Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tomasz Fedak napisał:

Koszula z MT, kołnierz to mój własny projekt bazując na dostępnych modelach. Na ten moment wyłogi sa dla mnie za krótkie, ale bardziej przeszkadza mi rozstaw tzw "tie space". Generalnie ze względu na mój rozmiar kołnierza 36,7 preferuje kiedy wspomniany tie space jest mniejszy niż większy. Tym bardziej do tej konkretnej koszuli pin collar. Dostepne szpilki/sztangi sa w dwóch rozmiarach 6 i 4 cm bodajże. Ja mam te większa i jest ona ciut za długa biorąc pod uwagę zarówno mój rozmiar kołnierza jak i w/w tie space. Mierząc 4 cm jest to znów za mało co zniekształca za mocno kolnierz. Wyjściem jest zrobienie idealnej długosci na zamowienie u jubilera, można wtedy poszaleć tez z materiałem i kształtem.

Tu masz ok 5 cm (na stronie jest, że 5,5 cm, ale z bolcami), tyle że złota.

http://sklep.szarmant.pl/produkt/zlota-spinka-do-koszuli-5 

Mnie się podoba ten kołnierz. Zmieniłbym tylko sztangielkę i oczywiście kolor obszycia dziurek. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bodzixon napisał:

Tu masz ok 5 cm (na stronie jest, że 5,5 cm, ale z bolcami), tyle że złota.

http://sklep.szarmant.pl/produkt/zlota-spinka-do-koszuli-5 

Mnie się podoba ten kołnierz. Zmieniłbym tylko sztangielkę i oczywiście kolor obszycia dziurek. 

O! Wielkie dzięki za informacje. Co prawda to złoto, ale do np. krawata w butelkowej zieleni jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phantom ładne proporcje ma ta marynarka. Btw szerokość wyłogów to chyba 11-12 cm sadzać po tym jak jeden z nich przykrywa brustasze :) ? Przyznaje, że nie znam wspomnianej marki koszulowej. Mógłbyś napisać co w tych koszulach jest wyjątkowego? Wchodząc na stronę oprócz ładnych modeli kołnierza i kolorów tkanin rzuca sie w oczy cena 100-130 € to IMHO dosyć duzo na koszule RTW, tym bardziej kiedy w tej cenie można zamówić dobrze dopasowana w MTM z naprawdę dobrych jakościowo tkanin. 

Ładnie wyglada ozdobne stebnowanie na brzegach rękawów. Widziałem juz "AMF" wszędzie, ale w tym miejscu jeszcze nie miałem okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Midlife-Crisis said:

Zacne klapy. :-D Zdradzisz skąd garnitur?

Myślałem, że w Szanghaju więcej ludzi na ulicach. 

Sartoria Tofani, wiecej poczytac mozna w dziale bespoke, gdzie zalozylem watek przy okazji zamowienia garnituru dwurzedowego.

Ludzi malo, bo i miejsce malo popularne, w glownych czesciach miasta zwykle jest masakra :)

 

@Caporegime

W tym przypadku to akurat styl pracowni od trzech pokolen ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.