Jump to content

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja bym jednak proponował kupić jakaś resztkę beli od uznanego producenta na ebayu. To, co podał @Zajac Poziomka to dobre tropy, również robię zakupy w większości tych sklepów. Nie uzurpuje sobie

A ja proponuję się przejść do jakiegoś okolicznego hospicjum, domu opieki. Placówek, którym przydałaby się pomóc jest sporo.  Wystarczy spytać, co jest aktualnie najbardziej potrzebne, nie trzeba

Ja bym spróbował w najbliższym sklepie:

Posted Images

9 godzin temu, Leppard napisał:

Dzięki ale jednak szukam lnianej nie bawełnianej.

5 godzin temu, kuberos napisał:

Tak, jak @Koval wyżej wspomniał, Poszetka nie obszywa całości rulonika a jedynie dodaje kontrastowe nici. 

• 2 weeks later...

Witam, poszukuję gładkiego cienkiego swetra typu kardigan, problemem jest rozmiar S, odwiedziłem wiele sklepów z formalną odzieżą i jeżeli w ogóle gdzieś mają kardigany to tylko rozmiary L+. 

Interesowałoby mnie coś takiego: http://vistula.pl/swetry/kardigan,id-75612

Chciałbym się zmieścić w 200zł, jednak kompletnie nie mam pojęcia, gdzie tego szukać, jako, że nie siedzę w temacie i nie znam nawet marek i sklepów. 

Mogą być sklepy internetowe lub coś obok Katowic.

Godzinę temu, szredert napisał:

Witam,

poszukuję dwurzędowego płaszcza typu ulster, granatowego, coś w tym stylu, ale cieplejsze:

http://eu.suitsupply.com/pl/coats/niebieski-płaszcz-dwurzędowy/J456.html?cgid=Coats

Czy ktoś mógłby polecić płaszcze, które będą odpowiednie do noszenia w polską zimę? Najlepiej do ok. 2000zł., 

Niedawno w Tk Maxxie można było dorwać niemal identyczny płaszcz 100% wełny Casentino w kolorze granatowym i camelowym. Cena to bodajże niecały tysiąc.