Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście ładne buty. Ja niestety więcej butów od Baty nie kupię. Miałem chyba 4 pary i właściwie tylko z jedną parą nie było problemów. Każdą pozostałą parę reklamowałem, ponieważ po bardzo krótkim okresie czasu (czasami poniżej miesiąca) podeszwa odklejała się od wierzchu buta, pękała skóra bądź podeszwa. Mam wrażenie, że firma działa na zasadzie znanej marki i tylko w ten sposób chce utrzymać się na rynku.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Ja mam buty z Baty i się trzymają od października bardzo dobrze :), zresztą w ogóle wydaje mi się, że jako buty z gatunku "minimum przyzwoitości" Bata jest dobrym zakupem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dvorak256

A czy ktoś tu ma duży rozmiar stopy ? ja mam 49-50 i bardzo rzadko są na mnie buty, czy ktoś może polecić coś właśnie z takich dużych rozmiarów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loake są według mnie bardzo dobrze wykonane, szczególnie wyższe linie. Te wysokie co mam kosztują 180 funtów, powyższe ok 130 funtów - są to linie szyte w Anglii i jakościowo naprawdę rewelacja, pierwsza przymiarka w domu.. wspaniała skóra i wygoda noszenia.

Co do zakupów - miałem kupić na herringshoes w czasie wyprzedaży.. ale wyprzedaż się skończyła, ja nie kupiłem i zacząłem przeszukiwać ebay angielski :) Nie podam ceny za jaką je trafiłem (nowe od prywatnej osoby, zrobione na zamówienie przez fabrykę, nie jest to regularny model), bo było bezwstydnie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj królewska poczta dostarczyła do mnie :)

Dołączona grafika

Mógłbys mi powiedziec jaki masz europejski rozmiar stopy, jaka dlugość w centymetrach oraz jaki UK rozmiar ma but i jaka długosc w centymetrach ma wkladka? Pytam, bo sam nosze sie z zakupem butów Loake przez internet.

Byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz.

Pozdrawiam,

Jan

Ps. Buty wysmienite:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rybki albo akwarium. Albo elegancko albo zimowo. Jeśli elegancko trzeba się liczyć z tym, że raczej ciepło i wygodnie nie będzie, ale czego nie robi się dla dobrego wyglądu i samopoczucia. Jeśli zimowo nie będzie elegancko, może być ewentualnie smart casual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem buty Maldini. Jestem baaaardzo zadowolony. Cena około 350 zł. Polecam!

PS: przy okazji, bo tak widzę tu czasem na forum, że używacie pojęć typu: buty lotniki, Derby (chyba) itd. Jakiego rodzaju są te moje Maldini na zdjęciu poniżej?

Jest gdzieś dostępny opis tych wszystkich rodzajów butów, żeby się nauczyć co jest co?

Dołączona grafika

--

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a troche jaśniej ? dlaczego ?

Generalnie podpisuję się pod tym co napisał roland, ze szczególnym naciskiem na bazarowy wygląd. Mnie osobiście razi dodatkowo zakrzywienie noska w górę. Kwestia zamku została już poruszona ale to także jest element dyskwalifikujący.

Przykład na to, że można elegancko i zimowo:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://www.balint.at/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.