Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Misza, preferuję zestawy bazujące na nieprzykuwających uwagi kolorach takich jak szary, granatowy, białe i niebieskie koszule z ograniczoną liczbą kolorowych dodatków przyciągających wzrok. W tym przypadku spodnie zdecydowanie przyciągają uwagę i wg mnie nie ma potrzeby dodawać kolejnego kontrastującego elementu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, 

 

machnalbym jeszcze zdjecie z innej perspektywy (ewentualnie kadrowanie), bo zastosowana skraca Cie o dobre 40 cm ... 

Zestaw fajny, ale bardziej Ci pasuje Angus (subiektywna opinia). 

 

pozdrawiam!

Miałbym wtedy 135 cm. W sumie takie wzrost by mi pasował, mógłbym wtedy pracować z widocznego na zdjęciu humidora, w którym naprawdę świetnie pachnie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się co to za krawat ?

 

Grenafaux z The Tie Bar - w dotyku nic super szlachetnego i koło prawdziwej grenadyny nawet nie stał, ale bardzo przyzwoicie wygląda i daje ładny węzeł. I jest tani, nawet jeśli konieczne okaże się zapłacenie VATu i cła. Mam ich cztery, drugi pokazałem dwie strony wcześniej. 

 

Wszystko super tylko imo płaszcz wygląda karykaturalnie - jest za długi.

 

Płaszcz kończy się kawałek za kolanem. Wiem, że obecnie standardem jest długość przed kolano, ale póki co taki mi się podoba, choć w pierwszej chwili poważnie myślałem o skróceniu. Być może kiedyś to zrobię, ale będę musiał to jeszcze z pięćset razy przemyśleć, żeby nie żałować, bo to chyba najlepsze znalezisko, jakie mi się trafiło - świetnie leży bez poprawek, wyglądał jak nowy i jest uszyty z materiału z 90% kaszmiru i 10% wełny od Loro Piany, a kosztował 7 dyszek :)

Co moim zdaniem wygląda źle, to wysokość stanu spodni - teraz widzę, że przy mojej posturze powinienem jednak pozostać przy standardowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit - ja od biedy obsługuję tylko painta, "skróci" ktoś koledze płaszcz?

 

Mówisz - masz.

 

Dorzuciłem jeszcze swoje 3 grosze. Moim zdaniem płaszcz nie jest za długi tylko trochę za krótki co widać po rękawach. Żeby było lepiej widać, zdjęcia całej postaci.

 

post-42-0-79090200-1392890305_thumb.jpg

 

Edit: Lustra nie będę mył. Nie lubię sprzątać :P

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem jeszcze swoje 3 grosze. Moim zdaniem płaszcz nie jest z długi tylko trochę za krótki co widać po rękawach. Żeby było lepiej widać, zdjęcia całej postaci.

 

Moim skromnym zdaniem płaszcz jest złej długości, lepszy byłby i krótszy (wersja Kozła) albo dłuższy (ale węższy na dole niż na przeróbce Ernestsona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za zobrazowanie poszczególnych wersji. Zgadzam się z Ernestsonem co do rękawów i do tego, że płaszcz zapewne był szyty z myślą o nieco niższej osobie. Ale szczerze mówiąc - kompletnie nie mam zdania, która z trzech długości bardziej mi pasuje i myślę, że przynajmniej w tym sezonie zostanie tak, jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.