Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że po prostu z dnia na dzień do działu z przecenami weszła kolekcja wiosenno-letnia z poprzednich sezonów (poznaję te modele). Marynarka której szukacie powinna być dostępna w outletach i pewnie wejdzie z powrotem do sprzedaży na początku jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan to ciemno czerwona marynarka przeceniona na 199?

Jeśli tak to też o niej myślałem. Teraz dziwnie zginęła.

Zdecydowanie to nie logan, pewnie na Twoje szczęście, że zniknęły marynarki za 199zł, jak pamiętam to miały 80% plastiku i nie były godne uwagi nawet za połowę tej ceny.

Mnie się jeszcze bardzo dobrze nosi model http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-be1-02-26a-177-k-3342-17765-p nie gniecie się, a jeżdżę w niej autem do pracy, materiał i kolor akurat na taką pogodę jak teraz. Skad 60% wełny i 40% bawełny bez sztucznych dodatków. Kolor faktycznie taki jak na zdjęciu ciemny granat prawie czarny. 360zł to uczciwa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały trochę plastiku ale nie 80 tylko z tego co pamiętam około 15-20 i dlatego zastanawiałem się czy kupić.

Z nowych kolekcji ten garnitur wydaje mi się ciekawy i będę musiał wybrać się do salonu zobaczyć jak na mnie leży. Generalnie w pracy nie mam ścisłego dress code i ten garnitur wydaje mi się świetny do takiego zastosowania. Dodatkowo można go rozkompletowac i marynarkę połączyć np z bezowymi spodniami.

http://bytom.com.pl/garnitury,garnitur-bf1-01-41b-290-k-4770-23926-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie,

czy któryś posiada może garnitur "Dillingham" z poprzedniej kolekcji? Zastanawia mnie jak bardzo jest ciemny. Potrzebuję klasycznego granatowego garnituru w wersji budżetowej i na szybko, dla tego rozważam zakup tego modelu.

 

Chodzi o ten dokładnie: http://bytom.com.pl/garnitury,garnitur-dillingham-242-k-3539-18481-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wczoraj dostałem informację, że dla klubowiczów jest zniżka zależna od wieku, na garnitury. Wziąłem kartę taty i pojechałem do salonu. Szukałem modelu Milton.   Pani w sklepie go nie kojarzyła. Powiedziałem, że to krata. Został mi pokazany garnitur w delikatny mikrowzór. Dodałem, że krata jest szeroka, ale jeszcze dwukrotnie pani próbowała sprawdzić w marynarkach, w mikrowzór czy to czasem nie poszukiwany przeze mnie model Milton. Wyszedłem zniesmaczony i to nie brakiem towaru, ale poziomem wiedzy sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jest zjawisko, które - przynajmniej we Wrocławiu - demokratycznie zrównuje sklepy Vistuli i Bytomia. Obsługa jest często miła i nie ma zielonego pojęcia o własnej ofercie. Druga sprawa to dostępność w sklepach stacjonarnych tego, co jest ofercie internetowej. Niewielka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poszczególne sklepy nie są równo traktowane. Ostatnio obsługa żaliła mi się, że nie mogą doprosić się garniturów spoza niebiesko-granatowej gamy kolorystycznej. W tej chwili mają jeden model szary (całe dwie sztuki), dwa czarne/grafitowe i pełen przekrój odcieni niebieskiego ;) A i doszła im jedna piękna krata (o ta http://www.bytom.com.pl/garnitury,garnitur-milton-290-k-4137-21619-p) - sztuk jeden akurat na manekin przy wejściu :P Tyle dobrego, że zawsze mi sprowadzają bez zobowiązań, do przymiarki produkty dostępne w sklepie internetowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też dorzucę kamyk do ogródka. Wybrałem się do salonu firmy (skuszony ofertą wiekową :)) Na miejscu okazało się, że oferta nie obejmuje żadnego z garniturów którymi byłbym zainteresowany (czytaj z dobrych tkanin). Z maila nie wynikało, że oferta jest ograniczona w ten sposób. Straciłem tylko czas i lekko się zirytowałem. Tak Bytom na pewno nie zbuduje sobie lojalnego klienta. Zresztą z tego co ostatnio pisał na swoim blogu MrV to Bytom przestaje być zainteresowany uświadomionym nabywcą a raczej chce obniżyć jakość i liczyć na to, że sprzedaż i tak będzie szła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a raczej chce obniżyć jakość i liczyć na to, że sprzedaż i tak będzie szła.

 

Prezes Bytomia w jakimś wywiadzie zapowiedział utrzymanie jakości.

Bo w sumie co innego mógł powiedzieć? :-)

 

Moim zdaniem taka strategia zadziała. Świadomy klient raczej będzie omijać, ale tacy stanowią mniejszość.

Myślę, że w segmencie tańszych/tanich garniturów/marynarek/itd była spora dziura, a rynek jednak dosyć spory.

