Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw awangardowy powstały w ramach testowania szwalni ...

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

od dołu:

buty - Ambiorix (rekin) MTM, brązowe

spodnie - Zara, szare

pasek - Gino R., brązowy

krawat - Hugo B.

koszula - pomysł własny. Cienka bawełna, jasny róż. Stebnowanie - szara nitka. Kołnierzyk okrągły. Lekko taliowana (teraz myślę, że mogłaby być węższa). Mankiety na spinki, pojedyncze. [zapomniałem - spinki bespoke srebro 925, kamień - hematyt]

Na dużym zdjęciu nie widać dobrze szwów stąd daję zbliżenia. Zestawienie dość awangardowe i ryzykowne zarazem. Szycie tak kontrastowe wymaga równych szwów bo ewentualne niedokładności widać (chociaż podczas noszenia otoczenie nie ogląda koszuli z bliska ani przez lupę :) ) ostatecznie myślę że eksperyment się opłacił. Wertuję próbnik i już myślę o drugiej ... to co mi się szczególnie podoba (a czego wcześniej nie praktykowałem) to pojedyncze mankiety na spinki - wydają mi się bardziej praktyczne niż wykładane.

pozdrawiam,

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już myślałem, że nigdy nie przekonam się do różowej koszuli - dziś zmieniłem zdanie :)

Strasznie podeszły mi te kontrastowe szycia + spinka.

Jak dla mnie, laika - ogólnie rewelacja.

Interesują mnie jeszcze buty oczywiście - eksploatowane już czas jakiś? Jesteś w stanie ocenić je z perspektywy czasu? Napisz coś więcej o butach proszę.

Jak oceniacie w ogóle markę - Ambiorix?

pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daniel!

Co do Ambiorixa, to postaram się napisać parę słów w temacie "buty trochę taniej" (dla porządku tematycznego). Już wcześniej o nich tam pisałem jak tylko kupiłem, ale teraz mogę jeszcze coś od siebie dodać ...

pozdrawiam

Damiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem prezentuję różne kombinacje z beżowymi Chino marki Burton. Proszę o opinie, zastanawia mnie czy spodnie są dobrze dobrane i czy dobrze leżą i ogólnie jak komponują się z resztą stroju. Zastanawia mnie też czy dopuszczalne i sensowne jest połączenie golfa z cardiganem, tak jak zrobiłem to w zestawie 5. Dziękuję i pozdrawiam!

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem prezentuję różne kombinacje z beżowymi Chino marki Burton. Proszę o opinie, zastanawia mnie czy spodnie są dobrze dobrane i czy dobrze leżą i ogólnie jak komponują się z resztą stroju. Zastanawia mnie też czy dopuszczalne i sensowne jest połączenie golfa z cardiganem, tak jak zrobiłem to w zestawie 5. Dziękuję i pozdrawiam!

Spodnie OK, klasyczne chinosy, ale:

- jeśli chcesz je łączyc z trampkami, to kant sugerowałbym rozprasowac,

- jedny zestaw, który "ujdzie" z trampkami to 4 (po rozprasowaniu spodni) i ewentualnie 3, do pozostałych trampki nie pasują,

- zestaw 1: lekki lniany kaszkiet nie pasuje do ciemnej kurtki i golfu; trampki komletnie nie pasują; generalnie całośc to wymieszanie lata z zimą,

- zestaw 5: połączenie golf-cardigan ok, ale nie w zestawie z jasnym kaszkietem, jasnymi spodniami i trapkami

- zestaw 6: zbyt eleganckie polo by zakładac pod spód t-shirt, trampki oczywiście nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hjalmar

Tym razem prezentuję różne kombinacje z beżowymi Chino marki Burton. Proszę o opinie, zastanawia mnie czy spodnie są dobrze dobrane i czy dobrze leżą i ogólnie jak komponują się z resztą stroju. Zastanawia mnie też czy dopuszczalne i sensowne jest połączenie golfa z cardiganem, tak jak zrobiłem to w zestawie 5. Dziękuję i pozdrawiam!

Dołączona grafika

Zestaw 3 i 4 - koszul z wycięciami po bokach nie wolno nosić wyjętych na spodnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piątkowo:

marynarka: scabal

spodnie: kaiser design

knit: kaiser design

buty: purouomo (rc shoes)

koszula: rc

poszetka: na zamówienie

Świetne buty. Rękawy w marynarce proponowałbym skrócić.

i jeszcze wariacja a'a kapela z Czerniakowskiej :) albo clown jak mówi moja narzeczona

marynarka: scabal

reszta to samo

Nie umiem jeszcze zrobić porządnych fotografii :( Wychodzą jakieś takie niewymiarowe...

Oryginalna marynarka, ale bardzo wysoko zapinana. Zdecydowanie lepiej wyglądasz w marynarkach 2-guzikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nabyciem nowego garnituru (spodnie muszę wydłużyć odrobinę, bo były skracane), zestaw z nową marynarką. Fotki na szybko, kiepskim obiektywem, więc takie sobie.

Marynarka: Ballmain

Spodnie: Vistula

Koszula: Finshley & Harding

Krawat: St. Michael

Poszetka: Dandy

Skarpetki: Falke Shadow

Buty: Wittchen

Zegarek: Adriatica Worldchampion - pamiątka po dziadku, pasek: Nato Strap G10/RAF style

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.