Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek 00

Podczas mojego pobytu w US zaopatrywałem się tutaj: https://www.thetiebar.com/product/34251SK jeżeli potrzebowałem czegoś tańszego. Polecam i jestem zadowolony.

 

Przesyłka na terenie US jest darmowa, ale do Polski trzeba będzie doliczyć około 15 USD. 

Wełniany knit, który wstawiłem kosztuje 25 USD, czyli mniej więcej 100 PLN. Jeżeli kupi Pan np. 2, wtedy przesyłka jest bardziej opłacalna i mamy z przesyłką jakieś 130 PLN/szt.

 

Osobiscie nie praktykuję używanych elementów garderoby, ale krawaty są dla mnie wyjątkiem (jestem fanem krawatów bez podszewki z lat 20-40 ubiegłego wieku), bo czasem nie da się kupić nowego. Zawsze można znaleźć coś na ebay, ale wedle uznania, przed chwilą widziałem kilka knitów, które mogą Pana zainteresować, ale tak jak pisałem - to jest prywatna opinia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz na myśli materiał, obecność biletówki, kieszenie z patkami czy to, że garnitur jest trzyczęściowy.

Jeśli chodzi o materiał, tutaj dość podobny: http://eu.suitsupply.com/en/suits/hudson-grey-pied-de-poule/P4723.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Grey tylko, że ma nakładane kieszenie i jest dwuczęściowy.

Zaznacz sobie na SuitSupply kolor na szary i szukaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz na myśli materiał, obecność biletówki, kieszenie z patkami czy to, że garnitur jest trzyczęściowy.

Jeśli chodzi o materiał, tutaj dość podobny: http://eu.suitsupply.com/en/suits/hudson-grey-pied-de-poule/P4723.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Grey tylko, że ma nakładane kieszenie i jest dwuczęściowy.

Zaznacz sobie na SuitSupply kolor na szary i szukaj ;)

Tak naprawdę to wszystko co jest podstawą na tym zdjęciu, a więc : trzyczęściowy, kolor, materiał...  kieszenie to już szczegół.

Dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wszystko co jest podstawą na tym zdjęciu a więc : trzyczęściowy, kolor, materiał a kieszenie to już szczegół

Dzięki za wskazówki.

Z trzyczęściowym może być ciężko, może inni Koledzy poratują. Z drugiej strony ja bym prędzej celował w kamizelkę pasującą, lecz nie identyczną - tak jak u niektórych modeli SuSu. Ale to już osobista preferencja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy jest gdzieś możliwość nabycia takiego oto zapinanego swetra (Obraz na samym dole) ? Kolor nie musi być identyczny, chodzi o krój. Przeszukałem już część internetu i nic nie znalazłem. Jest dużo swetrów, ale z mniejszymi kołnierzami. Nie musi być nawet zapinany, ale potrzebuje szerokiego kołnierza - jak ten:
1923shakerknitpullovers.jpg

Jeżeli ktoś z forumowiczów zna osobę, która może taki sweter wykonać - jestem gotowy do rozmów.
Pozdrawiam.
1928-Simpsons_Page_091-mens-sweater-colo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.