Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@gregx, a co chciałeś poddać pod ocenę na trzecim zdjęciu?  :roll:

czy ilość owłosienia na ręce pomiędzy paskiem zegarka, a mankietem koszuli nie jest zbyt widoczna i czy nie należałoby owinąć tego miejsca poszetką, tudzież kawałkiem skóry cordovan  :mrgreen:

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ilość owłosienia na ręce pomiędzy paskiem zegarka, a mankietem koszuli nie jest zbyt widoczna i czy nie należałoby owinąć tego miejsca poszetką, tudzież kawałkiem skóry cordovan  :mrgreen:

 

Poszetka za mała, ale można coś takiego :) :

 

http://images.google.de/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FLA6plcIgM_k%2Fhqdefault.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DLA6plcIgM_k&h=360&w=480&tbnid=Cvaau1Px6fwrQM%3A&docid=oISMFfHxwA0cbM&ei=1mC-VtqvOurI6ASA9qXICw&tbm=isch&client=safari&iact=rc&uact=3&dur=2356&page=1&start=0&ndsp=26&ved=0ahUKEwja8p-Jp_PKAhVqJJoKHQB7CbkQrQMIJzAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy swoich uszczypliwych komentarzy, nie piszę ze złą wolą. A zestawy błękita są według mnie perfekcyjne, i często się na nich wzoruję.

Co do łezki, nie pamiętam tego ale na pewno nie napisałem tego ze złośliwości. Raczej żartobliwie.

Jest to wolne forum, więc w pełni szanuję Twoje zdanie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mucha wydaje się być zawiązana zbyt szeroko - wychodzi na poły marynarki, a zdecydowanie lepiej wygląda, gdy mieści się pomiędzy. Trzeba wiązać z "krótszego paska" i wtedy powinno być ok. Druga sprawa, to część paska dzielącego połówki muchy - jest standardowo dwukolorowy, czy zawinął się podczas wiązania?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o sugestie i ewentualne krytyczne komentarze.

Odziany w identyczną koszulę Stenströms właśnie oglądam Twoje zdjęcie. To moja ulubiona.

 

 

Marynarka z nakładanymi kieszeniami, spodnie z szarej flaneli i miecz świetlny Jedi ;) #sabrage 

 

To kolejne zdjęcie przy którym jako wierny czytelnik Miler... myślę: Tak to jest, jak się pije w pracy.  ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzeum byłem wczoraj ;) w metrze to nie dość ze jedyny jestem zawsze biały to dobre dwie głowy wyższy... Ale teraz jeździmy głownie Uberem bo za 20 minut jazdy kasują po $2 USD co jest niesamowite. Dzisiaj byliśmy w Bellas Artes odpowiedniku Carnegie Hall na Ballet Folclorico de Mexicana. Za najlepsze siedzenia kasują tylko $50 USD co także jest zadziwiające. Jest to jakby odpowiednik naszego zespołu pieśni i tańca Mazowsze tylko że każdy taniec reprezentuje inny stan meksykański i do tego jest muzyka na żywo. Przepiękne przedstawienie uzmysławiające jak bogaty kulturalnie jest to kraj.

Jedzenie także jest cudowne. Za $10-20 można zjeść pysznego krwistego steka a najlepsze restauracje za obiad dla dwojga kosztują max $100-120 co w NYC może ewentualnie nabyć średnia kolację w podrzędnej obskurnej knajpie. Zakochałem się w Meksyku i mimo ze w rożnego typu kurortach byłem juz kilka razy to miasto Meksyk jest nie do pobicia. Przy tym kursie peso Meksyk jest idealnym miejscem na wakacje dla Europejczyków i Amerykanów. Siła nabywcza euro, funta i dolara mnie bardzo miło zaskoczyła mimo że na codzień siedzę w finansach.

7c52d3008e6d38dfacc9d27aead0e721.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.