Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób można zrezygnować z udziału w forum? Czy jest możliwość jednoczesnego skasowania konta i wszystkich napisanych wiadomości? Czy da się "odejść" usuwając wszelkie ślady swojej tutaj bytności?

Ja także jestem tym zainteresowany. Pytałem się już o to, pytał się jeszcze jeden z uczestników, ale odpowiedzi od Administratora nie było.
Rezygnację z uczestnictwa w forum rozumiem, nie każdemu musi odpowiadać uczestnictwo w dowolnym momencie. Natomiast nie podejrzewałem Ciebie o brak odpowiedzialności za własne słowa i nieumiejętność przewidywania.

Co do innych, to się czasami nie dziwię.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie. O co w tym wszystkim chodzi? Czy zdarzyło się coś wyjątkowego?

21 grudnia ma byc koniec swiata. Koziol nie chcialby by w dniu sadu ktos wyciagnal mu nadmiernie zlosliwe wypowiedzi na forum i rzucil na szale. Dawniej inaczej takie rzeczy sie zalatwialo ("co wy tam palicie, Stopczyk"). W dobie internetu jest trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zrezygnować z udziału w forum? Czy jest możliwość jednoczesnego skasowania konta i wszystkich napisanych wiadomości? Czy da się "odejść" usuwając wszelkie ślady swojej tutaj bytności?

Ja także jestem tym zainteresowany. Pytałem się już o to, pytał się jeszcze jeden z uczestników, ale odpowiedzi od Administratora nie było.
Rezygnację z uczestnictwa w forum rozumiem, nie każdemu musi odpowiadać uczestnictwo w dowolnym momencie. Natomiast nie podejrzewałem Ciebie o brak odpowiedzialności za własne słowa i nieumiejętność przewidywania.

Co do innych, to się czasami nie dziwię.

pozdr.Vslv

Na razie nie chcę publicznie wypowiadać się na ten temat, ale Vislav obiecuję, że powiem Ci o tym niebawem. Najpierw jednak chciałbym poznać stanowisko Administratora/Właściciela domeny forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie. O co w tym wszystkim chodzi? Czy zdarzyło się coś wyjątkowego?

21 grudnia ma byc koniec swiata. Koziol nie chcialby by w dniu sadu ktos wyciagnal mu nadmiernie zlosliwe wypowiedzi na forum i rzucil na szale. Dawniej inaczej takie rzeczy sie zalatwialo ("co wy tam palicie, Stopczyk"). W dobie internetu jest trudniej.
Sprzedałeś mnie ;) Vislav podejrzewa mnie m.in. o nieumiejętność przewidywania, a ja już przewiduję i staram się zapobiec katastrofie.
Zdarzyło mi się w przeszłości "wyjść" na dłuższy czas z tego forum (powody w tej chwili nieistotne), jednak nie występowałem o skasowanie moich postów i profilu. Od dłuższego czasu jestem nieaktywny na GL, wypisałem się z niektórych grup. Profil i wypowiedzi pozostały.

Powody nakreśliłem kilka postów wcześniej. Jestem osoba dorosłą i odpowiadam za wszystko co gdziekolwiek wrzuciłem.

Jedyne co mogę zrozumieć - dyskusja nt.ACTA uświadomiła poniektórym pewne "grzeszki", z tego można z łatwością wyjść edytując własne posty.

pozdr.Vslv

Franki - OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę zrozumieć - dyskusja nt.ACTA uświadomiła poniektórym pewne "grzeszki", z tego można z łatwością wyjść edytując własne posty.

pozdr.Vslv

Franki - OK

Zapoznałem się i teraz rozumiem i zgadzam się z meqoqiem. Przed wyklikaniem "ACTA" poznajcie co i jak.

No właśnie, jak też nie chcę nosić koszul w pasy, zwłaszcza że mi nie do twarzy :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem nie tak?

Jak sam zauważyłeś użyłeś pasty bezbarwnej. Do butów czarnych jest czarna pasta do butów.

Słusznie, chociaż innym butom nie zaszkodziło. W takim razie jak usunąć ślady tej pasty?

Według logiki z pierwszego zdania można napisać - innym nie, ale tym tak. Usuniesz ślady bezbarwnej pasty m.in. przy użyciu renomatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie właśnie o to chodzi, widocznie fliss to wynik próby spolszczenia nazwy. Czy fleece różni się czymś od zwykłej wełny?

http://hanex.siedziba.pl/material.htm szczególnie ostatnie zdanie.

a, różnice, hmm.... niektórzy uważają, że hi-tech przewyższa naturalne włókna. Inni dokładnie odwrotnie.

Należę do tych drugich i uważam, że wszelkie sztuczne włókna, to tylko mniej lub bardziej udana podróbka natury.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - fleece to nazwa tkaniny niezależnie od tego czy jest ona wykonana np z wełny czy poliestru

lubo69 - tam też w składzie stoi: "Podszewka: Futro" ;)

fakt, nie zauważyłem tego futra :)

chyba jesteśmy na dobrym tropie, poniżej kolejny przykład (niekoniecznie męskiej elegancji):

http://tecp.pl/gallery2/main.php?g2_itemId=189

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - fleece to nazwa tkaniny niezależnie od tego czy jest ona wykonana np z wełny czy poliestru

lubo69 - tam też w składzie stoi: "Podszewka: Futro" ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Polar_fleece - pierwszy akapit

pozdr.Vslv

ps chętnie zapoznam się z inną definicją

Służę linkiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Fleece ;)

Być może za polski odpowiednik można by używać słowa "flausz" dla odróżnienia tego typu tkanin bawełnianych i wełnianych od "polar" używanego dla syntetycznych.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - fleece to nazwa tkaniny niezależnie od tego czy jest ona wykonana np z wełny czy poliestru

lubo69 - tam też w składzie stoi: "Podszewka: Futro" ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Polar_fleece - pierwszy akapit

pozdr.Vslv

ps chętnie zapoznam się z inną definicją

Służę linkiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Fleece ;)

Być może za polski odpowiednik można by używać słowa "flausz" dla odróżnienia tego typu tkanin bawełnianych i wełnianych od "polar" używanego dla syntetycznych.

Pzdr

dzięki - człowiek się uczy całe życie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zrezygnować z udziału w forum? Czy jest możliwość jednoczesnego skasowania konta i wszystkich napisanych wiadomości? Czy da się "odejść" usuwając wszelkie ślady swojej tutaj bytności?

Usunąć swoje konto można w samodzielnie w profilu, w sprawie usunięcia postów każdy przypadek traktujemy indywidualnie, w przypadku takiej woli proszę o kontakt ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zrezygnować z udziału w forum? Czy jest możliwość jednoczesnego skasowania konta i wszystkich napisanych wiadomości? Czy da się "odejść" usuwając wszelkie ślady swojej tutaj bytności?

Usunąć swoje konto można w samodzielnie w profilu, w sprawie usunięcia postów każdy przypadek traktujemy indywidualnie, w przypadku takiej woli proszę o kontakt ze mną.

Właśnie pytanie, jak usunąć w profilu. Bo tam nie widzę opcji: usuń/ zlikwiduj konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na wstępie chciałbym serdecznie przywitać wszystkich użytkowników.

Niestety już na początku przygody z forum natrafiłem na pewien problem. Nie jestem w stanie wysłać żadnej prywatnej wiadomości - ani do użytkownika, ani do administratora/moderatora. Czy mógłbym prości o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.