Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@alabuz akurat dzisiaj mam powód żeby podkręcić poziom formalności o jeden albo dwa tony :)

 

@Aron sam się nad tym zastanawiałem, ale uznałem że warto spróbować, zwłaszcza, że miałem ochotę spróbować pobawić się wzorami. Ostateczny efekt wydaje mi się całkiem dobry i dlatego kamiezlka została. Natomiast zgodzę się, że gdyby była z bardziej "gładszego" materiału, to jeszcze lepiej pasowałaby do tego zestawu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę odbiór jego stroju przez innych ludzi ,nie związanych z klasyczną elegancją to z tą "bzdurą" to tak nie do końca kolega ma racje ....

 

Gro osób będzie miało dziadkowe skojarzenia

 

Zapytam przy okazji , jak jakość tych lisków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@secondhand_man: w ten sposób chciałbyś usprawiedliwić ignorancję "ludzi nie związanych z klasyczną elegancją" ? dobre forum wybrałeś

 

"dziadkowy wygląd" przeszkadza chyba głównie temu, kto się "przebierze", zamiast "ubierze" i nie jest przekonany, co do swojego wyboru

 

 

EDIT: pomijając już absurdalność krytyki zestawu @blekita, dodawania nim "sobie lat" i uznania za "dziadkowy" - jak ktoś preferuje styl "telewizji śniadaniowej" to nic nie zaradzimy 

 

EDIT2: "liski RoT" - pisałem już, że mają ładne matowe wykończenie - co cieszy w zalewie błyszczących jedwabi. Jeśli chodzi o kolor, to nie jest jednolity (coś a'la melanż), stosunkowo zgaszony (nie jest pomarańczowy, taki rdzawo-malinowy. rysunek lisków bardzo dokładny - w mojej ocenie (a przecież pozjadałem wszystkie rozumy - tu i w innych watkach) to krawat, który powinien kosztować min. 2 razy więcej. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pan Hargin pozjadał wszystkie rozumy, co proporcjonalnie ma przeniesienie na szerokość klapek na oczach (w tym i nie tylko w tym topicu). Chłopak jest młody i może się ubierać elegancko stosownie do wieku. Ta maniera ubierania postarza go i taki odbiór jest możliwy, niezależnie, czy ktoś jest "związany", czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blekit masz wyjątkowy dar w kategorii "Jak starannie dobranym strojem postarzyć się o minimum 10 lat". Jak przekroczysz 40-tkę, będziesz pewnie ćwiczył w odwrotną stronę :-P

 

"Darem" jaki mam (nie taki wyjątkowy mimo wszystko patrząc po Kolegach z forum) jest to, że lubię klasyczne stroje. A że dla kogoś garnitur jest "dziadkowy", cóż, każdy ma prawo do swojej opini. Ja bynajmniej nie porzucę go dla t-shirta ze śmiesznym nadrukiem i pary trampek. 

 

 

 

EDIT. A tak swoją drogą to dopiero teraz zauważyłem ten fragment:

 

(...) Chłopak jest młody (...)

 

W roku, w którym przekręca mi się licznik, mogę tylko podziękować za taki osąd :D

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw w kratę dla mnie jest jak najbardziej ok , może poza kamizelką , sam jak dotąd nie ubieram się na codzień klasycznie elegancko , chociaż pracuje nad tym :)

 

 

 

 

 

Popracujcie Panowie trochę nad kulturą wypowiedzi ( atakujecie wszystkich "myślących inaczej" ) bo węzły w krawacie już są ok

 

Elegancja to nie tylko wygląd .

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Darem" jaki mam (nie taki wyjątkowy mimo wszystko patrząc po Kolegach z forum) jest to, że lubię klasyczne stroje. A że dla kogoś garnitur jest "dziadkowy", cóż, każdy ma prawo do swojej opini. Ja bynajmniej nie porzucę go dla t-shirta ze śmiesznym nadrukiem i pary trampek. 

Zestawy, które tutaj prezentujesz, są w większości świetne (lub choćby dobre), co świadczy o zmyśle estetycznym i dużej wiedzy w temacie. Nie oznacza to, że wszystkie pasują do Twojej twarzy, tudzież wieku. Tyle, warto spojrzeć na sprawę z innej perspektywy. No i nie sprowadzać sprawy do absurdu: trampki, t-shirt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Nie oznacza to, że wszystkie pasują do Twojej twarzy, tudzież wieku...

 

Halo, czy jest na forum moderator? To wątek CMDNS, a nie wybory mistera uniwersum.

 

Dobrze @blekit, że Twoje zestawy pasują do figury, ale podaj na drugi raz dokładne wymiary, aby można było uwzględnić ewentualne przekłamania zdjęcia. 

 

W tym wątku zdaje się oceniamy UBIÓR, a nie osoby go noszące.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy jest na forum moderator? To wątek CMDNS, a nie wybory mistera uniwersum.

 

Dobrze @blekit, że Twoje zestawy pasują do figury, ale podaj na drugi raz dokładne wymiary, aby można było uwzględnić ewentualne przekłamania zdjęcia. 

 

W tym wątku zdaje się oceniamy UBIÓR, a nie osoby go noszące.

 

 

Jest, tylko czasami robi sobie przerwę w moderowaniu :)

 

Krytyka zestawów prezentowanych w CMDNS jest dopuszczalna, byle była wyrażona w kulturalny i elegancki sposób. Jednemu kamizelki, różnorodność kolorów, wzorów i faktur się podoba, innemu nie. Ważne, żeby się nie emocjonować i unikać wycieczek osobistych, przecież każda ze stron może pozostać przy swoim. Zatem apeluję:

 

argumenty, nie emocje. 

 

Dyskusji, choć jedną nogą przekroczyła dopuszczalne granice nie kasuję, a jedynie przycinam, żeby nikt nie zarzucił moderacji stronniczości poprzez dopuszczanie do głosu wyłącznie pozytywne opinie.

 

Proszę jednak ochłonąć i pamiętać, że moja tolerancja w tym aspekcie została wyczerpana.

:) 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_L broda mogła się trochę zmierzwić bo zdjęcia zrobiłem zaraz jak wróciłem do domu. Jednak stosując standardowe kosmetyki jak balsam np., raczej nigdy nie uzyska się idealnie ułożonej brody. Ma prawo miejscami odstawać. Broda może się nie podobać i nie czuję się urażony jak mi ktoś to powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.