Skocz do zawartości

[Cz.Jamroziński] Rękawiczki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, FONos said:

A wystarczyło odpowiedzieć "dostępne są kolory : ....." lub "nie wiem czy ma inne kolory" a robi się dyskusja kolorach gdzie mężczyźni i tak rozpoznają tylko te podstawowe ;) A bardziej serio to myślę że koledze chodziło o taki kolor:

 

dwoina_pekari.jpg

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość sprawdzę w grudniu, na moje oko wyglądała dość delikatnie (mam parę z pekari firmy Scarosso - dość gruba skóra w porównaniu z czarną). W piątek usłyszałem od mistrza że skóra jest dobrej jakości, "a nie taka podziurawiona jak kiedyś przyniósł jakiś pan z Włoch"... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, FONos said:

W sumie taką skórę wydaje się że bez problemu można zakupić tutaj https://www.hurtszewski.com/skra-pekari-dwoina-winka-kolor-beowy-p-5427.html ... nie znam się kompletnie ale jakoś tanio chyba ale czy to dobra skóra to ja nie wiem.

To skóra świńska, nawet dwoina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie taką skórę wydaje się że bez problemu można zakupić tutaj https://www.hurtszewski.com/skra-pekari-dwoina-winka-kolor-beowy-p-5427.html ... nie znam się kompletnie ale jakoś tanio chyba ale czy to dobra skóra to ja nie wiem.
To nie jest Pekari, tylko jak napisał kolega wyżej dwoina świńska, czyli jedna z najtańszych skór.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
4 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Będąc "przelotem" w Warszawie i odwiedzając numizmatyczny przybytek na ul. Hożej nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności i zaszedłem do pracowni p. Czesława znajdującej się u zbiegu ulicy tej samej z Marszałkowską. Efekt uboczny przemiłej konwersacji dotarł dzisiaj w liczbie par dwóch w liście poleconym :-D:

jako tło użyłem rekwizytów: nieożywionych od Vassa, ożywione... ogólnie znane:

5a37def8e75f4_jamvass1.thumb.jpg.4f8d01f19793c2e3ecc42f4ed688104a.jpg5a37df1f36e20_jamvass3.thumb.jpg.8224379784a9c4d72738f133f43a2ee5.jpg5a37df2329cd0_jamvass5.thumb.jpg.f9222bdd5b12349fc0ac08e0c3ecd17c.jpg

 

Te drugie to w takim tan/koniaku. Regularnej skóry w oczekiwanym odcieniu nie znaleźliśmy, ale trafił się taki fajny substytut z jakiegoś dzikiego rogacza. Po powrocie do domy naczytałem się na forum o kwestii dopasowania i spanikowany wykonałem telefon do p. Czesława, że takie dopasowane raczej lubię. No i mam dopasowane, wręcz fenomenalnie (trochę się o krążenie obawiam ;-)) .

Kurcze, kochajmy naszych rzemieślników, bo jak ich zabraknie to zostanie nam naprawdę kupa.... kamieni :-D:

5a37e07da6536_jamkoniak1.thumb.jpg.9d2069ed9d8c9533d0a26bb62cc7a942.jpg5a37e07f496a6_jamkoniak2.thumb.jpg.6fb85d8784cce4aaa6d24a62ffe98945.jpg5a37e080e53b9_jamkoniak3.thumb.jpg.94d59d57bc1189ce77b8541d127cbae4.jpg5a37e0823d3fd_jamkoniak4.thumb.jpg.c18778a68003be6e840202a198ac9781.jpg

 

Piękne! Te jasne mają włos czy bardziej lico? Czy to jest jeleń?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.