Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym pytanie dotyczące t-shirtów - czy ktoś mógłby polecić dobrego producenta pod względem jakości bawełny? Z większością mam taki problem, że po około roku, dwóch, większość zaczyna wydzielać nieprzyjemny zapach w kontakcie z potem i przez to, są praktycznie do wyrzucenia, chociaż prawie w ogóle nie mają śladów zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie dotyczące t-shirtów - czy ktoś mógłby polecić dobrego producenta pod względem jakości bawełny? Z większością mam taki problem, że po około roku, dwóch, większość zaczyna wydzielać nieprzyjemny zapach w kontakcie z potem i przez to, są praktycznie do wyrzucenia, chociaż prawie w ogóle nie mają śladów zużycia.

Zanim ruszy CSI: bespoke.pl i koledzy udzielą bardziej fachowych porad, może zapytam się jak to wygląda z jedwabiem? W perspektywie "lat" (i przy takich problemach), może być to dobrą inwestycją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem opuścić forum bespoke.pl. Jest to mój ostatni wpis. Prosiłem administratora o usunięcie wszystkich moich wpisów.

Dziękuję Wszystkim Kolegom z forum za mile spędzony czas.

Vislav, +Immune+, frankenstein...

Panowie, trza rosół robić, po wódeczkę na stację i stypę czas zacząć.

Tylko o co, kurde, chodzi... :?

Może zróbmy sondę, kto następny. Proponuję do pytania "kto w najbliższym czasie odejdzie z forum" dodać w odpowiedziach najbardziej aktywnych użytkowników. Przecież to logiczne... faq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogólnym pojęciu, klubowa marynarka to dwurzędowa, granatowa, z metalowymi guzikami.

W bardziej tradycyjnym rozumieniu, to marynarka noszona przez członków konkretnych klubów (np. tweedowa marynarka do klubu strzeleckiego), czasami w barwach klubu. Jako, że liczba klubów była większa, niż dostępnych, sensownych kolorów, często kluby miały marynarki w różne wzory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastowałeś na połysk z wodą? mi się tak zrobiło jak za dużo nakropiłem :) po wyschnięciu znikło

Nie, kupiłem te buty (nowe) bardzo okazyjnie, i tak było, początkowo wydawało mi się, że nie jest to aż tak widoczne i da się zapastować, ale niestety nie dało się . Jest może na to jakaś farba? krem koloryzujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogólnym pojęciu, klubowa marynarka to dwurzędowa, granatowa, z metalowymi guzikami.

Dzięki.

Nie jestem specjalnie aktywnym uczestnikiem forum ale sporo czytam i z forum wyniosłem naprawdę dużo informacji. Strata postów immune o butach czy frankensteina o kapeluszach wydaje się być dotkliwą głównie dla ogółu. Mówiąc o ogóle myślę o ludziach szukających konkretnych informacji a nie tych zaangażowanych w forum emocjonalnie i przenoszących do sieci swoje żale i kompleksy. Czym ja i inni bezstronni zasłużyli sobie na takie potraktowanie? :) Najpierw nam coś dano, później to bezpardonowo zabrano :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.