Jump to content

Stasiak

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20

About Stasiak

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

291 profile views
 1. Stasiak

  Humor

  W mojej byłej szkole 😶 Nawiązując do tematu grammar nazi:
 2. Czy ktoś już kupował ubrania w sklepie internetowym JulesB (julesb.co.uk)? Czy przesyłki dochodzą sprawnie? Mam niemiłe doświadczenie z Country Attire (paczka "szła" dwa miesiące, była uszkodzona i przemoczona uszkodzona) i nie chciałbym powtórki z rozrywki
 3. Ja się odniosę do kurtki zaprezentowanej przez kolegę z innej strony. Jest to kurtka puchowa (niektórzy nazwywają to swetrem puchowym). Pierwotnie była używana jako warstwa ocieplająca pod kurtkami typu hardshell, a później została zaadoptowana przez mieszczuchy ze względu na swoją praktyczność, swobodę ruchów i lekkość. Każda kurtka tego typu źle wygląda, ale tej kurtki nie nosi się aby dobrze wyglądać. Nawet autor Gentleman's Gazette robił kiedyś film tego typu kurtkach. Swoją drogą, ciekawe, czy gdyby Pyskaty Dandys pokazał kurtkę Monclera lub Canada Goose, to też spotkałby się z potępieniem ze strony forumowych kolegów. 🤣
 4. Trochę Cheaney'i na zalando w promocjach https://www.zalando.pl/mezczyzni-promocja/cheaney/ Przy promocji z newslettera od 8 stówek można coś kupić.
 5. Popieram męską biżuterię, o ile nie jest ona zbyt krzykliwa. Co myślicie o różowym złocie w męskiej biżuterii? Mi się osobiście podoba i przymierzam się do kupna jakiegoś łańcuszka wykonanego z tego kruszcu. W Polsce nie zauważyłem męskiej biżuterii wykonanej z tego stopu. Jakiś czas temu Hermes miał ciekawe bransoletki. Skóra+ pozłacana/złota klamerka w kształcie litery "H". Cartier ma również interesujące projekty, ale ceny jak to Cartier😶
 6. Nie tylko zdjęcia ;). Strona internetowa jest wyjątkowo nieprzyjazna dla wolniejszych komputerów. Potrzebuje ona więcej zasobów niż filmy wysokiej rozdzielczości na popularnych portalach.
 7. @nets Trochę tanio to wygląda. Może coś takiego?🤣
 8. Nach Bijoux Crocodile Porcelain Stapler niestety, niedostępny link
 9. Na szczęście między Fordem, a marynarką "sieciówkową" jest jeszcze wiele innych półek jakościowych i cenowych Nie oczekuję efektu "wow", ale jako-takiej poprawności, aby nie wyglądać jak typowa osoba, która zakłada marynarkę kilka razy w życiu.
 10. Na moje oko tak, jak pisałem wcześniej, czyli rękawy i talia.
 11. Myślałem, że "atletyczność" określa się przez różnicę klatka-talia. 🤣 Nie mam możliwości zwrotu garnituru. Problem wymiarowy mam jedynie z wymienionymi wcześniej elementami. Marynarka Bytom, kupiona dawno temu. Byłem ostatnio w salonie, mierzyłem ich wersję "superslim" (najprawdopodobniej dopasowana), ale w niej ramiona są tragiczne i z dwojga złego, to wolę już tę moją, gdzie na lędźwiach mam pełno luźnego materiału. Nie chcę kupować nowej marynarki.
 12. Dzięki za opinię! W moim przypadku celowałbym w zwężenie maksymalnie o 10cm. Przy większym, wyglądałbym cudacznie ze względu na dysproporcję. Marynarka to 100-klatka, 95-talia. W klatce mam 98-100, talia 72-3. Wymiary w cm.
 13. Stasiak

  Buty, trochę taniej

  Adepci w każdej dziedzinie mają skłonność do sprawdzania wielu rzeczy na własnej skórze (tu może bardziej skórze butów ) i błędach. Zwykły Blake naraża buty na wnikanie wilgoci w strukturę.. Za 400zł można mieć Gordony z Blake Rapid, gdzie jest bezpieczniej lub coś na promocji szytego GYW.
 14. Stasiak

  Buty, trochę taniej

  Moim zdaniem zwykły Blake w konstrukcji dyskwalifikuje te buty jako dla początkujących.
 15. Dzięki za wskazówkę. Wezmę ją pod uwagę podczas konsultacji z krawcem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.