Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czym ja i inni bezstronni zasłużyli sobie na takie potraktowanie? :) Najpierw nam coś dano, później to bezpardonowo zabrano :roll: .

To jest ich prywatna sprawa i mieli do tego prawo. Jesli sie nie zna sprawy to tym bardziej nie warto oceniać.

Jak poswiecisz troche czasu (tak jak oni musieli, żeby zdobyć tą wiedzę) to znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Faktycznie. Przeglądałem temat "Buty trochę taniej" i na kilkunastu wyrywkowych stronach nie znalazłem postów immune, co przy jego aktywności w tym temacie objawiło mi najgorsze. Resztę sobie dośpiewałem... Uff, nie ma tragedii w takim razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już ludzie spokój... Kiedy administracja uzna za stosowane nas poinformować to nas poinformuje. A powody odejścia forumowiczów są tylko i wyłącznie ich sprawą. Cieszcie się, że posty i zawarta w nich wiedza zostały, a cała reszta to nie nasz interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak powinno się sznurować buty....przepraszam ale mam nadzieję, że to krótkie pytanie :)

Chodzi mi dokładnie o wygodny i zarazem elegancki sposób sznurowania pół formalnych wiedenek.

Było na forum, ale nie chce mi sie teraz szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy możliwe jest wydłużenie (o 2-3 cm) marynarki RTW? W pierwszej chwili wydało mi się to absolutnie niemożliwe, ale z drugiej strony podszewka marynarki nie zaczyna się od samego dołu. Na dole bowiem jest po wewn. stronie kilka centymetrów podwójnego materiału "właściwego". Jeśli mój pomysł jest absurdalny, to proszę o łagodny wymiar kary :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do smokingu w porządku, ale do fraka zakłada się koszulę ze sztywnym gorsem zapinaną na spinki. ;)

Pozdrawiam, Dr

Oczywiście. Zbyt się rozpędziłem.

Warto też dodać, że taka koszula to trochę droga na skróty, bo jak najbardziej prawidłowe jest zakładanie koszuli na guziki jubilerskie, których się nie zasłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podnosi formalności w sensie teoretycznym - taka koszula wciąż moim zdaniem nie pasuje do smokingowego, a już na pewno nie frakowego standardu. Zgodzę się, że z muszką wygląda w oficjalnym zestawieniu lepiej, niż koszula z odkrytymi guzikami, ale przy krawacie różnicy nie będzie. Zakres formalności takiej koszuli jest więc taki sam, jak koszuli z odkrytymi guzikami, czyli poniżej smokingu. Co do casualu - nie widzę w tym celowości, ale w zasadzie czemu nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na zmarszczki na mankietach koszuli da się jeszcze coś poradzić? (chodzi mi coś takiego jak poniżej - na fotce słabo wyszło, na żywo niestety wygląda gorzej) To moja ulubiona błękitna koszula i trochę szkoda mi ją wywalać...

Możliwe iż pomogłaby tu dobra stacja parowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.