Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, jednakże takie taliowanie wymaga rozprucia praktycznie całości i uszycie większości koszuli od nowa. Proste taliowanie w postaci paru centymetrów można zrobić za pomocą zaszewek i to robi się w 10 min. Jednakże lepsze efekty wymagają już innego zszycia boków i ramion w przypadku zmian w obwodzie klatki. Jeżeli koszula ma wzór, może to nie wyjść rewelacyjnie przez gorsze spasowanie wzoru, ale to od krawcowej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie klapy w kamizelce dwurzędowej będą najbardziej odpowiednie do garnituru trzyczęściowego z marynarką jednorzędową z dość szerokim klapami peak lapel. Zastanawiam się nad kołnierzem szalowym w kamizelce lub również peak lapel, jak w marynarce. Dziękuję z góry za odp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję pomocy w znalezieniu materiału na marynarkę - coś takiego jak na załączonych zdjęciach. Nie mogę jednak założyć nowego tematu w tym dziale - chyba nie spełniam jednego z warunków regulaminu, co mam zrobić?

Pozdrawiam

Jacek z Krakowa

przeniosłem, na drugi raz proponuję poszukać właściwego działu i tematu, roland

post-2236-13658921392781_thumb.jpg

post-2236-13658921393056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w TK Maxx widziałem płaszcze Féraud model BARRY z kaszmirem po niewiarygodnej cenie, ale jakoś mi to dziwnie wygląda. Jest tylko naszywka na piersi od środka sygnowana FERAUD, brak napisu na guzikach i podszewce, hologramu. Made in China dla Lab4style GmbH Germany, pewnie podróba ?

coś takiego

http://www.ebay.pl/itm/FERAUD-Mantel-Sc ... 256a18a01e

Macie jakieś opinie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w TK Maxx mają coś, co nazywa się "Gianni Feraud".

Trzeba to odróżnić od szacownej marki "Louis Feraud", wielokrotnie droższej.

Biorąc pod uwagę, że Gianni Feraud pcha do swoich ubrań poliester itp, to nie liczyłbym na jakąś wielką jakość owego "kaszmiru"; ponadto, miałbym wątpiwosci, czy to w ogole leżało obok prawdziwego kaszmiru.

A cen w TK Maxx to nie ma co z cenami regularymi w innych sklepach porównywać.

Podróbek raczej bym się nie spodziewał.

[edit]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kolegę interesuje płaszcz, to polecam obniżkę z ostatnich dni (z 30% na 50%) w Royal Col. płaszczy kaszmirowych (100 %) bodajże carl gross . Cena wyjściowa 2500 (przed obniżką 30%), czyli teraz 1250 zł. Wiem, że to dwa razy więcej (od ceny z linka do ebay), ale płaszcze WYJĄTKOWE. Dłuższy włosień (ale nie za długi :) ) na płaszczu robi niezwykłe wrażenie. Kolory czarny i camel (zakochany jestem w tym ostatnim). Na mnie rękawy są niestety dużo za długie i tylko to mnie powstrzymuje przed zakupem. Guziki w płaszczu zakryte. Co mogę powiedzieć. CUDO! Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.