Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Na mszy. Wykorzystałem wykonane wcześniej zdjęcie butów, teraz spodnie mają dorobione pięciocentymetrowe mankiety.

 

0nlu.jpg

 

Chciałbym spytać o wszycie guzików do szelek - są na odpowiedniej wysokości, czy powinny być dalej od krawędzi, żeby wystawało mniej tej płaskiej części uchwytu?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knit (dziergany?) faktycznie średnio by pasował. Całe szczęście, że kolega założył grenadynę ^_^.

 

Haha, po cichu liczyłem, że ktoś się nabierze :D. To ten krawat. Na żywo wygląda nieco gorzej niż na zdjęciu, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Grenadyna jest dla mnie póki co za droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mszy. Wykorzystałem wykonane wcześniej zdjęcie butów, teraz spodnie mają dorobione pięciocentymetrowe mankiety.

 

0nlu.jpg

 

Chciałbym spytać o wszycie guzików do szelek - są na odpowiedniej wysokości, czy powinny być dalej od krawędzi, żeby wystawało mniej tej płaskiej części uchwytu?

 

Jesteś bardzo szczupły i masz dość szerokie biodra, co jest uwydatnione przy dwurzędówce - raczej bym założył jednorzędówkę, wyglądałoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, po cichu liczyłem, że ktoś się nabierze :D. To ten krawat. Na żywo wygląda nieco gorzej niż na zdjęciu, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Grenadyna jest dla mnie póki co za droga.

 

No to się nie przeliczyłeś ;). Jak widać kilka osób nabrałeś. Jednak wygląd tego knita przypominającego grenadynę Cię ratuje. Z typowym knitem było by średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.mateusz

 

Jesteś bardzo szczupły i masz dość szerokie biodra, co jest uwydatnione przy dwurzędówce - raczej bym założył jednorzędówkę, wyglądałoby lepiej.

 

Zgadzam się, nie wygląda to najlepiej. Dodam, że w części testowanych dwurzędówek mam podobny problem - biodra raczej w normie, a jednak nie zawsze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie noszę wysoko, ale przed zrobieniem zdjęcia "musiało im się opaść" ;)

 

Jeżeli szelki odpadają - co jestem w stanie zrozumieć, sam mam tylko dwie pary przystosowane do szelek - to trzeba pójść na skrócenie, przy czym przed samym ustaleniem długości z osobą dokonującą miary trzeba zrobić kilka przysiadów, wówczas spodnie znajdą się w typowej dla nich pozycji, i dopiero należy oceniać, ile skrócić. Podciąganie ile się da do góry przed samą przymiarką prowadzi do złych rezultatów. Co to za buty? Na zdjęciu wyglądają jak z CCC, choć zakładam, że jednak są lepszej proweniencji :) .

 

UW WPiA Collegium Iuridicum II ? :)

 

Kiedyś moim zdaniem brakowało tam klimatu (może przez położenie poza głównym campusem), jak jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle, normalnie raczej nie mam problemów z opadaniem tych spodni, ale zastanawiam się nad szelkami ze względów wizualnych. Buty to typowy wół roboczy ecco. CI II nadal bez klimatu i nadal trzeba biegać CI II, stary BUW, CI IV itd co było nie bez wpływu na wybór butów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.