Zresztą nawet przy starej polityce firmy nie było widać za wiele produktów Bytomia w wątkach "Co mam dziś..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nawet przy starej polityce firmy nie było widać za wiele produktów Bytomia w wątkach "Co mam dziś..."

Marynarki Bytomia mają olbrzymią ilość wypełnienia w ramionach i dają (przynajmniej u mnie) "efekt robocopa". Przestałem już nawet zaglądać do ich sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem dzisiaj w outlecie Bytomia w celu kupna garnituru "Dillingham" w sylwetce wyszczuplonej. Marynarka w sumie bardzo dobrze leżała, ale spodnie to masakra. No niby pas taki jaki mam (88cm) ale w biodrach za ciasno. Aż się zdziwiłem, bo w sumie należę do chuderlaków. Myślicie, że da się to jakoś skorygować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum kiedyś napisał, że produkty Bytomia ładnie się prezentują w witrynie sklepowej i na tym koniec. Pamiętam, że protestowałem, teraz gdy sam się przekonałem zgadzam się z tym stwierdzeniem. Swetry i chino po kilku praniach tracą kolor, jeden mój sweter stracił go dosłownie. Koszulki polo tracą fason a z kilku koszul które posiadam tylko na jedną nie mogę złego słowa powiedzieć. Pociesza fakt, że nie kupowałem w regularnych cenach. Teraz Bytom omijam szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie skusiła cena 599zł za garnitur. Wełna od Marzotto, no i w sumie Bytom ma klapy w normalnych rozmiarach. Przynajmniej w tym modelu były wg. mnie w porządku, a nie takie wąskie jak dla dzieci. Szkoda tylko, że tych spodni nie idzie dopasować. No cóż, trzeba odkładać dłużej na SuSu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem ostatnio tą bawełniano-lnianą marynarkę z nakładanymi kieszeniami. Strasznie krótka. Nawet w cenie outletowej bym nie brał.

 

Ja podobnie.

Podchodziłem do niej kilkukrotnie, ale jednak nie. Niby sporo innych marynarek też poły ma długości rękawów, ale tu jakoś proporcje komplenie nie wypaliły. 

No i rozmiarówka bez różnicowania na wzrost.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Bytom we ostatnim czasie próbował zmienić strategię którą stosował dotychczas, czyli mega obniżki od kosmicznych cen. Było to widoczne w sklepie netowym - wyjściowe ceny były o wiele niższe.

Niestety wychodzi na to, że wrócimy do starego bo nowe się nie sprawdza ?

http://wiadomosci.stockwatch.pl/bytom-rewiduje-strategie-po-slabszych-wynikach-kwartalnych,akcje,174369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się stylistycznie (powściągliwość, ale i czytelność) i kolorystycznie ta kolekcja:

http://bytom.com.pl/bytom-wwf-polska-355-k

Marynarka, garnitur, krawat, poszetka  i koszulka z łapą.

Marynarka ma wąskawe klapy, ale to pasuje do ""wilczego" stylu. Tak samo wełniany krawat 7 cm.

Nawet ta koszula z kołnierzykiem skrócony Kent i szarymi kolorami od środka mankietów się wpisuje w resztę elementów. Kołnierzyk z wyłogami sięgającymi klap by nie pasował - ten wąski jest taki "zębaty" ;) Ale tkanina powinna być wyrazistsza może, nie zupełnie gładka.

Bardzo ładne i zgrane kolory krawata, marynarki i spodni jako całości.

Jestem bardzo ciekaw jakości, oby znowu nie była słabawa, co ostatnio częste w Bytomiu, bo myślę się na coś skusić. Kolekcja "zwierzęca", ale stylistycznie bardzo na plus w porównaniu do innych zwierzątek, zazwyczaj szeregowo ułożonych na poszetkach, krawatach itd. Wpada w oko.

Jakie macie opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moje drugie podejście do Bytom skończyło się fiaskiem, tym razem problem stanowi ich rozmiarówka. Ostatnio kupują online 2 swetry niestety musiałem zwrócić, ponieważ rozmiar S ma szerokość pod pachami 55 cm a to stanowczo za dużo, niestety XS ni ma. No i tym samym zraziłem się do tej marki, za pierwszym razem wchodząc do stacjonarnego sklepu panie z obsługi chyba strajkowały a wiedza na poziomie..... nie no nie ma takiego poziomu. Więc temat tej marki jest dla mnie skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś mierzyłem marynarki z jesiennej kolekcji http://bytom.com.pl/marynarki,marynarka-chalimir-1-339-k-5266-27555-p (wełna z poliestrem) mówiąc szczerze leżały akurat na mnie bardzo dobrze (niestety bo zaczął się dylemat czy nie zakupić). Do tego są w promocji (dodają darmową kurtkę, jest sporo modeli do wyboru choć to jakiś zwykły poliester). Czy ktoś z Was mierzył, oglądał może te marynarki? Ciekawi mnie Wasze zdanie, lub co innego, lepszego (jesienne marynarki w podobnej cenie) możecie polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.