Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.05.2018 o 01:37, Kamil1987 napisał:

Nie wiem czy istnieje osobny wątek o spodniach wełnianych, ale mam pytanie do posiadaczy spodni firmy PT01 (ktoś ostatnio chyba je polecał). Czy one mają w standardzie raczej wyslimowany krój, czy jeśli nie jest wyraźnie napisane "Slim fit" to będą obszerne ?

EDIT:

Odpowiadając sobie samemu, spodnie PT01 mają ładnie wyslimowany krój nawet w standardzie. Rozmiar 52 przypomina 36x32 slim od Benevento w ich flaneli, ale jest minimalnie luźniejszy w pasie (ja w Benevento musiałem lekko przesunąć guzik).

Skusiłem się na mieszankę 98% virgin wool i 2% elastanu na letnie miesiące:

 

 

PT01 ma kilka krojów dopasowanych, dlatego trzeba uważać przy zakupie z Ebay, bo nie zawsze jest to napisane :) Slim Fit, Skinny Fit, Super Slim Fit. Te są mi znane, ale są jeszcze kroje Evo Fit, Carrot Fit i inne cuda. Niestety trudno znaleźć szczegółowy opis rozmiarów we wszystkich krojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bażant napisał:

 

PT01 ma kilka krojów dopasowanych, dlatego trzeba uważać przy zakupie z Ebay, bo nie zawsze jest to napisane :) Slim Fit, Skinny Fit, Super Slim Fit. Te są mi znane, ale są jeszcze kroje Evo Fit, Carrot Fit i inne cuda. Niestety trudno znaleźć szczegółowy opis rozmiarów we wszystkich krojach.

Dlatego zapytałem, bo miałem super okazję (wylicytowałem nowe za 51$) i nie było nic napisane co do kroju. Na szczęście zasugerowałem się stosunkiem obwodu w pasie do obwodu nogawki i tymi samymi wymiarami z Benevento i trafiłem idealnie. Spodnie wykonane są pierwsza klasa jeśli ktoś się waha.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka z mojej strony, nowe buty dziś były w pracy przechodziły swoje. Jak Tera najlepiej o nie zadbać? W prawidła od razu? Czy dać im pooddychać ? Gdzieś wyczytałem żeby na boki również polegały chwile... z góry dzięki za każda informacje. Chciałbym porządnie od początku o buty loake zadbać . Dzięki !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ociekają wodą, trzeba je osuszyć, najlepiej wkładając do środka gazety i wymieniając kiedy nasiąkną; nie suszyć przy grzejniku.
Jeśli są wilgotne, można zrobić to samo lub po prostu odczekać pół godziny.
Jeśli są delikatnie wilgotne, np. od potu, można od razu włożyć prawidła.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakosc krawatow od Milera i EoE to duza roznica?

Chcialbym zamowic sobie ladny krawat w skosne pasy i znalazlem dwie sztuki, ktore mi sie bardzo podobaja. U Tomka Milera wychodzi obecnie 2x taniej. Czy jakosc EoE uzasadnia taka doplate?

Jedwab. Milerowe 8cm vs 8.5 EoE nie ma dla mnie roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że lepiej kupić EoE albo poszukać innej alternatywy (Poszetka, Republic of Ties, EM?), ale to dlatego że uważam że sklep Miler nie zasługuje żeby tam robić zakupy. Po tylu aferach, opóźnieniach, fuszerach, ostatnich wymysłach właściciela - szkoda tam zostawiać pieniądze i wspierać ten "biznes".

To oczywiście tylko moje zdanie.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.