Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@xkoziol --> aaa o to Ci chodzi :) Teraz rozumiem. Niezbyt miły post, ale odpowiem --> 

Są tacy ludzie, którzy piszą o sobie w trzeciej osobie. Nie należę do tych osób i nie jestem autorem tego plakatu (ani żaden z moich pracowników). 

Mam nadzieję, że możesz teraz spać spokojnie i dalej mnie lubić :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym umówić się z Wami tak, że nie będziemy rozpatrywać spraw zamówień indywidualnych w tym wątku. To jest miejsce do zasięgnięcia informacji o marce, a nie dział pomocy. @michal. nie wiem co odpisać np. na Twój ostatni post. Nie podałeś swojego maila. nie mamy jak sprawdzić co nam wysłałeś, forum czyta tylko jeden pracownik i ja, osoby odpowiedzialne za wysyłkę i obsługę klienta, które są najbardziej kompetentne, nie zaglądają tutaj. Wiele osób pisze do nas na "noreply@" Czasem maila nie dochodzą... Może być mnóstwo powodów więc jeśli myślisz, że coś jest nie tak, najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce...

61 225 87 82 (8:00-16:00 pon-pt) - kontakt w sprawie zamówień składanych przez Internet oraz wysyłki
61 226 63 23 (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt w sprawie whisky 
61 226 63 24 (10:00-19:00 pon-pt, 11:00-16:00 sobota) - kontakt ze sklepem stacjonarnym oraz w sprawie szycia na miarę. Pod tym nr telefonu udzielamy informacji dotyczących produktów innych niż whisky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2016 o 18:32, Apik napisał:

Wygląda na to,że nie trafiłem w rozmiar Berwicków z preorderu :(

Jak się ma sprawa uzupełnienia rozmiarówki modelu 3010 w najbliższym czasie? (rozmiar 9,5 konkretnie).

Aktualnie nie planujemy kolejnego zamówienia butów Berwick. Jaki kolor jest Panu potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2016 o 17:54, 4inHand napisał:

@xkoziol obawiam się, że przerobienie klapy z frakowej na otwartą jest niemożliwe. Wszystko dlatego, że butonierka musi być równoległa do górnej krawędzi klapy.

A można zamówić bez butonierki?;-)

 

Pewnie odpowiedź na to pytanie również brzmi tak:

Dnia 30.10.2016 o 09:06, 4inHand napisał:

każda nawet najmniejsza modyfikacja kwalifikuje garnitur jako MTM

 

Czy po zamówieniu garnituru, a jeszcze przed odebraniem będzie można skorygować zamawiany rozmiar? Np. w przypadku odwiedzenia sklepu i przymiarce już po złożeniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2016 o 00:36, 4inHand napisał:

- MTM Miler z tkaniny kolekcyjnej - 3k z tkaniną - mamy tutaj przewagę nad innymi markami MTM - posiadamy stock tkaniny i możemy obniżyć cenę garnituru dzięki atrakcyjniejszym warunkom pozyskania tkaniny.

(...)

Na każdym poziomie garnitur MTM zapewnia pełną i dowolną personalizację zgodnie z pomysłem zamawiającego. Cena pozostaje ta sama niezależnie od kroju. Oznacza to, że dwurzędówka z dowolnym układem guzików, nakładanymi kieszeniami, na półpodszewce i ze spodniami na szelki z mankietem kosztuje dokładnie tyle samo co jednorzędówka na dwa guziki ze spodniami na pasek. Generalnie mamy możliwość wykonania nawet najbardziej skomplikowanych projektów MTM umożliwiających dziesiątki modyfikacji, ALE pamiętając, że MTM to nie bespoke i wykonywane jest bez przymiarki planuję sprzedawać je w oparciu o modyfikacje istniejącej rozmiarówki dając jednocześnie bardzo dużą gwarancję "trafienia" w dziesiątkę.

 

Domyślam się, iż cena za trzyczęściowy garnitur byłaby wyższa. Chciałbym wiedzieć, o ile, a także czy różniłaby się w przypadku różnych krojów kamizelek - jedno-, dwurzędowa bez klap/z klapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodzu napisał:

@Miler Spirits&Style lub Panowie obeznani w sprawie - w jaki sposób określony został rozmiar pasków? Jest to obwód pasa, inaczej mówiąc odległość od początku klamry do środkowej dziurki?

Tak, rozmiar to obwód pasa :)

Za to ja mam pytanie jak dobrać rozmiar pasków plecionych bo tam już nie ma długości podanej nigdzie :(

Edytowane przez FONos
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, alterte napisał:

Czy możecie dodać koszulę do koszyka, czy tylko też pojawia się u Was komunikat o błędzie?

Powtarza się przy różnych produktach. Dany egzemplarz jest dostępny, a przy próbie dodania wyskakuje, że jest nieaktywny. Wygląda jakby ktoś namieszał w opcjach panelu administracyjnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o paski skórzane - czy paski wyglądają tak jak na zdjęciu głównym, czy tak jak na dodatkowych zdjęciach? Chodzi mi o dodatkowy kawałek skóry na klamrach - jeśli jest, to czy można go zdjąć tak, żeby cała klamra była odsłonięta? 

(chodzi mi o ten pasek: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KIERMAN napisał:

Mam pytanie o paski skórzane - czy paski wyglądają tak jak na zdjęciu głównym, czy tak jak na dodatkowych zdjęciach? Chodzi mi o dodatkowy kawałek skóry na klamrach - jeśli jest, to czy można go zdjąć tak, żeby cała klamra była odsłonięta? 

(chodzi mi o ten pasek: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny)

Na ile ja się orientuje to są dwa różne paski (zdjęcia dodatkowe są od innego paska, pasek o który pytasz na pewno nie ma tej skóry i wygląda jak na zdjęciu głównym wiem bo sam zamawiałem):

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-do-spodni-czarny

https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski/pasek-skorzany-czarny-do-spodni

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.