Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się zrobić coś z takimi kwadratowymi ramionami (https://vistula.pl/plaszcz-new-seymour-lantier-4) kupiłem na dość promocyjnej cenie na BF, a wszędzie leży dobrze oprócz delikatnego skrócenia rękawów. Jak ubiorę grubszy sweter lub marynarkę to wygląda to znacznie lepiej niż wyszło na zdjęciu, gdzie mam cienki sweter.

IMG_20191216_195041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brzydka linia ramion, może tak być przy zaznaczonym tzw. kapturze (albo innych nierównościach ramion) i miękkiej konstrukcji marynarki. Mam podobny efekt w kilku marynarkach, ale raczej nie kupiłbym kolejnej z takim efektem.

PS. Być może to jest do skorygowania, ale nigdy nie ma pewności, że efekt będzie zgodny z oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka jest od garnituru i generalnie mam taki problem, że zwykle spodnie rozmiaru 50 są zbyt ciasne w pasie, więc wydaje mi się że zmuszony jestem brać rozmiar 52 i ewentualnie przerabiać. Przesyłam zdjęcia całej sylwetki, mam nadzieje że będzie na nich więcej widać.

IMG_20191231_115730(1).jpg

IMG_20191231_115901(1).jpg

IMG_20191231_115744(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwetka musi być z dystansu - jeśli zdjęcie jest z bliska, to nic się nie da ocenić.

Jednak podejście jest wg mnie błędne, spodnie powinny mieć rozsądny zapas na poszerzenie. Skonsultuj to z producentem oraz z krawcem, albo jeszcze lepiej - jeśli marynarka w rozmiarze 50 pasuje, to uzgodnij, że kupisz spodnie odpowiednio poszerzone. Roman robi przeróbki swoich rzeczy. Ew. dostaniesz info, że się nie da, bo nie ma zapasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamówiłem sobie garnitur Lazio od Suit Supply i chciałbym Panów prosić o pomoc.

Mierzyłem rozmiar 48, ale był kompletnie za duzy. Na poniższych zdjęciach rozmiar 46 czyli S.

Generalnie spodnie leża idealnie, na mniejszy rozmiar brzuch już by nie pozwolił zapiać guzika :D z tego co widzę, to nogawki za dlugie. Krawiec to ogarnie żeby było prawidłowo?

A co do marynarki to tutaj bym prosił o pomoc. Czy to leży w porządku? Czy może powinienem jeszcze spróbować z rozmiarem 44? Rozjaśniłem zdjęcia było było coś widać

IMG_20200111_122618.jpg

IMG_20200111_122459.jpg

IMG_20200111_122506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.