Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanie do was, jaka jest dla was granica szerokości na samym dole w spodniach z mankietem?  Może też jakie widzieliście najwęższe i jak to wyglądało ?

 

Jedyną zasadą jest zachowanie proporcji w stosunku do wzrostu i budowy ciała. Na jednym świetnie będzie wyglądał manszet 18cm, a na drugim 22 cm. 

Wąskie spodnie na kimś kto jest wysokim mężczyzną o słusznej posturze wyglądają komicznie i niesmacznie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną zasadą jest zachowanie proporcji w stosunku do wzrostu i budowy ciała. Na jednym świetnie będzie wyglądał manszet 18cm, a na drugim 22 cm. 

Wąskie spodnie na kimś kto jest wysokim mężczyzną o słusznej posturze wyglądają komicznie i niesmacznie.

 

Zgoda; ważna jest również koordynacja z wielkością stopy (rozmiarem buta) - wąskie spodnie źle służą posiadaczowi wielkich stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy waszym zdaniem te 18 cm, które pojawia się na forum w sumie bardzo często jaka najniższa szerokość ( pamiętam jeszcze Phantoma, który chyba miał nogawkę o szerokości 17 ) jest najniższą przez was dopuszczalną ?

Dla mnie 18 cm, to optymalna szerokość nogawki, dodam że gustuje raczej w wąskich fasonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który kolor bardziej polecacie jako uniwersalny oraz nadający się na połowinki na studiach: http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-navy-plain/P4120.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc&start=0&sz=24

lub

http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-blue-plain/P4271.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc&start=0&sz=24

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy taki garnitur w kratę księcia walii będzie odpowiedni na ślub i wesele w ogrodzie?

czy za mało formalny?

jakie zestawienie byłoby optymalne?

myślałem o brązowych oksfordkach, biała jedwabna poszetka i mucha, tylko no właśnie jaka?

uroczystość już w tą sobotę, więc mało czasu ;)

proszę o jakieś sugestie.

pozdrawiam

 

Dziękuję Panowie za rzeczowe odpowiedzi.

Z wielu rzeczy niezdawałem sobie sprawy

Zakupiłem nowy garnitur, gładki, ciemny granat, zrezygnowałem z brązowych butów (takie zestawienie będzie na inne okazje)

Kupiłem czarne wiedenki, biała poszetka, mucha granatowa w drobny bialy groszek.

jak zrobię zdjęcie wrzuce na forum.

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie, proszę piszcie.

Dziękuję i pozdrawiam

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który kolor bardziej polecacie jako uniwersalny oraz nadający się na połowinki na studiach: http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-navy-plain/P4120.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc&start=0&sz=24

lub

http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-blue-plain/P4271.html?cgid=Suits&srule=PriceAsc&start=0&sz=24

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Parę dni temu odebrałem navy i jest ciemniejszy niż na zdjęciach, w sztucznym świetle powiedziałbym, że bardzo ciemny. 

Swoją drogą, co to są połowinki? To jakiś połów studentek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza z okazji minięcia połowy edukacji w szkole średniej ;)

 

Mówisz, że jeszcze ciemniejszy niż na zdjęciach? ;/ Chciałem również zakupić na ślub siostry, ale celowałbym raczej w coś nawet odrobinę jaśniejszego niż to na zdjęciu.

 

@Michał W. 

O ile odcieni ciemniejszy jest wg Ciebie niż na zdjęciu? Poprzedni garnitur miałem takie midnight blue i chciałem coś jaśniejszego...

Połowinki to w tym wypadku impreza z okazji przedarcia się przez połowę studiów ;)

 Na moim monitorze (stary macbook pro) wyświetla się bardziej połyskliwie i kolor ma cieplejszą barwę. W rzeczywistości to zimny kolor, mniej połyskliwy. Może stąd mam wrażenie, że jest ciemniejszy. 

Chętnie zrobiłbym zdjęcie ale dzisiaj oddałem go do poprawek. Odbiór mam na 17.08. Tego samego dnia będę miał sesję zdjęciową do aplikacji, więc mogę podesłać zdjęcia.

To mój pierwszy garnitur ss, nie licząc lnianej marynarki bez podszewki. Poza dodatkiem poliestru w podszewce rękawów, naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Konstrukcja przodu na half canvas rewelacyjna. Śmiało mogę polecić ten model na ślub/wesele. Wcale nie jest obszerny, jestem szczupłą osobą a lazio w tym samym rozmiarze okazał się za ciasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.