Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teka

Piękne buty. O ile monk-straps jako takie do mnie mało przemawiają, to w tym zamszowym wydaniu trudno odmówić im urody.

Trochę jesiennie.

Co zrobić, wiosna 2010 to dziwna wiosna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, jako milośnik zenitha polecam najnowszą kolekcję i model Captain - bardzo dobra cena jak za model na wlasnym mechaniźmie - poniżej 3K euro, w ogóle w tym roku po zmianie CEO wprowadzili fajne zegarki odchodząc od kosmicznych linii Defy - no ale to tak Offtopowo, nie zegarkujmy już w tym temacie ;)

Skarpety mają "róż biskupa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wrubel

Bardzo fajny zestaw!

Ja lubię połączenie niebieskiego z brązowym i niebieskiego z czerwonym. Ciekaw jestem jak wyglądał by powyższy komplet z niebieską koszulą. Trzeba będzie sprawdzić to empirycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wrubel

Z wewnętrznej potrzeby bycia namolnym - mały minus za guziki. Są kontrastowe w porównaniu z klamrą. Poza tym są kolejnym elementem przykuwającym uwagę (obok spodni rzecz jasna), jest tego jakby ciut za dużo. Ale to tylko malutki szczegół, komplet bardzo fajny, a czerwone spodnie są, wbrew pozorom, całkiem uniwersalnym elementem garderoby.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

To mój pierwszy post na forum, które śledzę od kilku miesięcy. Prezentuję swój letni zestaw. Moim hobby jest łowienie ubrań w szmatexach. Ubierając się, staram się o zachowanie własnego stylu - moim celem jest wygląd pomiędzy eleganckim a sportowym, który jest unikatowy ale jednocześnie nie rzuca się w oczy.Chcę być po prostu dobrze ubrany. Proszę o szczere opinie i konstruktywną krytykę. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Dołączona grafika

Spodnie - PACO CALVARI 55% len / 45 % bawełna (secondhand)

Koszula - Milano Italy 50% len / 50% bawełna (secondhand)

Pasek - no name, skóra

Buty - Espadryle Easy (secondhand)

Zegarek - no name (secondhand)

Czapka - handmade 100% len (kupiona we Wrocławiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam żelazko. Koszula ewidentnie go potrzebuje.

Druga kwestia to fotografowanie ubrań. Nie dałoby rady, byście swoje zestawy fotografowali na sobie? Co z tego, że jakiś zestaw ładnie wygląda na półce, skoro nie można ocenić, czy dobrze leży na użytkowniku, czy rękawy nie są za długie etc. Moim zdaniem fotografie jak ta powyżej w gruncie rzeczy nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.