Krzysiek_W Opublikowano 18 Kwietnia 2020 Zgłoś Opublikowano 18 Kwietnia 2020 Marzyłem o zegarku z brązu i mam. Dopełnieniem jest ten, Lunokhodod Konstantin Chaykin : Tylko kasa kosmos jak zegarek. Cytuj
lubo69 Opublikowano 18 Kwietnia 2020 Zgłoś Opublikowano 18 Kwietnia 2020 Cóż, powiedziałbym że wpisuje się w filozofię more is less...? 2 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 18 Kwietnia 2020 Zgłoś Opublikowano 18 Kwietnia 2020 11 godzin temu, lubo69 napisał: Cóż, powiedziałbym że wpisuje się w filozofię more is less...? jakby nie było, ograniczyłem tak mocno ilość zegarków (z kilkuset do kilku) także dążę do ideału. Tylko jak powiem żonie że wydam 250kpln na zegarek, zamiast na remont domu to... to nie wiem sam co zrobię. Wyprowadzę się do mieszkania? ps. zapomniałem że jest jeszcze opcja że go nie kupię po prostu, tylko będę się ślinił Cytuj
ph7 Opublikowano 25 Kwietnia 2020 Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2020 Musiałbym dom sprzedać ale pomarzyć można. Cytuj
lubo69 Opublikowano 25 Kwietnia 2020 Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2020 Portugalczyk 2020: https://www.iwc.com/en/watch-collections/portugieser/iw358305-portugieser-automatic-40.html 2 2 Cytuj
lubo69 Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 Nowy Moonwatch:https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-professional-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31030425001001 1 Cytuj
pablocito Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 Ten mechanizm co-axial to jest coś! A ceny nie podają „for your country”. Zresztą słusznie, bo cena nie gra tu, przynajmniej dla mnie żadnej roli:). Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 Przyznaję że może jestem ignorantem, omega baardzo mi się podoba, ale nie zauważam różnic pomiędzy kolejnymi ? A wracaj do tematu, dostałem ciekawą propozycję sprzedaży mojej 100% polskiej Alfy i powiedzmy w tej cenie można by kupić jakiś sensowny zegarek - tylko jaki? Bo na to pomysłu nie mam, a sprzedac go żeby kasę trzymać na koncie ? Nie ma to sensu zbytnio. Poradzicie ? Cytuj
pablocito Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 Ale z werkiem co-axial to chyba jeszcze moonwatcha nie było? Co to jest 100% polska Alfa? Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 13 minut temu, pablocito napisał: Ale z werkiem co-axial to chyba jeszcze moonwatcha nie było? Co to jest 100% polska Alfa? Polski zegarek z lat 60 tych, jeden z niewielkiej serii w 100% zrobiony w Polsce na polskich częściach 1 Cytuj
eye_lip Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 31 minut temu, pablocito napisał: Ale z werkiem co-axial to chyba jeszcze moonwatcha nie było? Co to jest 100% polska Alfa? Był np Apollo 11 1 Cytuj
Kyle Opublikowano 5 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 5 Stycznia 2021 1 godzinę temu, Krzysiek_W napisał: A wracaj do tematu, dostałem ciekawą propozycję sprzedaży mojej 100% polskiej Alfy i powiedzmy w tej cenie można by kupić jakiś sensowny zegarek - tylko jaki? Bo na to pomysłu nie mam, a sprzedac go żeby kasę trzymać na koncie ? Nie ma to sensu zbytnio. Poradzicie ? Sam sobie odpowiadasz - nie masz pomysłu, nie ma sensu spać na gotówce, nie sprzedawaj. Rzeczona Alfa nie stanieje raczej (stąd zapewne oferta). 1 1 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 6 Stycznia 2021 Zgłoś Opublikowano 6 Stycznia 2021 Godzinę temu, Kyle napisał: Sam sobie odpowiadasz - nie masz pomysłu, nie ma sensu spać na gotówce, nie sprzedawaj. Rzeczona Alfa nie stanieje raczej (stąd zapewne oferta). Raczej tylko zdrożeje, skoro już teraz jest wzrost o 3000%.... Cytuj
Beny23 Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 Patek Philippe 5711 x Tiffany’s Wyprodukowano tylko 170 sztuk. 5 Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 5 minut temu, Beny23 napisał: Patek Philippe 5711 x Tiffany’s Wyprodukowano tylko 170 sztuk. wygląda "ciekawie", ale oryginał w takim opakowaniu? to raczej ryżowa limitka do 10mln sztuk 1 Cytuj
pablocito Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 Wyprodukowano tylko 170sztukPatrząc na kolor tarczy to nic dziwnego. A tak serio to gratulacje! To pewnie też inwestycja, ale ja bym się nie oparł i zanurkował w nim na Karaibach. Cytuj
Beny23 Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 Kazdy Patek Philippe jest tak pakowany. Do tego piekny box akurat nie na zdjeciu. Cytuj
Tanatos70 Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 Kolega się rozpędza, gratulacje ? Cytuj
Andells Opublikowano 8 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 8 Grudnia 2021 @Beny23 kupiles ? Chyba aukcja jest 11stego jakos ? Jakim cudem go nabyles Cytuj
mayor Opublikowano 9 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 9 Grudnia 2021 5 godzin temu, Andells napisał: @Beny23 kupiles ? Chyba aukcja jest 11stego jakos ? Jakim cudem go nabyles Cudu nie trzeba. Podobno kolega @Beny23 tanio kupił całe Tiffany @ Co. i ma wszystkie 170 sztuk z tej limitki.,Do bankierów to nawet biskupi wydzwaniają, kiedy jest okazja cos kupić za bezcen. Cytuj
remak Opublikowano 9 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 9 Grudnia 2021 Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka Cytuj
eye_lip Opublikowano 9 Grudnia 2021 Zgłoś Opublikowano 9 Grudnia 2021 @remak ale który z tych dwóch to Twój wymarzony? 1 3 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.