Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Największe moje zastrzeżenie to buty i skarpetki.. moim zdaniem do wymiany :)

Mógłbyś nawiązać kolorem skarpetek do koloru innej części garderoby.

Skarpetki są niebieskie (z tego co widzę), moim zdaniem nie pasują.

Buty wymieniłbym na bardziej klasyczne.

Jako węzeł do krawata proponuje asymetryczny four in hand, nie zapominaj rowku pod węzełkiem, bez niego krawat traci urok.

Ogólnie ok, najbardziej podoba mi się marynarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe moje zastrzeżenie to buty i skarpetki.. moim zdaniem do wymiany :)

Mógłbyś nawiązać kolorem skarpetek do koloru innej części garderoby.

Skarpetki są niebieskie (z tego co widzę), moim zdaniem nie pasują.

Buty wymieniłbym na bardziej klasyczne.

Jako węzeł do krawata proponuje asymetryczny four in hand, nie zapominaj rowku pod węzełkiem, bez niego krawat traci urok.

Ogólnie ok, najbardziej podoba mi się marynarka :)

Rozumiem;) Dziękuje za uwagę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chyba nigdy się nie przekonam do krawatu noszonego na kamizelce czy swetrze. Poza tym wydaje mi się, że poszetka wygląda lepiej jeśli wypełnia całą szerokość kieszonki.

Wklej może zdjęcie całej sylwetki. Nie widzimy jak całość gra ze spodniami i leży na Tobie.

Jak opisałbyś kolor i fakturę materiału marynarki? Co to za materiał? Sweter jest granatowy czy fioletowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Przepraszam, że tylko do pasa;) ale łatwo się domyślić że spodnie są od tego samego garnituru;)

Buty takie jak w poprzednim zestawie.

Brak poszetki spowodowany tym, że nie posiadam aktualnie takiej, która by tu pasowała.

Tak naprawde w tej chwili muszę zakupić sobie jakieś poszetki, ponieważ na moment obecny posiadam tylko 2... (brązowa w białe grochy i w czarno brązową kratę na białym tle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamj

Na tym zdjęciu nic nie widać. Jest wycięte

Wiem, ale zdjęcie naprawde nie było robione na potrzeby forum.

Wiem, że zestaw jest taki "zwykły, nijaki", no ale cóż miałem jedno zdjęcie i mówię: "a co tam;D" wrzucić przecież można;)

Następny zestaw zostanie sfotografowany od szyi do butów:)

Jeszcze raz przepraszam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadałem ponieważ Zara jest jedynym sklepem jaki znam, w którym można kupić garnitur, którego marynarka ma rozmiar 46 i jest bardzo wytaliowana. Stąd często oglądam stronę producenta.

adamj powiedz mi czy przypadkiem nie kupiłeś tego garnituru ostatnio na allegro za 299 zł(swoją drogą w sklepie kosztuje 848zł)? To jest skład 88% wełna, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, fotka nie była na potrzeby forum, a że mały ruch w tym pouczającym wątku, to wrzuciłem. Zresztą jak wykazała krótka dyskusja o łączeniu szarości z czerwienią warto było :)

uprasza się o wybaczenie butów 8-) , wiem, że może nie do końca na miejscu, ale spodnie nie w kant, a poza tym miałem w obie strony kilka setek kilometrów. Funkcjonalność wygrała z konwencją ;)

kolego bar_open - fuksja nie róż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.