Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pozdrawiam wszystkich, jest to mój pierwszy wpis, ale muszę powiedzieć ze jestem czytelnikiem forum i Makaroni od samego początku.

Co do obuwia planuje zakup pary marki LODING. Będzie to mój pierwszy zakup obuwia z tej pułki. Jestem ciekawy jaki będzie efekt(czy warto) zobaczymy.

Od dłuższego czasu kupowałem buty w Massimo Dutti ( mam kilka par) i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony. Bardzo proszę o kilka opinii co do Loding a może ktoś nosi buty Massimo? Ja mogę polecić pastę do butów loding. Moim zdaniem super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Specjalnie na prośbę kolegi Saphir.pl kilka zdjęć butów Ambiorix

Buty noszę prawie "od święta" tzn. na samym początku postanowiłem testować je w warunkach biurowych ...

Sprawują się bardzo dobrze, wykonanie jest super. Kupiłem je ze względu na skórę rekina. Ta faktura jest niezrównana. To te same buty które pokazywałem kilka miesięcy temu, ale teraz mają inny odcień ...

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

pozdrawiam

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki Wielkie. W istocie niesamowita struktura skóry i sam but robi wrażenie - świetne ujęcie makro. W rewanżu zamieszczam kilka fotek z wizyty w pracowni JAN KIELMAN - buty powycinane na potrzeby www (gdyby ktoś chciał obejrzeć dokładniej którąkolwiek z pozycji - zapraszam na priv - podeślę w większej rozdzielczości, więcej ujęć).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://www.sote.sklep.tarrago.pl/uploads/images/dsc_0370.jpg

Teraz się skubnąłem, że wątek raczej nie ten - "trochę taniej" nie specjalnie pasuje :)

Jakby raziło - proszę Admina o przeniesienie posta do właściwego wątku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki saphir.pl!

Faktycznie Kielman robi wrażenie. Warto tam zajrzeć choćby po pretekstem zakupu pasty do butów. Nie znam drugiego sklepu w Warszawie z takim klimatem. Zanim zdecydowałem się wejść tam pierwszy raz, a wówczas nie miałem konkretnego interesu, mijałem sklep z zaciekawieniem. Robi wrażenie nieczynnego ponieważ światła w środku są zgaszone jeżeli wewnątrz nie ma klientów. To zapewne przemyślana strategia - kto ma trafić to i tak trafi, a przypadkowi zwiedzający nie są potrzebni.

pozdrawiam,

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Buty wyglądają naprawdę bardzo fajnie, szkoda ze nie ma brązowych monk strapsów, zastanawiam się nad zamówieniem tych w kolorze burgundu :)

Znalazłem nawet wątek na styleforum odnośnie tej firmy :)

http://www.styleforum.net/showthread.php?t=41499

m.z. Jeżeli udało Ci się zamówić te buty, to czekam na recenzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zwrócić uwagę na jeden szczegół - buty o takim kroju, a raczej tak wysuniętym czubku względem podeszwy są bardzo narażone na szybkie zużycie. Zależy oczywiście od chodu, jednak posiadam parę o takiej budowie z przodu i niestety po paru miesiącach skóra z przodu już jest bardzo pozdzierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Te buty nie są warte 50 zł. Typowy "polski" koszmarek. Trzeba kupować klasykę a nie taki stylistyczny syf. A to że są szyte ręcznie można między bajki włożyć, sprzedawcy na Alledrogo wymyślają różne cuda żeby tylko opchnąć swój szmelc.

Rzeczywiście koszmarek, chociaż trzeba przyznać, że ma kilka elementów, które mają zwieść kupującego, naśladujących wyroby wyższej klasy.

Podobają mi się w tych butach (ale tylko w ujęciach z przodu i z góry) cięcia z obu stron przy nosku. Szkoda, że boczne panele nie zostały wszyte "na gładko". Może to by je ratowało?

Pozdrawiam,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u Baty widziałem klasyczne wiedenki (z nakładanym noskiem lub gładkie), na częściowo skórzanej podeszwie za około 400zł. Jak na to co jest w sklepach wyglądały bardzo ok. Nie wiem tylko jak sa szyte, bo od góry jest nitka na otoku, a od spodu nie ma, może podeszwa jest dwuwarstwowa?

Niezłe sa także buty szyta w systemie goodyear u Clarck's, koło 600zł tylko niestety otwarta przyszwa.

Niektóre modele u Lodinga też całkiem zacne, zwłaszcza lotniki - 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem sobie takie buty : http://www.primamoda.com.pl/produkt/102 ... BROWN.html

Mam nadzieję, że nie zniszczą się prędko. Szukałem długo butów o klasycznym wyglądzie w studenckiej cenie.

Fajne buty w dobrej cenie. Firmy nie znalem. Jaka jakość wykonania? Jaką maja podeszwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rowniez sie pochwale, a mianowicie zakupilem sobie buty firmy Clarks:

http://www.clarks.co.uk/find/product-is-20338670 z tym, ze zamszowe. Bardzo przystepna cena. Kilka dni temu byla rowniez wyprzedaz w wittchenie (w sklepie internetowym) i tez mozna bylo cos ciekawego trafic ;)

Witam!

Ile Clarks kasuje za przesyłkę do PL?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem sobie takie buty : http://www.primamoda.com.pl/produkt/102 ... BROWN.html

Mam nadzieję, że nie zniszczą się prędko. Szukałem długo butów o klasycznym wyglądzie w studenckiej cenie.

Fajne buty w dobrej cenie. Firmy nie znalem. Jaka jakość wykonania? Jaką maja podeszwę?

Jakość wykonania przyzwoita, sądząc po wyglądzie. Jaka jest ich trwałość - okaże się. Nie są to ciężkie buty w angielskim stylu. Podeszwa gumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.