b82d3bdf6a035c717911450f8d4d.jpg

PicsArt_05-05-08_34_29.thumb.jpg.1603a00e9ddc8faec0b9c043fa07c9cd.jpg

 

 

Czym są spowodowane te marszczenia?

BwBu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondas co do kapeluszy, to o ile z homburgiem pewnie masz rację, to jeżeli chodzi o fedorę pozwolę się nie zgodzić :); zdjęcia w dresie nie wrzucę, bo na siłowni wolę ćwiczyć a nie cykać sobie selfie, a jak jestem chory to nie mam do tego głowy ;)

@mr.vintage nie wiem, pewnie od pasów bezpieczeństwa; w rzeczywistości tych marszczeń praktycznie nie widać, zdjęcie je bardzo wyolbrzymiło (pewnie z uwagi na automatyczne dostrajanie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hargin napisał:

Fedora jednak lepiej Ci pasuje ( IMO homburg nadaje mocno "cyrkowego" charakteru całości). Reszta super, w punkt. 

Ja się do swojego homburga nie przekonałem. Pewnie wyląduje nienoszony na bazarku. 

Świetny homburg @blekit, ale rzeczywiście ten typ kapelusza jest dość "ciężki"/formalny, więc osobiście używam tylko razem z płaszczem. Trzeba się przekonać, bo w moim przypadku w formalnych jesienno-zimowych stylizacjach stał się ulubionym typem kapelusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.