Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość wymiany sprzączki w monkach? Np. ze srebrnej na złotą? Czy szewcy są skłonni zrobić taką wymianę?

Myślę że tak. Ja kiedyś skracałem pasek który mocuje sprzączkę. Jeśli będziesz miał swoje sprzączki to pewnie bez problemu wstawią nowe. Gorzej może być jedynie z dostępnością sprzączek u szewca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do czego można zaaranżować czarną koszule? Mam jedną ze starych czasów, zastanawiam się do czego można ją wykorzystać :) Elegancki materiał, klasyczny kołnierzyk.

 

Oraz co sądzicie o tych butach?

http://e-timberland.pl/timberland-ek-boat-2-eye-mezczyzni-buty-buty-casual,plec,MM,B,BC,29328678.bhtml?rek=Inne+z+kategorii

Czarna elegancka koszula to nie za bardzo. Zdecydowanie polecam koszule w jaśniejszych kolorach.

Buty całkiem fajne, klasyczne boat shoes i do tego dobra firma. Szkoda tylko że rzemieni nie da się wiązać, wnioskując ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy ich lekkie zwężenie nie spowodowałoby, że będą się lepiej układały na bucie. 

wg mnie układają się całkiem ładnie (patrząc z boku) a ich zwężenie spowoduje, że będą się bardziej opierały na bucie (a nie go "pokrywały" jak obecnie) a więc spowoduje to więcej załamań

 

 

Panowie, do czego można zaaranżować czarną koszule?

 

chyba tylko do zestawów casual z jasnymi spodniami bez marynarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, potrzebna opinia na temat spodni od garnituru ślubnego. Proszę o opinie na temat długości oraz szerokości nogawek. Spodnie były skracane, ale zastanawiam się czy ich lekkie zwężenie nie spowodowałoby, że będą się lepiej układały na bucie. 

Spodnie Lazio SS rozmiar 44.

Nogawki trochę za szerokie w górnej części ud, dół OK, o ile dobrze widzę. Do ślubu pozbądź się tego paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do czego można zaaranżować czarną koszule? Mam jedną ze starych czasów, zastanawiam się do czego można ją wykorzystać :) Elegancki materiał, klasyczny kołnierzyk.

 

Biały, szary, camelowy, bordowy, żółty granatowy garnitur, koszula rozpięta, czarne buty i poszetka. 

W zestawach koordynowanych np. marynarka biała/szara/bordowa/żółta/czarno biała pepitka, czarne spodnie, czarne buty i poszetka, koszula rozpięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy taki garnitur w kratę księcia walii będzie odpowiedni na ślub i wesele w ogrodzie?
czy za mało formalny?
jakie zestawienie byłoby optymalne?
myślałem o brązowych oksfordkach, biała jedwabna poszetka i mucha, tylko no właśnie jaka?
uroczystość już w tą sobotę, więc mało czasu ;)
proszę o jakieś sugestie.
pozdrawiam
 

post-7305-0-90101600-1438641158_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten garnitur nie jest specjalnie ładny, poza tym klapy są wąziutkie modą sprzed kilku lat. Poza tym mosze ma oczywiście rację. Poza tym oksfordki to neologizm rodem z Zalando, powinno być oksfordy/wiedenki. Czyli to samo co na zdjęciu, tylko: garnitur gładki, buty czarne, krawat szerszy, klapy szersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją nadpobudliwość, ale skąd polecacie kupić w miarę dobry garnitur do ok. 1000 złotych? Gdzie patrzę tam podszewka zła, tam pięć guzików w mankiecie, tam klapy wąskie... Massimo Dutti, SS, Vistula? Jestem dość szczupły więc niektóre sklepy nie maja nawet dla mnie rozmiaru (noszę włoski 46 slim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili świat jest otwarty, przesyłka z Ameryki idzie szybciej niż przesyłka poczta polską z drugiego końca miasta, więc jeżeli coś jest w tyle za konkurencją, olewa się to :)

 

Jakoś nie wierzę w to bym był w stanie wybrać właściwy rozmiar garnituru dla siebie przez internet. Na 100% byłoby dużo odsyłania... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego powinienes wybierac takie sklepy gdzie wysylka i zwrot sa darmowe :)

 

Poza tym - ja bym sie nie nastawial ze rozmiar z internetu bedzie 100% trafiony.

Wazne zeby w ramionach pasowal i byl dobry na dlugosc.

 

Reszta przerobek - taliowanie, spodnie, itp. sa latwe i stosunkowo niedrogie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.