Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

 

Wydaje mi się że podobne Hudsony ma Mr. Vintage. Wyślij mu prywatną wiadomość. No chyba że to przeczyta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zarekomendować tanie, wręcz bardzo tanie buty (poniżej 200zł), które wyglądają następująco po trzech latach regularnego (dwa razy w tygodniu), acz średnio intensywnego używania. Nadmienię, że tylko od wielkiego dzwonu były maźnięte pastą, prawideł nie widziały wcale. Dopiero przed fotką zadbałem o nie bardziej: 

699s.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
gf16.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

Marka Pilpol (model 0925) - rozmiarówka mocno zaniżona. Niezwykle wygodne. Jakiś czas temu kupiłem sobie kolejną parę na zapas (sygnowane-Alberto), ale jakoś nie mam pretekstu by te trzylatki posłać na emeryturę  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko te się nadają: http://www.zara.com/pl/pl/man/buty/buty/klasyczne-buty-oxford-c434634p1049999.html

 

przynajmniej mają skórzaną podeszwę. 3 lata temu kupiłem podobne w ZARZE i - choć chodzę w nich może z 20 dni w roku, ciągle się nieźle trzymają. Kupiłem w tym samym czasie drugie z podeszwą gumową i są do niczego.

 

 

Co mamy sądzić? Buty nr 2 i 3 są zgrabne, a na zdjęciu wyglądają ładnie (w rzeczywistości widać niestaranne wykonanie); jednocześnie są to buty o bardzo niskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przeszedłem się dziś po jednym z największych centrów handlowych na Śląsku - Silesia City Center, w poszukiwaniu butów. Klasyczne, brązowe oxfordy. I... tragedia. Najmniej bijący po oczach model był w Bata, ale: (i) tragiczna jakość skóry widoczna już na pierwszy rzut oka, oraz (ii) przy kasie stało dwóch facetów, oboje reklamowali buty. Przypomniałem sobie opinie jakie krążą o tej marce na forum i wyszedłem. We własnych butach, bez nowych. I tak też z całej Silesii. Litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosiłbym o komentarz na temat wyglądu butów z linku poniżej. Wydaje mi się, że wyglądają całkiem nieźle ale chcę się upewnić przed zakupem. Oczywiście wiem, że jakość bardzo marna niemniej chciałbym założyć pierwsze w życiu double monki a do 300 zł niczego innego nie znalazłem. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.

 

http://www.zara.com/pl/pl/man/buty/buty/buty-ze-sprz%C4%85czkami-c434634p1048776.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo jest skrytykować takie buty, jeśli się ma większy budżet na podobne, dlatego tego nie zrobię, ale... pytanie, czy chodzenie w tanich butach, które wyglądają na tanie i są zrobione z kiepskiego materiału w kiepskiej stylistyce, a do tego BARDZO przykuwają uwagę jest dobrym pomysłem? :(

 

Kurcze, nie wiem... Ale jeśli nie wytrzymasz bez takich butów, a na droższe NA PEWNO Cię nie stać, to kup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo jest skrytykować takie buty, jeśli się ma większy budżet na podobne, dlatego tego nie zrobię, ale... pytanie, czy chodzenie w tanich butach, które wyglądają na tanie i są zrobione z kiepskiego materiału w kiepskiej stylistyce, a do tego BARDZO przykuwają uwagę jest dobrym pomysłem? :(

 

Kurcze, nie wiem... Ale jeśli nie wytrzymasz bez takich butów, a na droższe NA PEWNO Cię nie stać, to kup :)

 

Misza napisałeś, że buty mają kiepską stylistykę? Rozumiem, że Twoim zdaniem to jednak są koszmarki? O ile jestem w stanie zaakceptować kiepskie wykonanie i marny materiał bo nie mam złudzeń co do relacji jakość/cena o tyle jeżeli stylistycznie nie są poprawne (a to zdaje się piszesz?) to chyba jednak sobie daruję. Z drugiej strony mówisz, że jeżeli chcę koniecznie chodzić w DM to żebym kupił. W związku z tym czy mógłbyś rozwinąć wątek ich wyglądu? Chętnie przeczytam też inne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.