Jump to content

Stasiak

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

About Stasiak

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Popieram męską biżuterię, o ile nie jest ona zbyt krzykliwa. Co myślicie o różowym złocie w męskiej biżuterii? Mi się osobiście podoba i przymierzam się do kupna jakiegoś łańcuszka wykonanego z tego kruszcu. W Polsce nie zauważyłem męskiej biżuterii wykonanej z tego stopu. Jakiś czas temu Hermes miał ciekawe bransoletki. Skóra+ pozłacana/złota klamerka w kształcie litery "H". Cartier ma również interesujące projekty, ale ceny jak to Cartier😶
 2. Stasiak

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Nie tylko zdjęcia ;). Strona internetowa jest wyjątkowo nieprzyjazna dla wolniejszych komputerów. Potrzebuje ona więcej zasobów niż filmy wysokiej rozdzielczości na popularnych portalach.
 3. Stasiak

  Dekoracje - wyposażenie wnętrz

  @nets Trochę tanio to wygląda. Może coś takiego?🤣
 4. Stasiak

  Dekoracje - wyposażenie wnętrz

  Nach Bijoux Crocodile Porcelain Stapler niestety, niedostępny link
 5. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Na szczęście między Fordem, a marynarką "sieciówkową" jest jeszcze wiele innych półek jakościowych i cenowych Nie oczekuję efektu "wow", ale jako-takiej poprawności, aby nie wyglądać jak typowa osoba, która zakłada marynarkę kilka razy w życiu.
 6. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Na moje oko tak, jak pisałem wcześniej, czyli rękawy i talia.
 7. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Myślałem, że "atletyczność" określa się przez różnicę klatka-talia. 🤣 Nie mam możliwości zwrotu garnituru. Problem wymiarowy mam jedynie z wymienionymi wcześniej elementami. Marynarka Bytom, kupiona dawno temu. Byłem ostatnio w salonie, mierzyłem ich wersję "superslim" (najprawdopodobniej dopasowana), ale w niej ramiona są tragiczne i z dwojga złego, to wolę już tę moją, gdzie na lędźwiach mam pełno luźnego materiału. Nie chcę kupować nowej marynarki.
 8. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Dzięki za opinię! W moim przypadku celowałbym w zwężenie maksymalnie o 10cm. Przy większym, wyglądałbym cudacznie ze względu na dysproporcję. Marynarka to 100-klatka, 95-talia. W klatce mam 98-100, talia 72-3. Wymiary w cm.
 9. Stasiak

  Buty, trochę taniej

  Adepci w każdej dziedzinie mają skłonność do sprawdzania wielu rzeczy na własnej skórze (tu może bardziej skórze butów ) i błędach. Zwykły Blake naraża buty na wnikanie wilgoci w strukturę.. Za 400zł można mieć Gordony z Blake Rapid, gdzie jest bezpieczniej lub coś na promocji szytego GYW.
 10. Stasiak

  Buty, trochę taniej

  Moim zdaniem zwykły Blake w konstrukcji dyskwalifikuje te buty jako dla początkujących.
 11. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Dzięki za wskazówkę. Wezmę ją pod uwagę podczas konsultacji z krawcem.
 12. Stasiak

  Marynarka - dyskusje i porady

  Jak w przedszkolu... Panowie poszukuję krawca w Trójmieście, który będzie w stanie wytaliować marynarkę, usunąć wypełnienie ramion i zwęzić rękawy. Czy Wiśniewski zajmuje się przeróbkami marynarek, które nie były u niego szyte (czyt. "sklepowych")? W Żukowie jest podobno ktoś ciekawy. Na przeróbki mam czas dwóch tygodni. Poszukuję również producenta, który produkuje marynarki dla osób z "atletycznymi" dysproporcjami ciała. Jestem wysoki, mam dużą różnicę między obwodem w klatce, a w talii (ponad 20cm).
 13. Stasiak

  Buty, trochę taniej

  Od tej pory będę kupował tylko w sprawdzonych sklepach. Moje niezadowolenie z zakupu nie wynika z tego, że mam wygórowane wymagania, ale nie było żadnych informacji dotyczących stanu butów. Możliwe, wynika to z mojego nieopierzenia w temacie butów klasycznych. @Bartek 00 Czyli buty nie są skazane na niełaskę Jeszcze dzisiaj zabiorę je do klasycznebuty i mam nadzieję, że wyniknie z tej wycieczki coś dobrego. @pi_senny Mi nie przeszkadza tego typu logo. Nie jest ono duże, nie rzuca się zbytnio w oczy. Buty do przeznaczenia "codziennego".
 14. Stasiak

  Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  A przepraszam, źle zrozumiałem. Jest tam kilka szali przecenionych do 60-70 eur. 250-300zł. Nadal nie jest to okazja życia, ale różnica będzie odczuwalna. Przy okazji znalazłem dobrą promocję na P&C. 150zł dwustronny jedwab/wełna @alabuz
 15. Stasiak

  Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Znalazłem coś! Jeśli masz znajomego w DE, który może odebrać i wysłać do Ciebie, to tu znajdują się ciekawe szale. Ascot jest w cenach ok. 400zł i ma relatywnie duży wybór szali z wzorem paisley. Widziałem Ascoty w P&C online, ale wybór jest niewielki. Miejmy nadzieję, że będą zwiększać ofertę. https://www.herrenausstatter.de/schals/seide/?sort=3
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.